Startlista Vinterspelen 2019-11-16

  MÄN 60 M 14:30
135 Magnus Westberg -85 IFK Märsta
162 Linus Johansson -03 IK Wilske
168 Albin Melin-00 Katrineholms SK Friidrott
308 Markus Andersson -77 Leksands FIK
328 Robert Blomdahl -80 Lidköpings IS
341 Mattias Nestor -70 Linköpings GIF
344 Pierre Nordqvist -83 Linköpings GIF

  MÄN 200 M 18:50
7 Robert Thorslund -76 Bålsta IK
169 Andreas Daun -80 Katrineholms SK Friidrott
335 Johan Börjeson -77 LIDKÖPINGS VSK 25.22
344 Pierre Nordqvist -83 Linköpings GIF
390 Karl Johansson -01 Stocksäters IF
439 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF

  MÄN 3000 M 19:45
27 Jimmy Öhman -01 Gefle IF
33 Arturs Steinbergs -74 Glanshammars IF
83 Linus Jansson-04 Hässelby SK
94 Fredrik Bengtsson -89 IF Göta Karlstad
258 Melker Forsberg -01 KFUM Örebro Friidrott
350 Hakan Eriksson -61 Malungs Skid & Friidr
370 Hugo Ström -01 Mullsjö SOK
383 Fredrik Eckerström -70 Spårvägens FK
384 Fredrik Nybäck -70 Spårvägens FK
428 Magnus Lindblom -77 Turebergs FK
432 Thomas Kvarnehag -84 Turebergs FK

  MÄN 60 M HÄCK 11:30
390 Karl Johansson -01 Stocksäters IF

  MÄN HÖJD

  MÄN LÄNGD 15:50
168 Albin Melin-00 Katrineholms SK Friidrott
169 Andreas Daun -80 Katrineholms SK Friidrott
308 Markus Andersson -77 Leksands FIK
328 Robert Blomdahl -80 Lidköpings IS
335 Johan Börjeson -77 LIDKÖPINGS VSK
439 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF

  MÄN KULA 15:00
7 Robert Thorslund -76 Bålsta IK
19 Örjan Fritiofsson -61 Finspångs aik
132 Henric Fredman -72 IFK Märsta
146 Michael Oesten-74 IFK Nora
301 David Ytfeldt -79 Leksands FIK

  P17 60 M
30 Albin Lammgård -04 Glanshammars IF 8.12
148 Shane Mwebaza -04 IFK Nora
154 Tim Engqvist -04 IFK Tumba
162 Linus Johansson -03 IK Wilske
171 Douglas Goldén -04 Katrineholms SK Friidrott
252 Ludvig Molinder-03 KFUM Örebro Friidrott
345 William Nestor -03 Linköpings GIF
378 Philip Tennhed -04 Råby Rekarne FIF
404 Zinedine Eade -04 Stocksäters IF
450 Lukas Söderlund-04 Västerås FK 7.57

  P17 200 M 18:50
154 Tim Engqvist -04 IFK Tumba
171 Douglas Goldén -04 Katrineholms SK Friidrott
378 Philip Tennhed -04 Råby Rekarne FIF
401 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF
404 Zinedine Eade -04 Stocksäters IF
430 Sebastian Cabanas Andersson -04 Turebergs FK
450 Lukas Söderlund-04 Västerås FK 24.96

  P17 3000 M 19:45
401 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF
442 Max Österberg -06 VÄRMDÖ IF
451 Markus Andersson-05 Västerås FK

  P17 60 M HÄCK 00:00

  P17 HÖJD 17:45
430 Sebastian Cabanas Andersson -04 Turebergs FK

  P17 LÄNGD 15:50
154 Tim Engqvist -04 IFK Tumba
171 Douglas Goldén -04 Katrineholms SK Friidrott
252 Ludvig Molinder-03 KFUM Örebro Friidrott
378 Philip Tennhed -04 Råby Rekarne FIF
404 Zinedine Eade -04 Stocksäters IF
430 Sebastian Cabanas Andersson -04 Turebergs FK

  P17 KULA

  P15 60 M 14:10
1 Filip Olsson -06 Bromma IF 7.74
23 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
72 William Lindqvist -05 Hais - Hässleholm
79 Joel Wikström -06 Huddinge AIS
80 Noel Gälman -06 Huddinge AIS 8.55
88 Daniel Forsman -05 IF Göta Karlstad
89 David Jonhed -06 IF Göta Karlstad 9.42
138 Roman Ali -06 IFK Märsta
174 Gustav Malmkvist -06 Katrineholms SK Friidrott
190 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro Friidrott 8.01
193 Alfons Elmgren Hallinger -05 KFUM Örebro Friidrott
213 Edwin Gyllander -05 KFUM Örebro Friidrott
234 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro Friidrott
242 Jon Joelsson-06 KFUM Örebro Friidrott
256 Max Titus -05 KFUM Örebro Friidrott
299 Wilmer Daleskog -05 KFUM Örebro Friidrott
310 Tinh Lundström -06 Leksands FIK 8.07
376 Max Holm -06 Råby Rekarne FIF 8.79
380 Viktor Lögdahl -05 Råby Rekarne FIF
381 William Brändeborn -05 Råby Rekarne FIF
382 William Klacksell -05 Råby Rekarne FIF
435 Edvin Sidwall -06 Täby IS 8.18
454 Mikola Ahlgren -05 Västerås FK 7.93
465 Leo Steen -05 Åsbro GoIF 8.3

  P15 200 M 18:20
1 Filip Olsson -06 Bromma IF 26.04
23 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
72 William Lindqvist -05 Hais - Hässleholm
80 Noel Gälman -06 Huddinge AIS
88 Daniel Forsman -05 IF Göta Karlstad
138 Roman Ali -06 IFK Märsta
190 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro Friidrott 25.69
213 Edwin Gyllander -05 KFUM Örebro Friidrott
234 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro Friidrott
242 Jon Joelsson-06 KFUM Örebro Friidrott
256 Max Titus -05 KFUM Örebro Friidrott
294 Viggo Olsson-06 KFUM Örebro Friidrott 26.96
299 Wilmer Daleskog -05 KFUM Örebro Friidrott
310 Tinh Lundström -06 Leksands FIK
376 Max Holm -06 Råby Rekarne FIF 29.5
381 William Brändeborn -05 Råby Rekarne FIF
454 Mikola Ahlgren -05 Västerås FK 26.17

  P15 800 M 16:23
128 Oskar Bergman -06 IFK Mora friidrottsklubb
134 Ludvig Fredman -06 IFK Märsta
161 Julius Wiklund -06 IK Wilske
251 Lucas Asplund-06 KFUM Örebro Friidrott
442 Max Österberg -06 VÄRMDÖ IF

  P15 60 M HÄCK 11:30
88 Daniel Forsman -05 IF Göta Karlstad
128 Oskar Bergman -06 IFK Mora friidrottsklubb
174 Gustav Malmkvist -06 Katrineholms SK Friidrott

  P15 HÖJD 17:45
128 Oskar Bergman -06 IFK Mora friidrottsklubb
161 Julius Wiklund -06 IK Wilske
174 Gustav Malmkvist -06 Katrineholms SK Friidrott
190 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro Friidrott
193 Alfons Elmgren Hallinger -05 KFUM Örebro Friidrott
435 Edvin Sidwall -06 Täby IS
454 Mikola Ahlgren -05 Västerås FK

  P15 LÄNGD 16:40
1 Filip Olsson -06 Bromma IF
21 Daniel Kindvall -05 Fjugesta IF
23 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
80 Noel Gälman -06 Huddinge AIS
88 Daniel Forsman -05 IF Göta Karlstad
128 Oskar Bergman -06 IFK Mora friidrottsklubb
134 Ludvig Fredman -06 IFK Märsta
138 Roman Ali -06 IFK Märsta
174 Gustav Malmkvist -06 Katrineholms SK Friidrott
193 Alfons Elmgren Hallinger -05 KFUM Örebro Friidrott
234 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro Friidrott
242 Jon Joelsson-06 KFUM Örebro Friidrott
299 Wilmer Daleskog -05 KFUM Örebro Friidrott
310 Tinh Lundström -06 Leksands FIK
376 Max Holm -06 Råby Rekarne FIF
380 Viktor Lögdahl -05 Råby Rekarne FIF
381 William Brändeborn -05 Råby Rekarne FIF
382 William Klacksell -05 Råby Rekarne FIF
435 Edvin Sidwall -06 Täby IS
454 Mikola Ahlgren -05 Västerås FK
465 Leo Steen -05 Åsbro GoIF

