Startlista GIF-spelen 13/5 2017

  P17 100 M
4 Ludwig Gustafsson -00 Falu IK
85 Amir Musa -01 KFUM Örebro
88 Axel Sandberg -00 KFUM Örebro
108 Karl Hällgren -01 KFUM Örebro
123 Philip Wilhelmsson -01 KFUM Örebro

  P17 200 M
4 Ludwig Gustafsson -00 Falu IK
88 Axel Sandberg -00 KFUM Örebro
108 Karl Hällgren -01 KFUM Örebro

  P17 800 M
88 Axel Sandberg -00 KFUM Örebro

  P17 110 M HÄCK

  P17 HÖJD
114 Marcus Führ -01 KFUM Örebro

  P17 LÄNGD
15 Oscar Persson -01 Frövi IK
85 Amir Musa -01 KFUM Örebro
101 Gustav K Karlsson -00 KFUM Örebro
105 Jonathan Granath -00 KFUM Örebro
123 Philip Wilhelmsson -01 KFUM Örebro

  P17 KULA 5,0
106 Jonathan Holmefur -01 KFUM Örebro
111 Linus Strand -01 KFUM Örebro
124 Rasmus Hugosson -01 KFUM Örebro

  P17 SPJUT 700
85 Amir Musa -01 KFUM Örebro
106 Jonathan Holmefur -01 KFUM Örebro
111 Linus Strand -01 KFUM Örebro
124 Rasmus Hugosson -01 KFUM Örebro

  P15 80 M
92 Elias Åström -02 KFUM Örebro
139 William Nilsson -03 KFUM Örebro
144 Kevin Bodén -02 Motala AIF
184 Karl-William Einarsson -02 Wedevågs IF

  P15 200 M
69 Dennis Holmstedt -02 IK Westmannia
120 Noah Kihlberg -03 KFUM Örebro
139 William Nilsson -03 KFUM Örebro
184 Karl-William Einarsson -02 Wedevågs IF

  P15 800 M
100 Filip Åström -03 KFUM Örebro
120 Noah Kihlberg -03 KFUM Örebro
144 Kevin Bodén -02 Motala AIF
167 Henrik Franzén -03 Thoren Track and Field
170 Noha Ohlsson -02 Thoren Track and Field
174 Wilhelm Bergentz -02 Thoren Track and Field
184 Karl-William Einarsson -02 Wedevågs IF

  P15 80 M HÄCK
92 Elias Åström -02 KFUM Örebro
120 Noah Kihlberg -03 KFUM Örebro
184 Karl-William Einarsson -02 Wedevågs IF

  P15 HÖJD
92 Elias Åström -02 KFUM Örebro

  P15 LÄNGD
100 Filip Åström -03 KFUM Örebro
184 Karl-William Einarsson -02 Wedevågs IF

  P15 KULA 4,0
139 William Nilsson -03 KFUM Örebro
162 Oskar Hjelte -02 Stocksäters IF
184 Karl-William Einarsson -02 Wedevågs IF

  P15 SPJUT 600
100 Filip Åström -03 KFUM Örebro
162 Oskar Hjelte -02 Stocksäters IF

  P13 60 M
14 Max Titus -05 Frövi IK
23 Ebbe Ledin -04 Glanshammars IF
80 Zakis -04 Karlskoga FIF
99 Felix Wilhelmsson -05 KFUM Örebro
102 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
173 Viktor Stenberg Lilja -04 Thoren Track and Field
175 Alexander Magnusson -04 Tibro AIK Friidrott

  P13 200 M
14 Max Titus -05 Frövi IK
173 Viktor Stenberg Lilja -04 Thoren Track and Field
197 Ludvig Sjöberg -05 Åsbro GoIF 31,95

  P13 600 M
87 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
145 Leon Bodén -05 Motala AIF
175 Alexander Magnusson -04 Tibro AIK Friidrott
197 Ludvig Sjöberg -05 Åsbro GoIF 2.04,37

  P13 60 M HÄCK
82 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro

  P13 HÖJD
80 Zakis -04 Karlskoga FIF
82 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro

