Startlista GIF Spelen 2016-05-14

  P17 100 M 11:30
4 Noa Fridell -99 Eskilstuna FI

  P17 200 M

  P17 800 M 17:00
1 Berhe Kidane -99 Eskilstuna FI

  P17 110 M HÄCK

  P17 HÖJD 13:25

  P17 LÄNGD 15:00
4 Noa Fridell -99 Eskilstuna FI
55 Oskar Erixon -99 IK Westmannia

  P17 KULA 16:00
121 Ozzie Hinshaw -00 MAIF-Friidrott
200 Sebastian Erlandh -00 KFUM Örebro

  P17 SPJUT 10:00
4 Noa Fridell -99 Eskilstuna FI
121 Ozzie Hinshaw -00 MAIF-Friidrott
200 Sebastian Erlandh -00 KFUM Örebro

  P15 80 M 11:50
75 Elias Åström -02 KFUM Örebro
86 Kalle Hällgren -01 KFUM Örebro
104 Philip Wilhelmsson -01 KFUM Örebro
126 Kevin Bodén -02 Motala AIF
147 Zion Eriksson -02 Täby IS

  P15 200 M 16:00
50 Dennis Holmstedt -02 IK Westmannia
86 Kalle Hällgren -01 KFUM Örebro

  P15 800 M 17:00
75 Elias Åström -02 KFUM Örebro
102 Noha Ohlsson -02 KFUM Örebro
117 Wilhelm Bergentz -02 KFUM Örebro
126 Kevin Bodén -02 Motala AIF

  P15 80 M HÄCK 10:10
75 Elias Åström -02 KFUM Örebro

  P15 HÖJD 13:25
75 Elias Åström -02 KFUM Örebro

  P15 LÄNGD 15:00
75 Elias Åström -02 KFUM Örebro
104 Philip Wilhelmsson -01 KFUM Örebro

  P15 KULA 16:00
147 Zion Eriksson -02 Täby IS

  P15 SPJUT 10:00
126 Kevin Bodén -02 Motala AIF
147 Zion Eriksson -02 Täby IS

  P13 60 M 12:40
57 Douglas Goldén -04 Katrineholms SK
64 Alexander Sundquist -04 KFUM Örebro
70 David Kjellström -04 KFUM Örebro
78 Emil Fredensborg -04 KFUM Örebro
113 Tobias Erlandh -03 KFUM Örebro
116 Viktor Stenberg Lilja -04 KFUM Örebro
118 William Nilsson -03 KFUM Örebro
123 Benjamin Berge -03 Motala AIF
145 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF

  P13 200 M 15:40
57 Douglas Goldén -04 Katrineholms SK
70 David Kjellström -04 KFUM Örebro
113 Tobias Erlandh -03 KFUM Örebro
116 Viktor Stenberg Lilja -04 KFUM Örebro
118 William Nilsson -03 KFUM Örebro
145 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF

  P13 600 M 16:40
123 Benjamin Berge -03 Motala AIF

  P13 60 M HÄCK 10:20
57 Douglas Goldén -04 Katrineholms SK
63 Albin Stenström -04 KFUM Örebro
89 Leon Kindberg KFUM Örebro
93 Lukas Bjuremar -03 KFUM Örebro
116 Viktor Stenberg Lilja -04 KFUM Örebro
123 Benjamin Berge -03 Motala AIF

  P13 HÖJD 13:25
63 Albin Stenström -04 KFUM Örebro
89 Leon Kindberg KFUM Örebro

  P13 LÄNGD ZON 15:00
57 Douglas Goldén -04 Katrineholms SK
64 Alexander Sundquist -04 KFUM Örebro
70 David Kjellström -04 KFUM Örebro
78 Emil Fredensborg -04 KFUM Örebro
89 Leon Kindberg KFUM Örebro
123 Benjamin Berge -03 Motala AIF

  P13 KULA 16:00
64 Alexander Sundquist -04 KFUM Örebro
78 Emil Fredensborg -04 KFUM Örebro
93 Lukas Bjuremar -03 KFUM Örebro
118 William Nilsson -03 KFUM Örebro
145 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF

  P13 SPJUT 10:00
93 Lukas Bjuremar -03 KFUM Örebro
113 Tobias Erlandh -03 KFUM Örebro
145 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF

  P11 60 M 12:50
9 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
62 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
80 Felix Wilhelmsson-05 KFUM Örebro
83 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
97 Mio Sörling -05 KFUM Örebro
119 Wilmer Daleskog -05 KFUM Örebro
127 Leon Bodén -05 Motala AIF