  P15 KULA 15:00
21 Daniel Kindvall -05 Fjugesta IF
23 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
79 Joel Wikström -06 Huddinge AIS
88 Daniel Forsman -05 IF Göta Karlstad
134 Ludvig Fredman -06 IFK Märsta
213 Edwin Gyllander -05 KFUM Örebro Friidrott
380 Viktor Lögdahl -05 Råby Rekarne FIF
454 Mikola Ahlgren -05 Västerås FK
465 Leo Steen -05 Åsbro GoIF

  P13 60 M 14:25
133 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
176 Isac Karlsson -07 Katrineholms SK Friidrott
207 Bastian Widlund -07 KFUM Örebro Friidrott
241 James Lundqvist -07 KFUM Örebro Friidrott
262 Morris Andersson Fredriksson -07 KFUM Örebro Friidrott
280 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro Friidrott
377 Oskar Tennhed -07 Råby Rekarne FIF
431 Simon Lindström -07 Turebergs FK 8.64

  P13 200 M 17:45
114 Linus Engqvist -07 IF Hagen
133 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
176 Isac Karlsson -07 Katrineholms SK Friidrott
207 Bastian Widlund -07 KFUM Örebro Friidrott
255 Max Lann -07 KFUM Örebro Friidrott
265 Neo Kanedal -07 KFUM Örebro Friidrott
375 Isak Aren -07 Råby Rekarne FIF
431 Simon Lindström -07 Turebergs FK 28.01

  P13 600 M 16:05
375 Isak Aren -07 Råby Rekarne FIF

  P13 60 M HÄCK 11:10
133 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
431 Simon Lindström -07 Turebergs FK 10.37
440 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF

  P13 HÖJD 09:30
133 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
176 Isac Karlsson -07 Katrineholms SK Friidrott
178 Leon Falk-07 Katrineholms SK Friidrott
255 Max Lann -07 KFUM Örebro Friidrott
262 Morris Andersson Fredriksson -07 KFUM Örebro Friidrott
280 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro Friidrott
431 Simon Lindström -07 Turebergs FK
440 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF

  P13 LÄNGD 15:30
133 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
176 Isac Karlsson -07 Katrineholms SK Friidrott
178 Leon Falk-07 Katrineholms SK Friidrott
280 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro Friidrott
375 Isak Aren -07 Råby Rekarne FIF
377 Oskar Tennhed -07 Råby Rekarne FIF
431 Simon Lindström -07 Turebergs FK

  P13 KULA 14:48
22 Hannes Kindvall -07 Fjugesta IF
133 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
178 Leon Falk-07 Katrineholms SK Friidrott
255 Max Lann -07 KFUM Örebro Friidrott
262 Morris Andersson Fredriksson -07 KFUM Örebro Friidrott
431 Simon Lindström -07 Turebergs FK
440 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF

  P12 60 M 13:30
40 Elias Höijer-08 Glanshammars IF
53 Isak Olsson-08 Glanshammars IF
58 Lukas Kellner-08 Glanshammars IF
62 Nils Nordgren-08 Glanshammars IF
131 Elias Fredman -08 IFK Märsta
143 Khalid Hassan -08 IFK Nora
164 Jonathan Thorin -08 Istrums SK
219 Elliot Runestav-08 KFUM Örebro Friidrott
336 Emil Nestor-08 Linköpings GIF 9.56
339 Karl Nestor-08 Linköpings GIF 9.58
340 Loke Salberg -08 Linköpings GIF 9.21
426 Levi Back -08 Turebergs FK 9.52
446 Elton Ademark -08 Västerås FK 9.56
448 Ethan Lindström -08 Västerås FK 9
466 Linus Widén -08 Åsbro GoIF
468 Viggo Fahlström -08 Åsbro GoIF

  P12 200 M 17:30
62 Nils Nordgren-08 Glanshammars IF
101 Lucas Björfelt -08 IF Göta Karlstad
287 Svante Jorstig -08 KFUM Örebro Friidrott 31.66
336 Emil Nestor-08 Linköpings GIF 32.75
339 Karl Nestor-08 Linköpings GIF
340 Loke Salberg -08 Linköpings GIF
426 Levi Back -08 Turebergs FK 32.4
444 David Wallén -08 Västerås FK 29.58
448 Ethan Lindström -08 Västerås FK 29.66
468 Viggo Fahlström -08 Åsbro GoIF

  P12 600 M 16:05
101 Lucas Björfelt -08 IF Göta Karlstad
235 Hampus Östring -08 KFUM Örebro Friidrott
287 Svante Jorstig -08 KFUM Örebro Friidrott

  P12 60 M HÄCK 10:50
40 Elias Höijer-08 Glanshammars IF
62 Nils Nordgren-08 Glanshammars IF
164 Jonathan Thorin -08 Istrums SK
235 Hampus Östring -08 KFUM Örebro Friidrott
336 Emil Nestor-08 Linköpings GIF 11.35
339 Karl Nestor-08 Linköpings GIF
340 Loke Salberg -08 Linköpings GIF
426 Levi Back -08 Turebergs FK 11.4
444 David Wallén -08 Västerås FK 10.84

  P12 HÖJD 13:40
62 Nils Nordgren-08 Glanshammars IF
101 Lucas Björfelt -08 IF Göta Karlstad
164 Jonathan Thorin -08 Istrums SK
336 Emil Nestor-08 Linköpings GIF
339 Karl Nestor-08 Linköpings GIF
340 Loke Salberg -08 Linköpings GIF
426 Levi Back -08 Turebergs FK
444 David Wallén -08 Västerås FK
448 Ethan Lindström -08 Västerås FK
466 Linus Widén -08 Åsbro GoIF

  P12 LÄNGD 12:20
53 Isak Olsson-08 Glanshammars IF
58 Lukas Kellner-08 Glanshammars IF
101 Lucas Björfelt -08 IF Göta Karlstad
143 Khalid Hassan -08 IFK Nora
164 Jonathan Thorin -08 Istrums SK
287 Svante Jorstig -08 KFUM Örebro Friidrott
336 Emil Nestor-08 Linköpings GIF
339 Karl Nestor-08 Linköpings GIF
340 Loke Salberg -08 Linköpings GIF
426 Levi Back -08 Turebergs FK
444 David Wallén -08 Västerås FK
446 Elton Ademark -08 Västerås FK
448 Ethan Lindström -08 Västerås FK

  P12 KULA 09:30
53 Isak Olsson-08 Glanshammars IF
58 Lukas Kellner-08 Glanshammars IF
131 Elias Fredman -08 IFK Märsta
143 Khalid Hassan -08 IFK Nora
164 Jonathan Thorin -08 Istrums SK
198 Arvid Melander -08 KFUM Örebro Friidrott
267 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro Friidrott
336 Emil Nestor-08 Linköpings GIF
338 Karl Nestor -08 Linköpings GIF
340 Loke Salberg -08 Linköpings GIF
426 Levi Back -08 Turebergs FK

  P11 60 M 12:40
2 Ivar Olsson -09 Bromma IF 9.05
13 Alexander Olsson-09 FAIK 9.9
45 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF 10.54
69 Viktor Frost -09 Glanshammars IF 12.04
70 Vilgot Sjögren -09 Glanshammars IF 10.91
86 Alfred Bäckman -09 IF Göta Karlstad
119 Oliver Silfverstrand -09 IF Hagen
147 Ramadhan Ibrahim -09 IFK Nora
172 Emil Karlsson -09 Katrineholms SK Friidrott
179 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK Friidrott
184 WIlliam Daun -09 Katrineholms SK Friidrott 9
227 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro Friidrott 9.52
232 Gustav Forsling -09 KFUM Örebro Friidrott 9.95
257 Melke Osterman -09 KFUM Örebro Friidrott
273 Oskar Rosenberg-09 KFUM Örebro Friidrott 9.48
290 Teodor Mattsson -09 KFUM Örebro Friidrott 9.34
307 Karl Ytfeldt -09 Leksands FIK 9.21
420 Carl Grindange -09 Turebergs FK 9.2
429 Måns Lidman -09 Turebergs FK 9.3
457 Wilmer Åkerlund -09 Västerås FK 9.19
459 Anthon Efremov -09 Åsbro GoIF 9.54

  P11 200 M 17:00
2 Ivar Olsson -09 Bromma IF 29.8
13 Alexander Olsson-09 FAIK 36.2
45 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
46 Felix Sjöstedt -09 Glanshammars IF
70 Vilgot Sjögren -09 Glanshammars IF
86 Alfred Bäckman -09 IF Göta Karlstad
119 Oliver Silfverstrand -09 IF Hagen
179 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK Friidrott
184 WIlliam Daun -09 Katrineholms SK Friidrott 29.19
192 Alex Nordh-09 KFUM Örebro Friidrott 35
227 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro Friidrott 33.31
290 Teodor Mattsson -09 KFUM Örebro Friidrott 33.72
307 Karl Ytfeldt -09 Leksands FIK
371 Alexander Brändeborn -09 Råby Rekarne FIF
420 Carl Grindange -09 Turebergs FK 32.85
429 Måns Lidman -09 Turebergs FK 33.8
457 Wilmer Åkerlund -09 Västerås FK 30.97