  P13 LÄNGD ZON
14 Max Titus -05 Frövi IK
62 Wilhelm Österlund -05 Glanshammars IF
80 Zakis -04 Karlskoga FIF
82 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
87 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
99 Felix Wilhelmsson -05 KFUM Örebro
102 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
197 Ludvig Sjöberg -05 Åsbro GoIF

  P13 KULA 3,0
6 Leo Steen -05 Fjugesta IF
23 Ebbe Ledin -04 Glanshammars IF
62 Wilhelm Österlund -05 Glanshammars IF
72 Gustav Jansson -05 IK Westmannia

  P13 SPJUT 400
6 Leo Steen -05 Fjugesta IF
23 Ebbe Ledin -04 Glanshammars IF
72 Gustav Jansson -05 IK Westmannia
80 Zakis -04 Karlskoga FIF
87 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
102 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
145 Leon Bodén -05 Motala AIF
153 Neo Jansson -06 Råby-Rekarne FIF

  P11 60 M
1 Filip Olsson -06 Bromma IF 9,24
63 William Runfeldt -06 Glanshammars IF
104 Jon Joelsson -06 KFUM Örebro
161 Olle Persson -06 Stocksäters IF
171 Sigge Bergentz -06 Thoren Track and Field
172 Viggo Olsson -06 Thoren Track and Field
183 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF

  P11 200 M
1 Filip Olsson -06 Bromma IF 32,91
81 Adam Rudin -06 KFUM Örebro
112 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro
158 Jesper Lundgren -06 Stocksäters IF
161 Olle Persson -06 Stocksäters IF
169 Karl-Axel Athlin -06 Thoren Track and Field
171 Sigge Bergentz -06 Thoren Track and Field
183 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF

  P11 600 M
81 Adam Rudin -06 KFUM Örebro
112 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro
158 Jesper Lundgren -06 Stocksäters IF
165 Buster Runheim -06 Thoren Track and Field
169 Karl-Axel Athlin -06 Thoren Track and Field

  P11 60 M HÄCK
1 Filip Olsson -06 Bromma IF 10,48
138 Ville Bjuremar -06 KFUM Örebro
185 Liam Haili -06 Wedevågs IF

  P11 HÖJD
1 Filip Olsson -06 Bromma IF
50 Måns Kareliussén -06 Glanshammars IF
104 Jon Joelsson -06 KFUM Örebro
112 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro
183 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF

  P11 LÄNGD ZON
1 Filip Olsson -06 Bromma IF
36 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
50 Måns Kareliussén -06 Glanshammars IF
63 William Runfeldt -06 Glanshammars IF
81 Adam Rudin -06 KFUM Örebro
104 Jon Joelsson -06 KFUM Örebro
138 Ville Bjuremar -06 KFUM Örebro
153 Neo Jansson -06 Råby-Rekarne FIF
161 Olle Persson -06 Stocksäters IF
185 Liam Haili -06 Wedevågs IF

  P11 KULA 2,0
1 Filip Olsson -06 Bromma IF
36 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
63 William Runfeldt -06 Glanshammars IF
138 Ville Bjuremar -06 KFUM Örebro
153 Neo Jansson -06 Råby-Rekarne FIF
158 Jesper Lundgren -06 Stocksäters IF
161 Olle Persson -06 Stocksäters IF
169 Karl-Axel Athlin -06 Thoren Track and Field
183 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF
185 Liam Haili -06 Wedevågs IF

  P10 60 M
19 Albin Bolin -07 Glanshammars IF
79 Xanthos -07 Karlskoga FIF 9,30
116 Max Lann -07 KFUM Örebro
126 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro
187 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF 10,39

  P10 200 M
19 Albin Bolin -07 Glanshammars IF
79 Xanthos -07 Karlskoga FIF 31,96
126 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro
187 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF 35,27

  P10 600 M
186 Sigvard Einarsson -07 Wedevågs IF
187 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF 2.10,22

  P10 60 M HÄCK
79 Xanthos -07 Karlskoga FIF
186 Sigvard Einarsson -07 Wedevågs IF
187 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF 13,45

  P10 HÖJD
79 Xanthos -07 Karlskoga FIF 1,21
116 Max Lann -07 KFUM Örebro
126 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro
186 Sigvard Einarsson -07 Wedevågs IF