  P11 200 M 15:10
62 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
66 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
83 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro

  P11 600 M 16:40
41 Sebastian Brodin -05 Glanshammars IF
97 Mio Sörling -05 KFUM Örebro
127 Leon Bodén -05 Motala AIF

  P11 60 M HÄCK 11:00
62 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
66 Anton Eklind -05 KFUM Örebro

  P11 HÖJD 12:20
62 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro

  P11 LÄNGD ZON 13:25
9 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
62 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
66 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
80 Felix Wilhelmsson-05 KFUM Örebro
83 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
97 Mio Sörling -05 KFUM Örebro

  P11 KULA 11:30
9 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
127 Leon Bodén -05 Motala AIF

  P10 60 M 13:15
7 Folke Eriksson -06 Fjugesta IF
38 Nils Wallin -06 Glanshammars IF
45 William Runfeldt -06 Glanshammars IF
60 Adam Rudin -06 KFUM Örebro
65 Amel Gacic -06 KFUM Örebro
107 Sigge Bergentz -06 KFUM Örebro

  P10 200 M 14:40
7 Folke Eriksson -06 Fjugesta IF
65 Amel Gacic -06 KFUM Örebro
92 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro
107 Sigge Bergentz -06 KFUM Örebro
139 Jesper Lundgren -06 Stocksäters IF

  P10 600 M 16:40
92 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro
139 Jesper Lundgren -06 Stocksäters IF

  P10 60 M HÄCK 11:00
7 Folke Eriksson -06 Fjugesta IF
139 Jesper Lundgren -06 Stocksäters IF

  P10 HÖJD 12:20
26 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF

  P10 LÄNGD ZON 13:25
26 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
36 Måns Kareliussén -06 Glanshammars IF
45 William Runfeldt -06 Glanshammars IF
60 Adam Rudin -06 KFUM Örebro
65 Amel Gacic -06 KFUM Örebro
92 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro

  P10 KULA 11:30
26 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
45 William Runfeldt -06 Glanshammars IF
139 Jesper Lundgren -06 Stocksäters IF

  P9 60 M 12:15
2 Isak Aren -07 Eskilstuna FI
10 JOSEF NYBERG -07 Fjugesta IF
15 Albin Bolin -07 Glanshammars IF
37 Nils Nordgren Glanshammars IF
39 Philip Åsberg -07 Glanshammars IF
69 David Elander -08 KFUM Örebro
101 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro
110 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro
149 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF

  P9 400 M 14:30
15 Albin Bolin -07 Glanshammars IF
39 Philip Åsberg -07 Glanshammars IF
74 Edvin Wallenberg -08 KFUM Örebro
110 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro

  P9 60 M HÄCK 11:00
2 Isak Aren -07 Eskilstuna FI
10 JOSEF NYBERG -07 Fjugesta IF
69 David Elander -08 KFUM Örebro

  P9 HÖJD 12:20
2 Isak Aren -07 Eskilstuna FI
110 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro

  P9 LÄNGD ZON 10:00
2 Isak Aren -07 Eskilstuna FI
25 Isak Olsson Glanshammars IF
37 Nils Nordgren Glanshammars IF
44 Viktor Heinemann Glanshammars IF
69 David Elander -08 KFUM Örebro
74 Edvin Wallenberg -08 KFUM Örebro
110 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro
149 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF

  P9 KULA 11:30
10 JOSEF NYBERG -07 Fjugesta IF
15 Albin Bolin -07 Glanshammars IF
25 Isak Olsson Glanshammars IF
101 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro
149 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF

  F17 100 M 11:30

  F17 200 M 15:50
54 Kajsa Jansson -00 IK Westmannia

  F17 800 M 16:50

  F17 100 M HÄCK

  F17 HÖJD

  F17 LÄNGD 11:40
54 Kajsa Jansson -00 IK Westmannia

  F17 KULA 13:50
54 Kajsa Jansson -00 IK Westmannia

  F17 SPJUT 12:20
54 Kajsa Jansson -00 IK Westmannia
77 Elsa Karlsson -00 KFUM Örebro

  F15 80 M 11:40
22 Hanna Knutsson -02 Glanshammars IF
27 Julia Widén -02 Glanshammars IF
43 Wera Molin -02 Glanshammars IF
46 Alexandra Nilsson -02 Götlunda IF
58 Ebba Melin -02 Katrineholms SK
59 Emmy Pettersson -01 Katrineholms SK
68 Cornelia Fernsten -02 KFUM Örebro
85 Ida Pettersson -02 KFUM Örebro
90 Linnea Holm -01 KFUM Örebro
95 Matilda Eklind -02 KFUM Örebro
99 Moa Eklundh -01 KFUM Örebro
141 Maja Persson -02 Stocksäters IF
155 Klara Frih -02 Åsbro GoIF