  P11 600 M 16:00
13 Alexander Olsson-09 FAIK
86 Alfred Bäckman -09 IF Göta Karlstad
192 Alex Nordh-09 KFUM Örebro Friidrott
227 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro Friidrott
271 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro Friidrott
290 Teodor Mattsson -09 KFUM Örebro Friidrott
307 Karl Ytfeldt -09 Leksands FIK
333 Viggo Westh -09 Lidköpings IS
420 Carl Grindange -09 Turebergs FK
429 Måns Lidman -09 Turebergs FK

  P11 60 M HÄCK 10:15
2 Ivar Olsson -09 Bromma IF
86 Alfred Bäckman -09 IF Göta Karlstad
119 Oliver Silfverstrand -09 IF Hagen
179 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK Friidrott
184 WIlliam Daun -09 Katrineholms SK Friidrott
192 Alex Nordh-09 KFUM Örebro Friidrott
227 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro Friidrott 12.62
271 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro Friidrott
272 Oscar Adamsson-09 KFUM Örebro Friidrott
290 Teodor Mattsson -09 KFUM Örebro Friidrott 11.56
307 Karl Ytfeldt -09 Leksands FIK
333 Viggo Westh -09 Lidköpings IS
420 Carl Grindange -09 Turebergs FK
429 Måns Lidman -09 Turebergs FK
457 Wilmer Åkerlund -09 Västerås FK 11.4
459 Anthon Efremov -09 Åsbro GoIF

  P11 HÖJD 10:25
2 ivar Olsson -09 Bromma IF
45 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
86 Alfred Bäckman -09 IF Göta Karlstad
172 Emil Karlsson -09 Katrineholms SK Friidrott
179 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK Friidrott
184 WIlliam Daun -09 Katrineholms SK Friidrott
227 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro Friidrott
271 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro Friidrott
272 Oscar Adamsson-09 KFUM Örebro Friidrott
307 Karl Ytfeldt -09 Leksands FIK
371 Alexander Brändeborn -09 Råby Rekarne FIF
420 Carl Grindange -09 Turebergs FK
429 Måns Lidman -09 Turebergs FK
457 Wilmer Åkerlund -09 Västerås FK
459 Anthon Efremov -09 Åsbro GoIF

  P11 LÄNGD 16:10
2 Ivar Olsson -09 Bromma IF
13 Alexander Olsson-09 FAIK
35 August Josefsson -09 Glanshammars IF
45 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
46 Felix Sjöstedt -09 Glanshammars IF
59 Lukas Lagersson -09 Glanshammars IF
64 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
69 Viktor Frost -09 Glanshammars IF
70 Vilgot Sjögren -09 Glanshammars IF
86 Alfred Bäckman -09 IF Göta Karlstad
119 Oliver Silfverstrand -09 IF Hagen
147 Ramadhan Ibrahim -09 IFK Nora
172 Emil Karlsson -09 Katrineholms SK Friidrott
179 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK Friidrott
184 WIlliam Daun -09 Katrineholms SK Friidrott
192 Alex Nordh-09 KFUM Örebro Friidrott
225 Emil Söderlund-09 KFUM Örebro Friidrott
227 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro Friidrott
271 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro Friidrott
272 Oscar Adamsson-09 KFUM Örebro Friidrott
273 Oskar Rosenberg-09 KFUM Örebro Friidrott
290 Teodor Mattsson -09 KFUM Örebro Friidrott
307 Karl Ytfeldt -09 Leksands FIK
420 Carl Grindange -09 Turebergs FK
429 Måns Lidman -09 Turebergs FK
457 Wilmer Åkerlund -09 Västerås FK
459 Anthon Efremov -09 Åsbro GoIF

  P11 KULA 11:15
35 August Josefsson -09 Glanshammars IF
45 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
46 Felix Sjöstedt -09 Glanshammars IF
59 Lukas Lagersson -09 Glanshammars IF
64 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
70 Vilgot Sjögren -09 Glanshammars IF
86 Alfred Bäckman -09 IF Göta Karlstad
147 Ramadhan Ibrahim -09 IFK Nora
172 Emil Karlsson -09 Katrineholms SK Friidrott
179 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK Friidrott
184 WIlliam Daun -09 Katrineholms SK Friidrott
290 Teodor Mattsson -09 KFUM Örebro Friidrott
307 Karl Ytfeldt -09 Leksands FIK
420 Carl Grindange -09 Turebergs FK
429 Måns Lidman -09 Turebergs FK

  P10 60 M 12:20
10 Hanwen Dong -10 Danderyds SK 8.98
12 Melker Israelsson -10 Eskilstuna friidrott
25 Oscar Karlsson -10 Fjugesta IF
26 Oskar Sjöberg -10 Fjugesta IF
39 Edvin Samuelsson -10 Glanshammars IF 10.46
65 Sixten Ilbäcks -10 Glanshammars IF 10.08
66 Theo Eklund -10 Glanshammars IF
115 Ludvig Svefors -10 IF Hagen
122 Vilhelm Prytz -10 IF Hagen
125 Aron Schäder Johansson -10 IFK Lidingö 10
126 Oliver Taha -10 IFK Lidingö 9.1
129 Amadeus Fredman -10 IFK Märsta
194 Alfred Olsson -10 KFUM Örebro Friidrott 9.91
199 Assar Järliden-10 KFUM Örebro Friidrott
202 August Grek -10 KFUM Örebro Friidrott
205 Axel Sjöholm -10 KFUM Örebro Friidrott
215 Edvin Unosson -10 KFUM Örebro Friidrott
223 Emil Eriksson Boo -10 KFUM Örebro Friidrott
224 Emil Sjöholm -10 KFUM Örebro Friidrott 10.28
228 Felix Widlund -10 KFUM Örebro Friidrott
247 Leon Runesson -10 KFUM Örebro Friidrott
259 Milton-Cornelius Beers -10 KFUM Örebro Friidrott
292 Ture Ivansson -10 KFUM Örebro Friidrott 10.68
295 Vilgot Tränk -10 KFUM Örebro Friidrott
342 Max Nordqvist-10 Linköpings GIF
352 Cornelis Larsson Swärm-10 Motala AIF
357 Leo Törnqvist -10 Motala AIF
402 William Wellsén -10 Stocksäters IF
408 Elis Strandberg -10 Sälens IF
415 Jonathan Gransing -10 Tranås AIF friidrott
421 Eliah Hallberg Hossain-10 Turebergs FK 9.12
427 Love Lindberg -10 Turebergs FK
433 Tristan Back -10 Turebergs FK 10.35
443 Alfred Thorell -10 Västerås FK 10.2

  P10 200 M 16:40
10 Hanwen Dong -10 Danderyds SK 31.15
12 Melker Israelsson -10 Eskilstuna friidrott
63 Noel Seger -10 Glanshammars IF
66 Theo Eklund -10 Glanshammars IF
115 Ludvig Svefors -10 IF Hagen
116 Lukas Leo -10 IF Hagen
122 Vilhelm Prytz -10 IF Hagen
125 Aron Schäder Johansson -10 IFK Lidingö 34.39
126 Oliver Taha -10 IFK Lidingö 32.3
199 Assar Järliden-10 KFUM Örebro Friidrott
202 August Grek -10 KFUM Örebro Friidrott
204 Axel Krejby -10 KFUM Örebro Friidrott
214 Edvin Melander -10 KFUM Örebro Friidrott
224 Emil Sjöholm -10 KFUM Örebro Friidrott
228 Felix Widlund -10 KFUM Örebro Friidrott
247 Leon Runesson -10 KFUM Örebro Friidrott
281 Sixten Axmon -10 KFUM Örebro Friidrott
292 Ture Ivansson -10 KFUM Örebro Friidrott 39.4
357 Leo Törnqvist -10 Motala AIF
402 William Wellsén -10 Stocksäters IF
408 Elis Strandberg -10 Sälens IF
421 Eliah Hallberg Hossain-10 Turebergs FK 32.2
427 Love Lindberg -10 Turebergs FK
433 Tristan Back -10 Turebergs FK 38.5

  P10 600 M 15:40
12 Melker Israelsson -10 Eskilstuna friidrott
63 Noel Seger -10 Glanshammars IF
66 Theo Eklund -10 Glanshammars IF
116 Lukas Leo -10 IF Hagen
125 Aron Schäder Johansson -10 IFK Lidingö
126 Oliver Taha -10 IFK Lidingö
202 August Grek -10 KFUM Örebro Friidrott
204 Axel Krejby -10 KFUM Örebro Friidrott
246 Karl Vinblad-10 KFUM Örebro Friidrott
281 Sixten Axmon -10 KFUM Örebro Friidrott
282 Sixten Didriksson -10 KFUM Örebro Friidrott
292 Ture Ivansson -10 KFUM Örebro Friidrott
295 Vilgot Tränk -10 KFUM Örebro Friidrott
357 Leo Törnqvist -10 Motala AIF
408 Elis Strandberg -10 Sälens IF
415 Jonathan Gransing -10 Tranås AIF friidrott
427 Love Lindberg -10 Turebergs FK