  P10 LÄNGD ZON
19 Albin Bolin -07 Glanshammars IF
61 Wilhelm Stenlund -07 Glanshammars IF
79 Xanthos -07 Karlskoga FIF 3,94
186 Sigvard Einarsson -07 Wedevågs IF
187 Albin Wallgren -07 Åsbro GoIF

  P10 KULA 2,0
61 Wilhelm Stenlund -07 Glanshammars IF
116 Max Lann -07 KFUM Örebro
186 Sigvard Einarsson -07 Wedevågs IF

  P9 60 M
2 Ivar Olsson -09 Bromma IF 9,92
24 Edvin Samuelsson -10 Glanshammars IF
25 Elias Höijer -08 Glanshammars IF
31 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
35 Jakob Skoog -08 Glanshammars IF
37 Jesper Michaelsson -08 Glanshammars IF
38 Jonas Bolin -08 Glanshammars IF
46 Lukas Kellner -08 Glanshammars IF
47 Lukas Lagerson -09 Glanshammars IF
49 Melker Sandberg -10 Glanshammars IF
53 Noel Seger -10 Glanshammars IF
54 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
59 Viktor Frost -09 Glanshammars IF
60 Vilgot Sjögren -09 Glanshammars IF
89 David Elander -08 KFUM Örebro
117 Melker Mangnäs -09 KFUM Örebro
119 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro 9,48
156 Arvid Lifgren -09 Stocksäters IF
164 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF
188 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF 11,09
190 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF

  P9 400 M
2 Ivar Olsson -09 Bromma IF
24 Edvin Samuelsson -10 Glanshammars IF
31 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
35 Jakob Skoog -08 Glanshammars IF
47 Lukas Lagerson -09 Glanshammars IF
49 Melker Sandberg -10 Glanshammars IF
53 Noel Seger -10 Glanshammars IF
54 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
59 Viktor Frost -09 Glanshammars IF
131 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro 1.17
132 Svante Jorstig -08 KFUM Örebro
164 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF
188 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF

  P9 60 M HÄCK
2 Ivar Olsson -09 Bromma IF 13,30
24 Edvin Samuelsson -10 Glanshammars IF
31 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
35 Jakob Skoog -08 Glanshammars IF
47 Lukas Lagerson -09 Glanshammars IF
49 Melker Sandberg -10 Glanshammars IF
52 Nils Nordgren -08 Glanshammars IF
54 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
59 Viktor Frost -09 Glanshammars IF
89 David Elander -08 KFUM Örebro
117 Melker Mangnäs -09 KFUM Örebro
131 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro
164 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF

  P9 HÖJD
2 Ivar Olsson -09 Bromma IF
25 Elias Höijer -08 Glanshammars IF
52 Nils Nordgren -08 Glanshammars IF

  P9 LÄNGD ZON
2 Ivar Olsson -09 Bromma IF
24 Edvin Samuelsson -10 Glanshammars IF
31 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
35 Jakob Skoog -08 Glanshammars IF
37 Jesper Michaelsson -08 Glanshammars IF
38 Jonas Bolin -08 Glanshammars IF
47 Lukas Lagerson -09 Glanshammars IF
49 Melker Sandberg -10 Glanshammars IF
53 Noel Seger -10 Glanshammars IF
54 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
59 Viktor Frost -09 Glanshammars IF
60 Vilgot Sjögren -09 Glanshammars IF
89 David Elander -08 KFUM Örebro
117 Melker Mangnäs -09 KFUM Örebro
119 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro
131 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro 3,59
156 Arvid Lifgren -09 Stocksäters IF
164 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF
188 Edvin Wallgren -09 Åsbro GoIF
190 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF

  P9 KULA 2,0
2 Ivar Olsson -09 Bromma IF
24 Edvin Samuelsson -10 Glanshammars IF
31 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
35 Jakob Skoog -08 Glanshammars IF
46 Lukas Kellner -08 Glanshammars IF
47 Lukas Lagerson -09 Glanshammars IF
49 Melker Sandberg -10 Glanshammars IF
54 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
59 Viktor Frost -09 Glanshammars IF
60 Vilgot Sjögren -09 Glanshammars IF
117 Melker Mangnäs -09 KFUM Örebro
119 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro
190 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF

  F17 100 M
21 Alwa Mossberg -01 Glanshammars IF
84 Alva Kujic -01 KFUM Örebro
86 Amira Musa -01 KFUM Örebro
180 Siri Kyller -01 Tibro AIK Friidrott

  F17 200 M
75 Kajsa Jansson -00 IK Westmannia
84 Alva Kujic -01 KFUM Örebro
109 Linnéa Bodin -00 KFUM Örebro
180 Siri Kyller -01 Tibro AIK Friidrott

  F17 800 M
109 Linnéa Bodin -00 KFUM Örebro

  F17 100 M HÄCK
97 Emily Capobianco -01 KFUM Örebro
109 Linnéa Bodin -00 KFUM Örebro

  F17 HÖJD
21 Alwa Mossberg -01 Glanshammars IF
75 Kajsa Jansson -00 IK Westmannia
109 Linnéa Bodin -00 KFUM Örebro

  F17 LÄNGD
21 Alwa Mossberg -01 Glanshammars IF
56 Therese Knutsson -00 Glanshammars IF
75 Kajsa Jansson -00 IK Westmannia
86 Amira Musa -01 KFUM Örebro
109 Linnéa Bodin -00 KFUM Örebro
179 Matilda Hejdström -00 Tibro AIK Friidrott

  F17 KULA 3,0
109 Linnéa Bodin -00 KFUM Örebro

  F17 SPJUT 500
75 Kajsa Jansson -00 IK Westmannia
109 Linnéa Bodin -00 KFUM Örebro

  F15 80 M
27 Elin Wallin -03 Glanshammars IF
40 Julia Widén -02 Glanshammars IF
58 Wera Molin -02 Glanshammars IF
127 Sofie Fransson -02 KFUM Örebro
159 Maja Persson -02 Stocksäters IF
181 Emma Karlsson -02 Wedevågs IF
194 Klara Frih -02 Åsbro GoIF 10,59

  F15 200 M
27 Elin Wallin -03 Glanshammars IF
40 Julia Widén -02 Glanshammars IF 28,85
58 Wera Molin -02 Glanshammars IF 29,32
159 Maja Persson -02 Stocksäters IF
166 Hannah Eriksson -02 Thoren Track and Field
194 Klara Frih -02 Åsbro GoIF 26,53

  F15 800 M
29 Emelie Lindgren -02 Glanshammars IF
115 Matilda Eklind -02 KFUM Örebro
128 Sofie Franzén -02 KFUM Örebro

  F15 80 M HÄCK
41 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
57 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
160 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
182 Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF

  F15 HÖJD
41 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
57 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
160 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF

  F15 LÄNGD
9 Thindra Pettersson -02 Fjugesta IF
27 Elin Wallin -03 Glanshammars IF
41 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
57 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
115 Matilda Eklind -02 KFUM Örebro
127 Sofie Fransson -02 KFUM Örebro
160 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
176 Alma Sjöberg -02 Tibro AIK Friidrott
177 Anna Rettig -02 Tibro AIK Friidrott
178 Lydia Bolmenäs -02 Tibro AIK Friidrott
181 Emma Karlsson -02 Wedevågs IF
182 Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF
194 Klara Frih -02 Åsbro GoIF

  F15 KULA 3,0
9 Thindra Pettersson -02 Fjugesta IF
64 Alexandra Nilsson -02 Götlunda IF
178 Lydia Bolmenäs -02 Tibro AIK Friidrott

  F15 SPJUT 500
40 Julia Widén -02 Glanshammars IF
41 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
57 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
115 Matilda Eklind -02 KFUM Örebro
159 Maja Persson -02 Stocksäters IF
160 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
182 Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF
200 Vendela Högkvist -02 Åsbro GoIF