  F15 200 M 15:50
27 Julia Widén -02 Glanshammars IF
43 Wera Molin -02 Glanshammars IF
59 Emmy Pettersson -01 Katrineholms SK
68 Cornelia Fernsten -02 KFUM Örebro
84 Hannah Eriksson -02 KFUM Örebro
99 Moa Eklundh -01 KFUM Örebro
124 Ellen Steinvall -02 Motala AIF
141 Maja Persson -02 Stocksäters IF

  F15 800 M 16:50
84 Hannah Eriksson -02 KFUM Örebro
95 Matilda Eklind -02 KFUM Örebro
124 Ellen Steinvall -02 Motala AIF
155 Klara Frih -02 Åsbro GoIF

  F15 80 M HÄCK 10:10
67 Clara Bernhult -02 KFUM Örebro
99 Moa Eklundh -01 KFUM Örebro

  F15 HÖJD 15:30
58 Ebba Melin -02 Katrineholms SK
59 Emmy Pettersson -01 Katrineholms SK
85 Ida Pettersson -02 KFUM Örebro
150 Helena Kuksa -02 Åsbro GoIF

  F15 LÄNGD 11:40
32 Lisa Kareliussén -02 Glanshammars IF
33 Lisa Ljung -02 Glanshammars IF
58 Ebba Melin -02 Katrineholms SK
59 Emmy Pettersson -01 Katrineholms SK
67 Clara Bernhult -02 KFUM Örebro
84 Hannah Eriksson -02 KFUM Örebro
85 Ida Pettersson -02 KFUM Örebro
95 Matilda Eklind -02 KFUM Örebro
155 Klara Frih -02 Åsbro GoIF

  F15 KULA 13:50
43 Wera Molin -02 Glanshammars IF
46 Alexandra Nilsson -02 Götlunda IF
90 Linnea Holm -01 KFUM Örebro
153 Johanna Sedström -02 Åsbro GoIF

  F15 SPJUT 12:20
58 Ebba Melin -02 Katrineholms SK
90 Linnea Holm -01 KFUM Örebro
153 Johanna Sedström -02 Åsbro GoIF

  F13 60 M 12:30
3 Matty Colly -04 Eskilstuna FI 8,88
13 Agnes Adamsson -04 Glanshammars IF
14 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
18 Elin Wallin -03 Glanshammars IF
23 Iris Norlander -04 Glanshammars IF
29 Lina Lundvall -04 Glanshammars IF
31 Linnea Bolin -04 Glanshammars IF
40 Sara Sävenstrand -04 Glanshammars IF
47 Stina Windås -04 Götlunda IF
72 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
79 Emmeli Rudin -04 KFUM Örebro
82 Frida Brage -04 KFUM Örebro
87 Klara Johnsson -04 KFUM Örebro
96 Milla Durnell -04 KFUM Örebro
105 Sanna Pernerdal -03 KFUM Örebro
109 Stina Sandberg -04 KFUM Örebro
122 Aurora Zune -04 Motala AIF
130 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
131 Stella Blomberg -04 Motala AIF
157 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF
159 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF

  F13 200 M 15:20
3 Matty Colly -04 Eskilstuna FI 29,74
18 Elin Wallin -03 Glanshammars IF
23 Iris Norlander -04 Glanshammars IF
31 Linnea Bolin -04 Glanshammars IF
47 Stina Windås -04 Götlunda IF
72 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
87 Klara Johnsson -04 KFUM Örebro
122 Aurora Zune -04 Motala AIF
130 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
131 Stella Blomberg -04 Motala AIF
142 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
157 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF
159 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF

  F13 600 M 16:30
16 Alma Olsson -04 Glanshammars IF
40 Sara Sävenstrand -04 Glanshammars IF
115 Tuva Tranderyd -03 KFUM Örebro
152 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF

  F13 60 M HÄCK 10:30
28 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
42 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
115 Tuva Tranderyd -03 KFUM Örebro
122 Aurora Zune -04 Motala AIF
130 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
142 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
151 Irma Kroon -04 Åsbro GoIF
152 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF
205 Stella Blomberg -04 Motala AIF

  F13 HÖJD 15:30
14 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
28 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
42 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
76 Ella Valentin -03 KFUM Örebro
151 Irma Kroon -04 Åsbro GoIF
152 Jenna Mogren-Dowding -04 Åsbro GoIF