  P10 60 M HÄCK 09:50
10 Hanwen Dong -10 Danderyds SK
12 Melker Israelsson -10 Eskilstuna friidrott
63 Noel Seger -10 Glanshammars IF 12.93
66 Theo Eklund -10 Glanshammars IF
112 Elliot Sahlberg -10 IF Hagen
116 Lukas Leo -10 IF Hagen
125 Aron Schäder Johansson -10 IFK Lidingö
126 Oliver Taha -10 IFK Lidingö
194 Alfred Olsson -10 KFUM Örebro Friidrott 13.6
195 Alvin Bjuremar -10 KFUM Örebro Friidrott
204 Axel Krejby -10 KFUM Örebro Friidrott
206 Bastian Rudin -10 KFUM Örebro Friidrott 12.38
282 Sixten Didriksson -10 KFUM Örebro Friidrott
357 Leo Törnqvist -10 Motala AIF
408 Elis Strandberg -10 Sälens IF
421 Eliah Hallberg Hossain-10 Turebergs FK
427 Love Lindberg -10 Turebergs FK
433 Tristan Back -10 Turebergs FK
443 Alfred Thorell -10 Västerås FK

  P10 HÖJD 14:40
10 Hanwen Dong -10 Danderyds SK
63 Noel Seger -10 Glanshammars IF
65 Sixten Ilbäcks -10 Glanshammars IF
112 Elliot Sahlberg -10 IF Hagen
115 Ludvig Svefors -10 IF Hagen
116 Lukas Leo -10 IF Hagen
122 Vilhelm Prytz -10 IF Hagen
125 Aron Schäder Johansson -10 IFK Lidingö
126 Oliver Taha -10 IFK Lidingö
194 Alfred Olsson -10 KFUM Örebro Friidrott
199 Assar Järliden-10 KFUM Örebro Friidrott
206 Bastian Rudin -10 KFUM Örebro Friidrott
259 Milton-Cornelius Beers -10 KFUM Örebro Friidrott
295 Vilgot Tränk -10 KFUM Örebro Friidrott
352 Cornelis Larsson Swärm-10 Motala AIF
357 Leo Törnqvist -10 Motala AIF
415 Jonathan Gransing -10 Tranås AIF friidrott
421 Eliah Hallberg Hossain-10 Turebergs FK
427 Love Lindberg -10 Turebergs FK
433 Tristan Back -10 Turebergs FK
443 Alfred Thorell -10 Västerås FK

  P10 LÄNGD 13:20
10 Hanwen Dong -10 Danderyds SK
12 Melker Israelsson -10 Eskilstuna friidrott
25 Oscar Karlsson -10 Fjugesta IF
26 Oskar Sjöberg -10 Fjugesta IF
39 Edvin Samuelsson -10 Glanshammars IF
65 Sixten Ilbäcks -10 Glanshammars IF
112 Elliot Sahlberg -10 IF Hagen
125 Aron Schäder Johansson -10 IFK Lidingö
126 Oliver Taha -10 IFK Lidingö
195 Alvin Bjuremar -10 KFUM Örebro Friidrott
214 Edvin Melander -10 KFUM Örebro Friidrott
224 Emil Sjöholm -10 KFUM Örebro Friidrott
281 Sixten Axmon -10 KFUM Örebro Friidrott
282 Sixten Didriksson -10 KFUM Örebro Friidrott
342 Max Nordqvist-10 Linköpings GIF
352 Cornelis Larsson Swärm-10 Motala AIF
357 Leo Törnqvist -10 Motala AIF
402 William Wellsén -10 Stocksäters IF
408 Elis Strandberg -10 Sälens IF
415 Jonathan Gransing -10 Tranås AIF friidrott
421 Eliah Hallberg Hossain-10 Turebergs FK
427 Love Lindberg -10 Turebergs FK
433 Tristan Back -10 Turebergs FK
443 Alfred Thorell -10 Västerås FK

  P10 KULA 10:25
10 Hanwen Dong -10 Danderyds SK
12 Melker Israelsson -10 Eskilstuna friidrott
25 Oscar Karlsson -10 Fjugesta IF
39 Edvin Samuelsson -10 Glanshammars IF
112 Elliot Sahlberg -10 IF Hagen
115 Ludvig Svefors -10 IF Hagen
122 Vilhelm Prytz -10 IF Hagen
125 Aron Schäder Johansson -10 IFK Lidingö
126 Oliver Taha -10 IFK Lidingö
129 Amadeus Fredman -10 IFK Märsta
195 Alvin Bjuremar -10 KFUM Örebro Friidrott
228 Felix Widlund -10 KFUM Örebro Friidrott
248 Levi Remmegård -10 KFUM Örebro Friidrott
259 Milton-Cornelius Beers -10 KFUM Örebro Friidrott
292 Ture Ivansson -10 KFUM Örebro Friidrott
352 Cornelis Larsson Swärm-10 Motala AIF
357 Leo Törnqvist -10 Motala AIF
402 William Wellsén -10 Stocksäters IF
427 Love Lindberg -10 Turebergs FK
433 Tristan Back -10 Turebergs FK
443 Alfred Thorell -10 Västerås FK

  P9 60 M 11:50
4 Edvin Norrby -11 Bålsta IK
6 Leo Mandorf -12 Bålsta IK 10.7
34 August Gunnarsson -11 Glanshammars IF
36 Carl Vimnäs -11 Glanshammars IF
47 Filip Rydén -11 Glanshammars IF
54 Ivar Steinbergs -11 Glanshammars IF 9.96
71 Vincent Brodén -11 Glanshammars IF
84 Emil Wallberg -11 Högbo GIF Friidrott 10.3
95 Hampus Holmgren -12 IF Göta Karlstad 11.19
99 Liam Olsson -11 IF Göta Karlstad 10.3
111 Valdemar Karlsson -11 IF Göta Karlstad 10.06
120 Oscar Silfverstrand-11 IF Hagen
183 Olle Egeland -11 Katrineholms SK Friidrott
189 Aiden Flodin -12 KFUM Örebro Friidrott
196 Anton Lann -11 KFUM Örebro Friidrott
203 Axel Hedman -11 KFUM Örebro Friidrott
208 Bruno Thuvander -11 KFUM Örebro Friidrott 10.28
229 Ferdinand Öhrn -11 KFUM Örebro Friidrott 10.55
230 Filip Gillberg -11 KFUM Örebro Friidrott
233 Gustav Östlund -11 KFUM Örebro Friidrott
237 Hugo Victoren -11 KFUM Örebro Friidrott
266 Nils Ekvall -11 KFUM Örebro Friidrott
283 Sixten Jorstig -12 KFUM Örebro Friidrott 11.49
284 Sixten Viking -12 KFUM Örebro Friidrott 11.81
291 Theo Holm -11 KFUM Örebro Friidrott 10.32
300 Vincent Bruhn -11 KFUM Örebro Friidrott 10.46
334 Zion Börjesson -12 Lidköpings IS
337 Eric Salberg -11 Linköpings GIF
363 Melvin Hjelm -11 Motala AIF
423 Florian Lindberg -12 Turebergs FK
434 Viktor Engqvist -12 TVSK
461 Edvin Lindén -11 Åsbro GoIF 9.99

  P9 400 M 15:30
4 Edvin Norrby -11 Bålsta IK
6 Leo Mandorf -12 Bålsta IK
34 August Gunnarsson -11 Glanshammars IF
71 Vincent Brodén -11 Glanshammars IF
84 Emil Wallberg -11 Högbo GIF Friidrott
99 Liam Olsson -11 IF Göta Karlstad
111 Valdemar Karlsson -11 IF Göta Karlstad
120 Oscar Silfverstrand-11 IF Hagen
183 Olle Egeland -11 Katrineholms SK Friidrott
185 Adam Westling -11 KFUM Örebro Friidrott
196 Anton Lann -11 KFUM Örebro Friidrott
203 Axel Hedman -11 KFUM Örebro Friidrott
209 Caspian Andersson -12 KFUM Örebro Friidrott
230 Filip Gillberg -11 KFUM Örebro Friidrott
233 Gustav Östlund -11 KFUM Örebro Friidrott
284 Sixten Viking -12 KFUM Örebro Friidrott
300 Vincent Bruhn -11 KFUM Örebro Friidrott
334 Zion Börjesson -12 Lidköpings IS
423 Florian Lindberg -12 Turebergs FK
434 Viktor Engqvist -12 TVSK