  F13 60 M
8 Melinda Qwarforth -04 Fjugesta IF
11 Clara Sundqvist -05 Frövi IK
12 Ebba Wessman -05 Frövi IK
17 Agnes Adamsson -04 Glanshammars IF 10,02
18 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF 8,62
33 Ilva Gunnarsson -05 Glanshammars IF
34 Iris Norlander -04 Glanshammars IF 9,52
44 Linnea Bolin -04 Glanshammars IF 8,86
90 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
110 Linnea Lind -05 KFUM Örebro
113 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro
118 Mira Kindberg-Danielsson -05 KFUM Örebro
133 Tilda Lindén -04 KFUM Örebro
135 Tuva Hasselquist -04 KFUM Örebro
136 Tuwa Karlsson -05 KFUM Örebro
146 Lina Ånstad -05 Motala AIF
147 Malva Axén Motala AIF
148 Nora Malmgren -05 Motala AIF
149 Stella Kolbrink Blomberg -04 Motala AIF
150 Svea Eklundh -05 Motala AIF
151 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
152 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
168 Isabel Lundholm -04 Thoren Track and Field
198 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF 8,84
201 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF 9,24

  F13 200 M
8 Melinda Qwarforth -04 Fjugesta IF
33 Ilva Gunnarsson -05 Glanshammars IF
34 Iris Norlander -04 Glanshammars IF 32,06
39 Julia Eriksson -05 Glanshammars IF
44 Linnea Bolin -04 Glanshammars IF 30,54
90 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
121 Noomi Kihlberg -05 KFUM Örebro
125 Sara Persson -05 KFUM Örebro
146 Lina Ånstad -05 Motala AIF
147 Malva Axén Motala AIF
148 Nora Malmgren -05 Motala AIF
149 Stella Kolbrink Blomberg -04 Motala AIF
150 Svea Eklundh -05 Motala AIF
151 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
152 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
198 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF 29,53

  F13 600 M
39 Julia Eriksson -05 Glanshammars IF
55 Sara Sävenstrand -04 Glanshammars IF
96 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
121 Noomi Kihlberg -05 KFUM Örebro
146 Lina Ånstad -05 Motala AIF
147 Malva Axén Motala AIF
148 Nora Malmgren -05 Motala AIF
150 Svea Eklundh -05 Motala AIF
151 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
152 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
154 Ida Kindbom -05 Skeninge IK

  F13 60 M HÄCK
8 Melinda Qwarforth -04 Fjugesta IF
11 Clara Sundqvist -05 Frövi IK
12 Ebba Wessman -05 Frövi IK
90 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
118 Mira Kindberg-Danielsson -05 KFUM Örebro
125 Sara Persson -05 KFUM Örebro
146 Lina Ånstad -05 Motala AIF
147 Malva Axén Motala AIF
148 Nora Malmgren -05 Motala AIF
150 Svea Eklundh -05 Motala AIF
151 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
152 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
154 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
168 Isabel Lundholm -04 Thoren Track and Field
192 Irma Kroon -04 Åsbro GoIF 10,56

  F13 HÖJD
18 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
76 Tova Wåhlander -05 IK Westmannia
121 Noomi Kihlberg -05 KFUM Örebro
125 Sara Persson -05 KFUM Örebro
147 Malva Axén Motala AIF
148 Nora Malmgren -05 Motala AIF
150 Svea Eklundh -05 Motala AIF
154 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
192 Irma Kroon -04 Åsbro GoIF

  F13 LÄNGD ZON
12 Ebba Wessman -05 Frövi IK
17 Agnes Adamsson -04 Glanshammars IF
18 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
28 Elsa Söder -05 Glanshammars IF
44 Linnea Bolin -04 Glanshammars IF
90 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
96 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
110 Linnea Lind -05 KFUM Örebro
113 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro
133 Tilda Lindén -04 KFUM Örebro
135 Tuva Hasselquist -04 KFUM Örebro
136 Tuwa Karlsson -05 KFUM Örebro
146 Lina Ånstad -05 Motala AIF
147 Malva Axén Motala AIF
148 Nora Malmgren -05 Motala AIF
149 Stella Kolbrink Blomberg -04 Motala AIF
150 Svea Eklundh -05 Motala AIF
151 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
152 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
154 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
192 Irma Kroon -04 Åsbro GoIF
198 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF
201 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF

  F13 KULA 2,0
11 Clara Sundqvist -05 Frövi IK
12 Ebba Wessman -05 Frövi IK
17 Agnes Adamsson -04 Glanshammars IF
28 Elsa Söder -05 Glanshammars IF
34 Iris Norlander -04 Glanshammars IF
96 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
147 Malva Axén Motala AIF
148 Nora Malmgren -05 Motala AIF
149 Stella Kolbrink Blomberg -04 Motala AIF
150 Svea Eklundh -05 Motala AIF
151 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
152 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
154 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
163 Runa Eriksson -05 Stocksäters IF
201 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF

  F13 SPJUT 400
28 Elsa Söder -05 Glanshammars IF
33 Ilva Gunnarsson -05 Glanshammars IF
44 Linnea Bolin -04 Glanshammars IF
76 Tova Wåhlander -05 IK Westmannia
136 Tuwa Karlsson -05 KFUM Örebro
142 Elsa Wiik -06 Motala AIF
147 Malva Axén Motala AIF
148 Nora Malmgren -05 Motala AIF
150 Svea Eklundh -05 Motala AIF
151 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
152 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
154 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
201 Wilma Gäverth -04 Åsbro GoIF

  F11 60 M
7 Maja Söderquist -06 Fjugesta IF
43 Linn von Hofsten -06 Glanshammars IF
66 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
67 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn 9,00
70 Ella Von Walden -06 IK Westmannia
78 Linnea Skoglund -06 Karlskoga FIF
94 Elin Rodefors -06 KFUM Örebro
103 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
129 Stella Holmquist -06 KFUM Örebro
130 Stella Önander -06 KFUM Örebro
143 Emelie Andersson -06 Motala AIF

  F11 200 M
7 Maja Söderquist -06 Fjugesta IF
66 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
67 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn 31,75
74 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
78 Linnea Skoglund -06 Karlskoga FIF
93 Elin Nordström -06 KFUM Örebro
103 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
134 Tilde Söberg Lager -06 KFUM Örebro
143 Emelie Andersson -06 Motala AIF

  F11 600 M
26 Elin Freed -06 Glanshammars IF
65 Filippa Nilsson -06 Götlunda IF
66 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
67 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
70 Ella Von Walden -06 IK Westmannia
71 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
142 Elsa Wiik -06 Motala AIF

  F11 60 M HÄCK
7 Maja Söderquist -06 Fjugesta IF
43 Linn von Hofsten -06 Glanshammars IF
66 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
67 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn 10,55
71 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
77 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
78 Linnea Skoglund -06 Karlskoga FIF
93 Elin Nordström -06 KFUM Örebro
129 Stella Holmquist -06 KFUM Örebro
130 Stella Önander -06 KFUM Örebro
142 Elsa Wiik -06 Motala AIF
143 Emelie Andersson -06 Motala AIF

  F11 HÖJD
7 Maja Söderquist -06 Fjugesta IF
65 Filippa Nilsson -06 Götlunda IF
66 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
67 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
71 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
74 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
77 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
78 Linnea Skoglund -06 Karlskoga FIF
129 Stella Holmquist -06 KFUM Örebro
130 Stella Önander -06 KFUM Örebro
142 Elsa Wiik -06 Motala AIF

  F11 LÄNGD ZON
7 Maja Söderquist -06 Fjugesta IF
43 Linn von Hofsten -06 Glanshammars IF
65 Filippa Nilsson -06 Götlunda IF
66 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
67 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
70 Ella Von Walden -06 IK Westmannia
71 Emma Eriksson -06 IK Westmannia
74 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
78 Linnea Skoglund -06 Karlskoga FIF
130 Stella Önander -06 KFUM Örebro
143 Emelie Andersson -06 Motala AIF

  F11 KULA 2,0
66 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn
70 Ella Von Walden -06 IK Westmannia
74 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
77 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
78 Linnea Skoglund -06 Karlskoga FIF
103 Ida Larsson -06 KFUM Örebro

  F10 60 M
5 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
73 Isolde Nilsson -07 IK Westmannia
95 Ella Gagnert -07 KFUM Örebro
122 Nova Eriksson -07 KFUM Örebro
140 Wilma Larsson -07 KFUM Örebro
193 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF 9,26

  F10 200 M
32 Frida Sävenstrand -07 Glanshammars IF
73 Isolde Nilsson -07 IK Westmannia
193 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF 30,76