  F13 LÄNGD ZON 10:00
3 Matty Colly -04 Eskilstuna FI
13 Agnes Adamsson -04 Glanshammars IF
14 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
16 Alma Olsson -04 Glanshammars IF
18 Elin Wallin -03 Glanshammars IF
23 Iris Norlander -04 Glanshammars IF
28 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
29 Lina Lundvall -04 Glanshammars IF
31 Linnea Bolin -04 Glanshammars IF
40 Sara Sävenstrand -04 Glanshammars IF
42 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
47 Stina Windås -04 Götlunda IF
72 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
79 Emmeli Rudin -04 KFUM Örebro
87 Klara Johnsson -04 KFUM Örebro
96 Milla Durnell -04 KFUM Örebro
109 Stina Sandberg -04 KFUM Örebro
111 Tilda Bernhult -04 KFUM Örebro
122 Aurora Zune -04 Motala AIF
130 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
131 Stella Blomberg -04 Motala AIF
142 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
151 Irma Kroon -04 Åsbro GoIF
157 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF
159 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF

  F13 KULA 13:50
18 Elin Wallin -03 Glanshammars IF
105 Sanna Pernerdal -03 KFUM Örebro
111 Tilda Bernhult -04 KFUM Örebro
122 Aurora Zune -04 Motala AIF
130 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
159 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF

  F13 SPJUT 12:20
3 Matty Colly -04 Eskilstuna FI
105 Sanna Pernerdal -03 KFUM Örebro
111 Tilda Bernhult -04 KFUM Örebro
122 Aurora Zune -04 Motala AIF
130 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
159 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF
204 Nora Malmgren -05 Motala AIF

  F11 60 M 12:20
5 Agnes Lindby -05 Fjugesta IF
49 Tilde Andersson -05 IFK Kristinehamn
91 Linnea Lind KFUM Örebro
94 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro
98 Mira Kindberg KFUM Örebro
100 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro
106 Sara Persson -05 KFUM Örebro
114 Tuwa Karlsson -05 KFUM Örebro
128 Malva Axén -05 Motala AIF
129 Nora Malmgren -05 Motala AIF
132 Svea Eklundh -05 Motala AIF
133 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
134 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
135 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
138 Hanna Sjökvist -05 Stocksäters IF
143 Märtha Persson-Källgren -05 Stocksäters IF
146 Wilma Claesson -05 Stocksäters IF
156 Meja Törnkvist -05 Åsbro GoIF
161 Julia Eriksson -05 Glanshammars IF

  F11 200 M 15:00
49 Tilde Andersson -05 IFK Kristinehamn
106 Sara Persson -05 KFUM Örebro
128 Malva Axén -05 Motala AIF
129 Nora Malmgren -05 Motala AIF
133 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
134 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
161 Julia Eriksson -05 Glanshammars IF
202 Meja Törnkvist -05 Åsbro GoIF

  F11 600 M 16:20
17 Elin Freed -06 Glanshammars IF
49 Tilde Andersson -05 IFK Kristinehamn
128 Malva Axén -05 Motala AIF
129 Nora Malmgren -05 Motala AIF
132 Svea Eklundh -05 Motala AIF
133 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
134 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
135 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
148 Angelina Mogren-Dowding-05 Åsbro GoIF

  F11 60 M HÄCK 10:40
49 Tilde Andersson -05 IFK Kristinehamn
88 Klara Pettersson -05 KFUM Örebro
91 Linnea Lind KFUM Örebro
94 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro
98 Mira Kindberg KFUM Örebro
100 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro
114 Tuwa Karlsson -05 KFUM Örebro
129 Nora Malmgren -05 Motala AIF
132 Svea Eklundh -05 Motala AIF
133 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
134 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
135 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
148 Angelina Mogren-Dowding-05 Åsbro GoIF

  F11 HÖJD 11:10
49 Tilde Andersson -05 IFK Kristinehamn
106 Sara Persson -05 KFUM Örebro
129 Nora Malmgren -05 Motala AIF
132 Svea Eklundh -05 Motala AIF
135 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
148 Angelina Mogren-Dowding-05 Åsbro GoIF

  F11 LÄNGD 13:25
5 Agnes Lindby -05 Fjugesta IF
20 Elsa Söder -05 Glanshammars IF
49 Tilde Andersson -05 IFK Kristinehamn
88 Klara Pettersson -05 KFUM Örebro
91 Linnea Lind KFUM Örebro
94 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro
98 Mira Kindberg KFUM Örebro
100 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro
114 Tuwa Karlsson -05 KFUM Örebro
128 Malva Axén -05 Motala AIF
129 Nora Malmgren -05 Motala AIF
132 Svea Eklundh -05 Motala AIF
133 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
134 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
135 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
138 Hanna Sjökvist -05 Stocksäters IF
156 Meja Törnkvist -05 Åsbro GoIF