  P9 60 M HÄCK 09:30
6 Leo Mandorf -12 Bålsta IK
34 August Gunnarsson -11 Glanshammars IF
95 Hampus Holmgren -12 IF Göta Karlstad
99 Liam Olsson -11 IF Göta Karlstad
109 Thor Frisk -11 IF Göta Karlstad
111 Valdemar Karlsson -11 IF Göta Karlstad 12.87
120 Oscar Silfverstrand-11 IF Hagen
196 Anton Lann -11 KFUM Örebro Friidrott
203 Axel Hedman -11 KFUM Örebro Friidrott
208 Bruno Thuvander -11 KFUM Örebro Friidrott
229 Ferdinand Öhrn -11 KFUM Örebro Friidrott
266 Nils Ekvall -11 KFUM Örebro Friidrott
291 Theo Holm -11 KFUM Örebro Friidrott 13.63
334 Zion Börjesson -12 Lidköpings IS
337 Eric Salberg -11 Linköpings GIF
423 Florian Lindberg -12 Turebergs FK
434 Viktor Engqvist -12 TVSK

  P9 HÖJD 14:30
6 Leo Mandorf -12 Bålsta IK
34 August Gunnarsson -11 Glanshammars IF
84 Emil Wallberg -11 Högbo GIF Friidrott
99 Liam Olsson -11 IF Göta Karlstad
109 Thor Frisk -11 IF Göta Karlstad
111 Valdemar Karlsson -11 IF Göta Karlstad
183 Olle Egeland -11 Katrineholms SK Friidrott
189 Aiden Flodin -12 KFUM Örebro Friidrott
196 Anton Lann -11 KFUM Örebro Friidrott
208 Bruno Thuvander -11 KFUM Örebro Friidrott
237 Hugo Victoren -11 KFUM Örebro Friidrott
284 Sixten Viking -12 KFUM Örebro Friidrott
300 Vincent Bruhn -11 KFUM Örebro Friidrott
337 Eric Salberg -11 Linköpings GIF
423 Florian Lindberg -12 Turebergs FK
434 Viktor Engqvist -12 TVSK

  P9 LÄNGD 09:40
6 Leo Mandorf -12 Bålsta IK
34 August Gunnarsson -11 Glanshammars IF
36 Carl Vimnäs -11 Glanshammars IF
47 Filip Rydén -11 Glanshammars IF
54 Ivar Steinbergs -11 Glanshammars IF
84 Emil Wallberg -11 Högbo GIF Friidrott
95 Hampus Holmgren -12 IF Göta Karlstad
99 Liam Olsson -11 IF Göta Karlstad
109 Thor Frisk -11 IF Göta Karlstad
111 Valdemar Karlsson -11 IF Göta Karlstad
120 Oscar Silfverstrand-11 IF Hagen
183 Olle Egeland -11 Katrineholms SK Friidrott
185 Adam Westling -11 KFUM Örebro Friidrott
189 Aiden Flodin -12 KFUM Örebro Friidrott
197 Arvid Karlsvärd -11 KFUM Örebro Friidrott
208 Bruno Thuvander -11 KFUM Örebro Friidrott
220 Elmar Alderblad -11 KFUM Örebro Friidrott
229 Ferdinand Öhrn -11 KFUM Örebro Friidrott
230 Filip Gillberg -11 KFUM Örebro Friidrott
237 Hugo Victoren -11 KFUM Örebro Friidrott
283 Sixten Jorstig -12 KFUM Örebro Friidrott
291 Theo Holm -11 KFUM Örebro Friidrott
300 Vincent Bruhn -11 KFUM Örebro Friidrott
334 Zion Börjesson -12 Lidköpings IS
337 Eric Salberg -11 Linköpings GIF
363 Melvin Hjelm -11 Motala AIF
423 Florian Lindberg -12 Turebergs FK
434 Viktor Engqvist -12 TVSK
461 Edvin Lindén -11 Åsbro GoIF

  P9 KULA 10:50
6 Leo Mandorf -12 Bålsta IK
47 Filip Rydén -11 Glanshammars IF
54 Ivar Steinbergs -11 Glanshammars IF
84 Emil Wallberg -11 Högbo GIF Friidrott
95 Hampus Holmgren -12 IF Göta Karlstad
109 Thor Frisk -11 IF Göta Karlstad
111 Valdemar Karlsson -11 IF Göta Karlstad
197 Arvid Karlsvärd -11 KFUM Örebro Friidrott
237 Hugo Victoren -11 KFUM Örebro Friidrott
284 Sixten Viking -12 KFUM Örebro Friidrott
337 Eric Salberg -11 Linköpings GIF
363 Melvin Hjelm -11 Motala AIF
423 Florian Lindberg -12 Turebergs FK
434 Viktor Engqvist -12 TVSK
461 Edvin Lindén -11 Åsbro GoIF

  KVINNOR 60 M 14:44
9 Emma Sidwall -02 Danderyds SK
166 Maja Hård -98 Karlskoga Friidrott
249 Linda Nordh-81 KFUM Örebro Friidrott
321 Helene Carlsson -76 Lidköpings IS
393 Lisa Msoffe Kumlin -01 Stocksäters IF
394 Maja Persson -02 Stocksäters IF
398 Sofia Carlberg -01 Stocksäters IF

  KVINNOR 200 M 19:00
5 Elisabeth Mandorf -76 Bålsta IK
9 Emma Sidwall -02 Danderyds SK
321 Helene Carlsson -76 Lidköpings IS
394 Maja Persson -02 Stocksäters IF

  KVINNOR 3000 M 19:45
5 Elisabeth Mandorf -76 Bålsta IK
469 Johanna Mickels-02 Ärla IF

  KVINNOR 60 M HÄCK 11:25
314 Amanda Holmberg -98 Lidköpings IS
389 Emma Johansson -02 Stocksäters IF

  KVINNOR HÖJD 17:20
463 Helena Kuksa -02 Åsbro GoIF

  KVINNOR LÄNGD 18:05
170 Camilla Sevelin -82 Katrineholms SK Friidrott
321 Helene Carlsson -76 Lidköpings IS

  KVINNOR KULA 16:00
150 Ulrika Lindgren -76 IFK Nora
361 Martina Efraimsson -85 Motala AIF

  F17 60 M 14:40
28 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF 8.23
41 Elin Wallin -03 Glanshammars IF 8.16
67 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
163 Tova Gisslén -03 IK Wilske
211 Ebba Asp -04 KFUM Örebro Friidrott 8.01
366 Nova Fågelkvist -04 Motala AIF
373 Emma Karlsson Svedestam -04 Råby Rekarne FIF
396 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF

  F17 200 M 19:05
28 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF 27.88
163 Tova Gisslén -03 IK Wilske
211 Ebba Asp -04 KFUM Örebro Friidrott 26.75
366 Nova Fågelkvist -04 Motala AIF
373 Emma Karlsson Svedestam -04 Råby Rekarne FIF

  F17 3000 M 19:45
144 Kim Semstrand -07 IFK Nora
158 Emma Eriksson -06 Ik westmannia

  F17 60 M HÄCK 11:25
56 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
327 Meja Kjellberg Larsson -04 Lidköpings IS
396 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
438 Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF

  F17 HÖJD 17:20
56 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
67 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
373 Emma Karlsson Svedestam -04 Råby Rekarne FIF
441 Stina Larsson -04 Wilske IK
445 Elin Rörborn-04 Västerås FK

  F17 LÄNGD 18:05
327 Meja Kjellberg Larsson -04 Lidköpings IS
366 Nova Fågelkvist -04 Motala AIF
438 Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF

  F17 KULA 16:00
151 Bea Vold Johannesson -04 IFK Sunne Friidrott
181 Natalie Persson -03 Katrineholms SK Friidrott

  F15 60 M 13:55
74 Alva Svanlund -06 Huddinge AIS
76 Elin Hjertzell -06 Huddinge AIS
77 Felicia Lundberg -06 Huddinge AIS
81 Ida Malmborg -05 Hässelby SK 8.32
82 Isabelle Malmborg -05 Hässelby SK 8.51
85 Afrah Lathifa -05 IF Göta Karlstad 8.09
96 Irma Jonhed -05 IF Göta Karlstad 8.35
104 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
124 Vendela Stridsberg -05 IFK Kristinehamn
152 Ebba Vold Johannesson -06 IFK Sunne Friidrott 7.88
156 Amanda Lennartsson -05 IFK Växjö
210 Chekube Anichukwu-05 KFUM Örebro Friidrott
216 Elin Jakobsson -05 KFUM Örebro Friidrott
236 Hanna Trygg -05 KFUM Örebro Friidrott
239 Ida Larsson -06 KFUM Örebro Friidrott 9.05
254 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro Friidrott
261 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro Friidrott
285 Stella Holmquist -06 KFUM Örebro Friidrott
286 Stella Önander -06 KFUM Örebro Friidrott
312 Vilma Lyck -06 Leksands FIK 8.68
316 Ebba Elfström -05 Lidköpings IS
355 Emma Hjelm -05 Motala AIF
358 Lina Ånstad -05 Motala AIF
360 Malva Axén -05 Motala AIF
368 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
416 Alva Back -06 Turebergs FK 8.94
417 Anna Strunke -05 Turebergs FK 8.66
418 Annie Grindange -06 Turebergs FK 8.69
419 Ayla Hallberg-06 Turebergs FK 7.84
425 Kajsa Cabanas Andersson -06 Turebergs FK 8.46
436 Eowyn Svahn -05 Wedevågs IF
449 Lovisa Söderlund-06 Västerås FK 8.46