  F10 600 M
73 Isolde Nilsson -07 IK Westmannia
155 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
199 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF 2.05,89

  F10 60 M HÄCK
155 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
199 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF 11,53

  F10 HÖJD
32 Frida Sävenstrand -07 Glanshammars IF
140 Wilma Larsson -07 KFUM Örebro
155 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
195 Lillie Kroon -07 Åsbro GoIF

  F10 LÄNGD ZON
5 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
155 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
193 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
195 Lillie Kroon -07 Åsbro GoIF
199 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F10 KULA 2,0
155 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
157 Daga Eriksson -07 Stocksäters IF
195 Lillie Kroon -07 Åsbro GoIF

  F9 60 M
3 Midea Allard -08 Eskilstuna FI
10 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
13 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
16 Wilma Wessman -08 Frövi IK
20 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
22 Ebba Niemelä -09 Glanshammars IF
30 Emma Sandberg -09 Glanshammars IF
42 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
45 Lovisa Edlund Glanshammars IF
48 Manda Forsén -09 Glanshammars IF
51 Nathalie Melin/Thelander -09 Glanshammars IF
83 Alice Andershed -09 KFUM Örebro
91 Edith Evertson Thuvander -08 KFUM Örebro
107 Josefine Strand -09 KFUM Örebro
137 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
141 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
189 Elin Törnqvist -10 Åsbro GoIF
191 Ingrid Kron -09 Åsbro GoIF 12,19
196 Lowa Törnqvist -09 Åsbro GoIF

  F9 400 M
3 Midea Allard -08 Eskilstuna FI
20 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
22 Ebba Niemelä -09 Glanshammars IF
30 Emma Sandberg -09 Glanshammars IF
42 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
45 Lovisa Edlund Glanshammars IF
48 Manda Forsén -09 Glanshammars IF
51 Nathalie Melin/Thelander -09 Glanshammars IF
98 Ester Kihlberg -09 KFUM Örebro
196 Lowa Törnqvist -09 Åsbro GoIF

  F9 60 M HÄCK
3 Midea Allard -08 Eskilstuna FI
13 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
16 Wilma Wessman -08 Frövi IK
20 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
22 Ebba Niemelä -09 Glanshammars IF
30 Emma Sandberg -09 Glanshammars IF
42 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
45 Lovisa Edlund Glanshammars IF
48 Manda Forsén -09 Glanshammars IF
51 Nathalie Melin/Thelander -09 Glanshammars IF
68 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
91 Edith Evertson Thuvander -08 KFUM Örebro
98 Ester Kihlberg -09 KFUM Örebro
141 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro

  F9 HÖJD
3 Midea Allard -08 Eskilstuna FI
68 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
98 Ester Kihlberg -09 KFUM Örebro

  F9 LÄNGD ZON
3 Midea Allard -08 Eskilstuna FI
10 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
13 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
16 Wilma Wessman -08 Frövi IK
20 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
22 Ebba Niemelä -09 Glanshammars IF
30 Emma Sandberg -09 Glanshammars IF
42 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
45 Lovisa Edlund Glanshammars IF
48 Manda Forsén -09 Glanshammars IF
51 Nathalie Melin/Thelander -09 Glanshammars IF
68 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
83 Alice Andershed -09 KFUM Örebro
91 Edith Evertson Thuvander -08 KFUM Örebro
107 Josefine Strand -09 KFUM Örebro
137 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
141 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
189 Elin Törnqvist -10 Åsbro GoIF
191 Ingrid Kron -09 Åsbro GoIF
196 Lowa Törnqvist -09 Åsbro GoIF

  F9 KULA 2,0
3 Midea Allard -08 Eskilstuna FI
10 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
16 Wilma Wessman -08 Frövi IK
20 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
22 Ebba Niemelä -09 Glanshammars IF
30 Emma Sandberg -09 Glanshammars IF
42 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
45 Lovisa Edlund Glanshammars IF
48 Manda Forsén -09 Glanshammars IF
51 Nathalie Melin/Thelander -09 Glanshammars IF
68 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
141 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
189 Elin Törnqvist -10 Åsbro GoIF
191 Ingrid Kron -09 Åsbro GoIF