  F11 KULA 10:00
20 Elsa Söder -05 Glanshammars IF
88 Klara Pettersson -05 KFUM Örebro
128 Malva Axén -05 Motala AIF
129 Nora Malmgren -05 Motala AIF
132 Svea Eklundh -05 Motala AIF
133 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
134 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
135 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
144 Runa Eriksson -05 Stocksäters IF
156 Meja Törnkvist -05 Åsbro GoIF

  F10 60 M 13:00
30 Linn von Hofsten -06 Glanshammars IF
48 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
108 Stella Önander -06 KFUM Örebro
203 Emma Eriksson -06 IK Westmannia

  F10 200 M 14:50
12 Maja Söderquist -06 Fjugesta IF
48 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
51 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
53 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
81 Filippa Börjeskog -06 KFUM Örebro

  F10 600 M 16:20
48 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
51 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
136 Moa Kindbom -07 Skeninge IK

  F10 60 M HÄCK 10:50
12 Maja Söderquist -06 Fjugesta IF
30 Linn von Hofsten -06 Glanshammars IF
48 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
51 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
56 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
61 Agnes Edfeldt -06 KFUM Örebro
108 Stella Önander -06 KFUM Örebro
112 Tilda Granqvist -06 KFUM Örebro

  F10 HÖJD 10:00
48 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
53 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
56 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
61 Agnes Edfeldt -06 KFUM Örebro
81 Filippa Börjeskog -06 KFUM Örebro
112 Tilda Granqvist -06 KFUM Örebro
203 Emma Eriksson -06 IK Westmannia

  F10 LÄNGD ZON 14:40
12 Maja Söderquist -06 Fjugesta IF
35 Lova Knutsson -06 Glanshammars IF
48 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
51 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
53 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
61 Agnes Edfeldt -06 KFUM Örebro
108 Stella Önander -06 KFUM Örebro
112 Tilda Granqvist -06 KFUM Örebro

  F10 KULA 12:40
48 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
53 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
56 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
81 Filippa Börjeskog -06 KFUM Örebro

  F9 60 M 12:00
6 Amanda Sjöberg -07 Fjugesta IF
8 HOLLY LARSSON -09 Fjugesta IF
11 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
21 Frida Sävenstrand -07 Glanshammars IF
24 Isabell Hedblom -08 Glanshammars IF
34 Lisen Söder -08 Glanshammars IF
52 Isolde Nilsson -07 IK Westmannia
71 Doris Önander -08 KFUM Örebro
73 Edith Evertson Thuvander -08 KFUM Örebro
125 Isa Zune -07 Motala AIF
136 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
140 Lilly Sartz -07 Stocksäters IF
154 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
201 Klara Thelin -07 IFK Kristinehamn

  F9 400 M 14:20
19 Ellen Olsson -07 Glanshammars IF
24 Isabell Hedblom -08 Glanshammars IF
52 Isolde Nilsson -07 IK Westmannia
154 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
158 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF
160 Klara Karlsson -07 KFUM Örebro
201 Klara Thelin -07 IFK Kristinehamn

  F9 60 M HÄCK 11:10
52 Isolde Nilsson -07 IK Westmannia
103 Olivia Sjöholm -07 KFUM Örebro
125 Isa Zune -07 Motala AIF
136 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
137 Daga Eriksson -07 Stocksäters IF
140 Lilly Sartz -07 Stocksäters IF
158 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F9 HÖJD 10:00
103 Olivia Sjöholm -07 KFUM Örebro
136 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
137 Daga Eriksson -07 Stocksäters IF
201 Klara Thelin -07 IFK Kristinehamn

  F9 LÄNGD ZON 11:20
21 Frida Sävenstrand -07 Glanshammars IF
71 Doris Önander -08 KFUM Örebro
73 Edith Evertson Thuvander -08 KFUM Örebro
125 Isa Zune -07 Motala AIF
136 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
154 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
158 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF
201 Klara Thelin -07 IFK Kristinehamn

  F9 KULA 12:40
8 HOLLY LARSSON -09 Fjugesta IF
52 Isolde Nilsson -07 IK Westmannia
125 Isa Zune -07 Motala AIF
137 Daga Eriksson -07 Stocksäters IF
201 Klara Thelin -07 IFK Kristinehamn