  F15 200 M 19:15
75 Clara Unnerud Wallhagen -06 Huddinge AIS
77 Felicia Lundberg -06 Huddinge AIS
81 Ida Malmborg -05 Hässelby SK 27.48
82 Isabelle Malmborg -05 Hässelby SK 28.54
85 Afrah Lathifa -05 IF Göta Karlstad 26.39
91 Ella Holmqvist -05 IF Göta Karlstad 28.65
96 Irma Jonhed -05 IF Göta Karlstad 27
104 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
153 Liv Hanell -06 IFK Tumba
155 Vera Haglund -05 IFK Tumba
156 Amanda Lennartsson -05 IFK Växjö
160 Johanna Fernberg -06 Ik westmannia
173 Felicia Persson -06 Katrineholms SK Friidrott 29.59
210 Chekube Anichukwu-05 KFUM Örebro Friidrott
216 Elin Jakobsson -05 KFUM Örebro Friidrott
217 Elin Simonsson-Rodefors -06 KFUM Örebro Friidrott
226 Emma Thomson -06 KFUM Örebro Friidrott
236 Hanna Trygg -05 KFUM Örebro Friidrott
254 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro Friidrott
261 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro Friidrott
274 Rut Ahlstrand -05 KFUM Örebro Friidrott
286 Stella Önander -06 KFUM Örebro Friidrott
316 Ebba Elfström -05 Lidköpings IS
330 Sara Persson -06 Lidköpings IS
355 Emma Hjelm -05 Motala AIF
356 Ida Kindbom -05 Motala AIF
358 Lina Ånstad -05 Motala AIF
360 Malva Axén -05 Motala AIF
362 Matilda Martini -06 Motala AIF
367 Svea Eklundh -05 Motala AIF
368 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
416 Alva Back -06 Turebergs FK 30.05
417 Anna Strunke -05 Turebergs FK 28.27
418 Annie Grindange -06 Turebergs FK 28.14
419 Ayla Hallberg-06 Turebergs FK 25.96

  F15 800 M 16:20
75 Clara Unnerud Wallhagen -06 Huddinge AIS
78 Irma Dahlborn -06 Huddinge AIS
85 Afrah Lathifa -05 IF Göta Karlstad
91 Ella Holmqvist -05 IF Göta Karlstad
153 Liv Hanell -06 IFK Tumba
155 Vera Haglund -05 IFK Tumba
158 Emma Eriksson -06 Ik westmannia
226 Emma Thomson -06 KFUM Örebro Friidrott
330 Sara Persson -06 Lidköpings IS
362 Matilda Martini -06 Motala AIF
368 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF

  F15 60 M HÄCK 11:15
75 Clara Unnerud Wallhagen -06 Huddinge AIS
85 Afrah Lathifa -05 IF Göta Karlstad 9.53
96 Irma Jonhed -05 IF Göta Karlstad 9.44
236 Hanna Trygg -05 KFUM Örebro Friidrott
313 Alice Löfgren -05 Lidköpings IS
355 Emma Hjelm -05 Motala AIF
356 Ida Kindbom -05 Motala AIF
360 Malva Axén -05 Motala AIF
367 Svea Eklundh -05 Motala AIF
414 Ida Fogdeson -06 Tjalve Norrköping IF
416 Alva Back -06 Turebergs FK 10.28
417 Anna Strunke -05 Turebergs FK
418 Annie Grindange -06 Turebergs FK 10.01
419 Ayla Hallberg-06 Turebergs FK 9.28

  F15 HÖJD 17:20
76 Elin Hjertzell -06 Huddinge AIS
160 Johanna Fernberg -06 Ik westmannia
285 Stella Holmquist -06 KFUM Örebro Friidrott
312 Vilma Lyck -06 Leksands FIK
313 Alice Löfgren -05 Lidköpings IS
316 Ebba Elfström -05 Lidköpings IS
355 Emma Hjelm -05 Motala AIF
356 Ida Kindbom -05 Motala AIF
362 Matilda Martini -06 Motala AIF
367 Svea Eklundh -05 Motala AIF
416 Alva Back -06 Turebergs FK
418 Annie Grindange -06 Turebergs FK
419 Ayla Hallberg-06 Turebergs FK
425 Kajsa Cabanas Andersson -06 Turebergs FK

  F15 LÄNGD 14:10
76 Elin Hjertzell -06 Huddinge AIS
77 Felicia Lundberg -06 Huddinge AIS
78 Irma Dahlborn -06 Huddinge AIS
82 Isabelle Malmborg -05 Hässelby SK
85 Afrah Lathifa -05 IF Göta Karlstad
104 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
124 Vendela Stridsberg -05 IFK Kristinehamn
152 Ebba Vold Johannesson -06 IFK Sunne Friidrott
153 Liv Hanell -06 IFK Tumba
155 Vera Haglund -05 IFK Tumba
160 Johanna Fernberg -06 Ik westmannia
173 Felicia Persson -06 Katrineholms SK Friidrott
216 Elin Jakobsson -05 KFUM Örebro Friidrott
239 Ida Larsson -06 KFUM Örebro Friidrott
254 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro Friidrott
261 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro Friidrott
285 Stella Holmquist -06 KFUM Örebro Friidrott
286 Stella Önander -06 KFUM Örebro Friidrott
312 Vilma Lyck -06 Leksands FIK
313 Alice Löfgren -05 Lidköpings IS
316 Ebba Elfström -05 Lidköpings IS
330 Sara Persson -06 Lidköpings IS
355 Emma Hjelm -05 Motala AIF
356 Ida Kindbom -05 Motala AIF
358 Lina Ånstad -05 Motala AIF
360 Malva Axén -05 Motala AIF
368 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
414 Ida Fogdeson -06 Tjalve Norrköping IF
416 Alva Back -06 Turebergs FK
417 Anna Strunke -05 Turebergs FK
418 Annie Grindange -06 Turebergs FK
419 Ayla Hallberg-06 Turebergs FK
425 Kajsa Cabanas Andersson -06 Turebergs FK
436 Eowyn Svahn -05 Wedevågs IF

  F15 KULA 16:00
49 Ilva Gunnarsson-05 Glanshammars IF
74 Alva Svanlund -06 Huddinge AIS
78 Irma Dahlborn -06 Huddinge AIS
104 Märta Larsson -05 IF Göta Karlstad
173 Felicia Persson -06 Katrineholms SK Friidrott
239 Ida Larsson -06 KFUM Örebro Friidrott
330 Sara Persson -06 Lidköpings IS
356 Ida Kindbom -05 Motala AIF
360 Malva Axén -05 Motala AIF
367 Svea Eklundh -05 Motala AIF
372 Dessiree Essman -06 Råby Rekarne FIF
416 Alva Back -06 Turebergs FK
417 Anna Strunke -05 Turebergs FK
418 Annie Grindange -06 Turebergs FK
419 Ayla Hallberg-06 Turebergs FK
425 Kajsa Cabanas Andersson -06 Turebergs FK

  F13 60 M 13:40
24 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
48 Greta Andrinsson -07 Glanshammars IF
50 Ingrid Steinberga -07 Glanshammars IF 9.92
51 Iris Svensson-07 Glanshammars IF
117 Maja Andersson -07 IF Hagen
123 Julia Bohlin -07 IFK Kristinehamn 9.59
139 Cecilia Eriksson-07 IFK Nora
140 Elin Lundqvist -07 IFK Nora
159 Isolde Väinölä -07 Ik westmannia
244 Josefine Eriksson -07 KFUM Örebro Friidrott
264 Nellie Wreth -07 KFUM Örebro Friidrott
269 Olivia Okara -07 KFUM Örebro Friidrott
270 Olivia Sjöholm -07 KFUM Örebro Friidrott
296 Wilma E Larsson -07 KFUM Örebro Friidrott
317 Ebba Rickardsson -07 Lidköpings IS
318 Ella Friberg -07 Lidköpings IS
325 Klara Rickardsson -07 Lidköpings IS
331 Therese Pettersson -07 Lidköpings IS
387 Alice Lundström -07 Stocksäters IF
464 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF 8.5

  F13 200 M 18:05
48 Greta Andrinsson -07 Glanshammars IF
117 Maja Andersson -07 IF Hagen
118 Nova Andersson -07 IF Hagen 29.56
159 Isolde Väinölä -07 Ik westmannia
269 Olivia Okara -07 KFUM Örebro Friidrott
296 Wilma E Larsson -07 KFUM Örebro Friidrott
317 Ebba Rickardsson -07 Lidköpings IS
325 Klara Rickardsson -07 Lidköpings IS
387 Alice Lundström -07 Stocksäters IF
424 Frida Westberg -07 Turebergs FK 30.38
464 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF 27.8

  F13 600 M 16:15
118 Nova Andersson -07 IF Hagen
144 Kim Semstrand -07 IFK Nora
325 Klara Rickardsson -07 Lidköpings IS
364 Moa Kindbom -07 Motala AIF
387 Alice Lundström -07 Stocksäters IF
467 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F13 60 M HÄCK 11:00
48 Greta Andrinsson -07 Glanshammars IF
51 Iris Svensson-07 Glanshammars IF
123 Julia Bohlin -07 IFK Kristinehamn 12.34
139 Cecilia Eriksson-07 IFK Nora
140 Elin Lundqvist -07 IFK Nora
149 Signe Spännar -07 IFK Nora
318 Ella Friberg -07 Lidköpings IS
319 Emilia Blomdahl -07 Lidköpings IS 10.71
364 Moa Kindbom -07 Motala AIF
424 Frida Westberg -07 Turebergs FK 11.17
464 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF 10
467 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF 10.52

  F13 HÖJD 09:30
48 Greta Andrinsson -07 Glanshammars IF
50 Ingrid Steinberga -07 Glanshammars IF
51 Iris Svensson-07 Glanshammars IF
118 Nova Andersson -07 IF Hagen
123 Julia Bohlin -07 IFK Kristinehamn
139 Cecilia Eriksson-07 IFK Nora
175 Hilma Sevelin -07 Katrineholms SK Friidrott
270 Olivia Sjöholm -07 KFUM Örebro Friidrott
319 Emilia Blomdahl -07 Lidköpings IS
364 Moa Kindbom -07 Motala AIF

  F13 LÄNGD 11:10
20 Amanda Sjöberg -07 Fjugesta IF
24 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
51 Iris Svensson-07 Glanshammars IF
139 Cecilia Eriksson-07 IFK Nora
142 Elvira Spalin -07 IFK Nora
149 Signe Spännar -07 IFK Nora
159 Isolde Väinölä -07 Ik westmannia
175 Hilma Sevelin -07 Katrineholms SK Friidrott
250 Lisa Wass -07 KFUM Örebro Friidrott
264 Nellie Wreth -07 KFUM Örebro Friidrott
269 Olivia Okara -07 KFUM Örebro Friidrott
276 Saga Larsson -07 KFUM Örebro Friidrott
296 Wilma E Larsson -07 KFUM Örebro Friidrott
298 Wilma K Larsson -07 KFUM Örebro Friidrott
317 Ebba Rickardsson -07 Lidköpings IS
318 Ella Friberg -07 Lidköpings IS
319 Emilia Blomdahl -07 Lidköpings IS
325 Klara Rickardsson -07 Lidköpings IS
331 Therese Pettersson -07 Lidköpings IS
364 Moa Kindbom -07 Motala AIF
424 Frida Westberg -07 Turebergs FK
464 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
467 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F13 KULA 14:10
20 Amanda Sjöberg -07 Fjugesta IF
24 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
123 Julia Bohlin -07 IFK Kristinehamn
140 Elin Lundqvist -07 IFK Nora
142 Elvira Spalin -07 IFK Nora
149 Signe Spännar -07 IFK Nora
159 Isolde Väinölä -07 Ik westmannia
175 Hilma Sevelin -07 Katrineholms SK Friidrott
317 Ebba Rickardsson -07 Lidköpings IS
424 Frida Westberg -07 Turebergs FK

  F12 60 M 13:20
11 Matilda Israelsson -08 Eskilstuna friidrott
16 Felicia Sternhammar-08 Falu IK
97 Josefine Johansson -08 IF Göta Karlstad
105 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad 9.16
157 Alexandra Fernberg -08 Ik westmannia
260 Moa Ellqvist -08 KFUM Örebro Friidrott
289 Svea Victorén -08 KFUM Örebro Friidrott 9.28
311 Tove Andersson -08 Leksands FIK
320 Hannia Börjeson -08 Lidköpings IS
326 Maja Persson -08 Lidköpings IS
385 Agnes Claesson -08 Stocksäters IF
395 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
412 Matilda Isaksson -08 Södra vi IF
460 Doris Blomqvist-Blom -08 Åsbro GoIF 9.26

  F12 200 M 17:55
11 Matilda Israelsson -08 Eskilstuna friidrott
16 Felicia Sternhammar-08 Falu IK
97 Josefine Johansson -08 IF Göta Karlstad
136 Maja Lyckebäck -08 IFK Märsta
289 Svea Victorén -08 KFUM Örebro Friidrott
311 Tove Andersson -08 Leksands FIK
320 Hannia Börjeson -08 Lidköpings IS
322 Ida Carlsson -08 Lidköpings IS
385 Agnes Claesson -08 Stocksäters IF
395 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
412 Matilda Isaksson -08 Södra vi IF
460 Doris Blomqvist-Blom -08 Åsbro GoIF 30.92

  F12 600 M 16:10
110 Tilda Granevald -08 IF Göta Karlstad
136 Maja Lyckebäck -08 IFK Märsta
322 Ida Carlsson -08 Lidköpings IS
326 Maja Persson -08 Lidköpings IS
395 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
412 Matilda Isaksson -08 Södra vi IF
437 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF
453 Midea Allard -08 Västerås FK

  F12 60 M HÄCK 10:45
11 Matilda Israelsson -08 Eskilstuna friidrott
105 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad 11.6
311 Tove Andersson -08 Leksands FIK
320 Hannia Börjeson -08 Lidköpings IS
322 Ida Carlsson -08 Lidköpings IS
460 Doris Blomqvist-Blom -08 Åsbro GoIF

  F12 HÖJD 11:50
16 Felicia Sternhammar-08 Falu IK
105 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
157 Alexandra Fernberg -08 Ik westmannia
268 Nora Gillberg -08 KFUM Örebro Friidrott
289 Svea Victorén -08 KFUM Örebro Friidrott
311 Tove Andersson -08 Leksands FIK
320 Hannia Börjeson -08 Lidköpings IS
326 Maja Persson -08 Lidköpings IS
385 Agnes Claesson -08 Stocksäters IF
453 Midea Allard -08 Västerås FK

  F12 LÄNGD 09:30
11 Matilda Israelsson -08 Eskilstuna friidrott
16 Felicia Sternhammar-08 Falu IK
105 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
136 Maja Lyckebäck -08 IFK Märsta
157 Alexandra Fernberg -08 Ik westmannia
260 Moa Ellqvist -08 KFUM Örebro Friidrott
289 Svea Victorén -08 KFUM Örebro Friidrott
311 Tove Andersson -08 Leksands FIK
326 Maja Persson -08 Lidköpings IS
385 Agnes Claesson -08 Stocksäters IF
412 Matilda Isaksson -08 Södra vi IF
460 Doris Blomqvist-Blom -08 Åsbro GoIF

  F12 KULA 13:30
105 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
136 Maja Lyckebäck -08 IFK Märsta
311 Tove Andersson -08 Leksands FIK
322 Ida Carlsson -08 Lidköpings IS
453 Midea Allard -08 Västerås FK
460 Doris Blomqvist-Blom -08 Åsbro GoIF

  F11 60 M 12:55
14 Jeanelle Hanna-09 Falköpings AIK 9.76
32 Alva Lilja -09 Glanshammars IF 10.65
38 Ebba Johansson -09 Glanshammars IF 11.04
57 Leonie Käll -09 Glanshammars IF 11.09
60 Milla Svensson -09 Glanshammars IF 10.51
61 Miranda Lewitzki -09 Glanshammars IF
73 Tyra Sternlind-09 Hammarby IF 9.7
92 Ella Högman Skager -09 IF Göta Karlstad
93 Ella Madland -09 IF Göta Karlstad 9.05
100 Lisa Holmgren -09 IF Göta Karlstad 10.28
102 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
106 Nora Karlsson -09 IF Göta Karlstad 9.65
108 Siri Frisk -09 IF Göta Karlstad
113 Hanna Andersson -09 IF Hagen
141 Ellen Axelsson -09 IFK Nora
145 Matilda Honkanen-09 IFK Nora
167 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga Friidrott
177 Juni Westerdahl -09 Katrineholms SK Friidrott
182 Nellie Garmland -09 Katrineholms SK Friidrott
188 Agnes Lidström -09 KFUM Örebro Friidrott
200 Astrid Lindén -09 KFUM Örebro Friidrott 10.67
222 Emelie Wreth-09 KFUM Örebro Friidrott
231 Freja Wilén -09 KFUM Örebro Friidrott 10.1
243 Jonna Berndt -09 KFUM Örebro Friidrott
245 Josefine Strand -09 KFUM Örebro Friidrott
293 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro Friidrott 10.34
302 Esther Hellman -09 Leksands FIK
305 Isolde Hallman-09 Leksands FIK
315 Arwen Ljungström Grek -09 Lidköpings IS
323 Ilse Jason -09 Lidköpings IS
324 Isabelle Blomdahl -09 Lidköpings IS
329 Sara Carlsson -09 Lidköpings IS
332 Tilde Jason -09 Lidköpings IS
379 Signe Malm Tedebrand -09 Råby Rekarne FIF 9.6
391 Klara Johansson -09 Stocksäters IF
399 Stella Nyfelt Gyllin -09 Stocksäters IF
400 Tilde Remonen -09 Stocksäters IF
413 Signe Isaksson -09 Södra vi IF

  F11 200 M 17:15
14 Jeanelle Hanna-09 Falköpings AIK 33.84
32 Alva Lilja -09 Glanshammars IF 36.98
38 Ebba Johansson -09 Glanshammars IF 39.56
57 Leonie Käll -09 Glanshammars IF 41.86
92 Ella Högman Skager -09 IF Göta Karlstad
93 Ella Madland -09 IF Göta Karlstad 32.17
100 Lisa Holmgren -09 IF Göta Karlstad
102 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
103 My Olsson -09 IF Göta Karlstad 30.03
106 Nora Karlsson -09 IF Göta Karlstad 33.27
113 Hanna Andersson -09 IF Hagen
121 Siri Bjurén -09 IF Hagen
167 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga Friidrott
177 Juni Westerdahl -09 Katrineholms SK Friidrott
182 Nellie Garmland -09 Katrineholms SK Friidrott
302 Esther Hellman -09 Leksands FIK
305 Isolde Hallman-09 Leksands FIK
315 Arwen Ljungström Grek -09 Lidköpings IS
329 Sara Carlsson -09 Lidköpings IS
391 Klara Johansson -09 Stocksäters IF

  F11 600 M 15:55
8 Tove Norrby -09 Bålsta IK
14 Jeanelle Hanna-09 Falköpings AIK
103 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
106 Nora Karlsson -09 IF Göta Karlstad
121 Siri Bjurén -09 IF Hagen
201 Astrid Olofsson-09 KFUM Örebro Friidrott
302 Esther Hellman -09 Leksands FIK
413 Signe Isaksson -09 Södra vi IF
458 Zelda Lukic -09 Västerås FK

  F11 60 M HÄCK 10:25
8 Tove Norrby -09 Bålsta IK
18 Ronja Ninganza-09 Falu IK
32 Alva Lilja -09 Glanshammars IF 13.28
38 Ebba Johansson -09 Glanshammars IF 13.2
57 Leonie Käll -09 Glanshammars IF 14.54
73 Tyra Sternlind-09 Hammarby IF
93 Ella Madland -09 IF Göta Karlstad
103 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
106 Nora Karlsson -09 IF Göta Karlstad 12.15
108 Siri Frisk -09 IF Göta Karlstad
121 Siri Bjurén -09 IF Hagen
127 Elin Bergman -09 IFK Mora friidrottsklubb
167 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga Friidrott
200 Astrid Lindén -09 KFUM Örebro Friidrott 13.88
243 Jonna Berndt -09 KFUM Örebro Friidrott
245 Josefine Strand -09 KFUM Örebro Friidrott
293 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro Friidrott
302 Esther Hellman -09 Leksands FIK
305 Isolde Hallman-09 Leksands FIK
315 Arwen Ljungström Grek -09 Lidköpings IS
324 Isabelle Blomdahl -09 Lidköpings IS
329 Sara Carlsson -09 Lidköpings IS
332 Tilde Jason -09 Lidköpings IS
379 Signe Malm Tedebrand -09 Råby Rekarne FIF
391 Klara Johansson -09 Stocksäters IF

  F11 HÖJD 10:30
14 Jeanelle Hanna-09 Falköpings AIK
29 Agnes Steinberga -09 Glanshammars IF
38 Ebba Johansson -09 Glanshammars IF
44 Emma Sandberg -09 Glanshammars IF
57 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
60 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
73 Tyra Sternlind-09 Hammarby IF
93 Ella Madland -09 IF Göta Karlstad
100 Lisa Holmgren -09 IF Göta Karlstad
102 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
103 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
106 Nora Karlsson -09 IF Göta Karlstad
108 Siri Frisk -09 IF Göta Karlstad
121 Siri Bjurén -09 IF Hagen
127 Elin Bergman -09 IFK Mora friidrottsklubb
177 Juni Westerdahl -09 Katrineholms SK Friidrott
231 Freja Wilén -09 KFUM Örebro Friidrott
305 Isolde Hallman-09 Leksands FIK
323 Ilse Jason -09 Lidköpings IS
324 Isabelle Blomdahl -09 Lidköpings IS
374 Esmeralda Karlsson Evertsson -09 Råby Rekarne FIF
379 Signe Malm Tedebrand -09 Råby Rekarne FIF
391 Klara Johansson -09 Stocksäters IF
413 Signe Isaksson -09 Södra vi IF

  F11 LÄNGD 11:50
8 Tove Norrby -09 Bålsta IK
18 Ronja Ninganza-09 Falu IK
32 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
38 Ebba Johansson -09 Glanshammars IF
57 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
60 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
61 Miranda Lewitzki -09 Glanshammars IF
73 Tyra Sternlind-09 Hammarby IF
92 Ella Högman Skager -09 IF Göta Karlstad
93 Ella Madland -09 IF Göta Karlstad
100 Lisa Holmgren -09 IF Göta Karlstad
102 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
103 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
106 Nora Karlsson -09 IF Göta Karlstad
108 Siri Frisk -09 IF Göta Karlstad
113 Hanna Andersson -09 IF Hagen
127 Elin Bergman -09 IFK Mora friidrottsklubb
141 Ellen Axelsson -09 IFK Nora
145 Matilda Honkanen-09 IFK Nora
167 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga Friidrott
177 Juni Westerdahl -09 Katrineholms SK Friidrott
182 Nellie Garmland -09 Katrineholms SK Friidrott
201 Astrid Olofsson-09 KFUM Örebro Friidrott
231 Freja Wilén -09 KFUM Örebro Friidrott
245 Josefine Strand -09 KFUM Örebro Friidrott
293 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro Friidrott
302 Esther Hellman -09 Leksands FIK
305 Isolde Hallman-09 Leksands FIK
315 Arwen Ljungström Grek -09 Lidköpings IS
323 Ilse Jason -09 Lidköpings IS
329 Sara Carlsson -09 Lidköpings IS
332 Tilde Jason -09 Lidköpings IS
379 Signe Malm Tedebrand -09 Råby Rekarne FIF
391 Klara Johansson -09 Stocksäters IF
399 Stella Nyfelt Gyllin -09 Stocksäters IF
400 Tilde Remonen -09 Stocksäters IF

  F11 KULA 13:25
8 Tove Norrby -09 Bålsta IK
18 Ronja Ninganza-09 Falu IK
29 Agnes Steinberga -09 Glanshammars IF
32 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
38 Ebba Johansson -09 Glanshammars IF
44 Emma Sandberg -09 Glanshammars IF
57 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
60 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
61 Miranda Lewitzki -09 Glanshammars IF
68 Tuva Wistrand -09 Glanshammars IF
73 Tyra Sternlind-09 Hammarby IF
92 Ella Högman Skager -09 IF Göta Karlstad
100 Lisa Holmgren -09 IF Göta Karlstad
102 Mira Andersson Lernman -09 IF Göta Karlstad
108 Siri Frisk -09 IF Göta Karlstad
127 Elin Bergman -09 IFK Mora friidrottsklubb
177 Juni Westerdahl -09 Katrineholms SK Friidrott
182 Nellie Garmland -09 Katrineholms SK Friidrott
302 Esther Hellman -09 Leksands FIK
305 Isolde Hallman-09 Leksands FIK
323 Ilse Jason -09 Lidköpings IS
324 Isabelle Blomdahl -09 Lidköpings IS
332 Tilde Jason -09 Lidköpings IS
374 Esmeralda Karlsson Evertsson -09 Råby Rekarne FIF
400 Tilde Remonen -09 Stocksäters IF

  F10 60 M 12:05
3 Disa Mandorf -10 Bålsta IK
15 Clara Arvidsson-10 Falu IK
42 Ellen Eld -10 Glanshammars IF
55 Klara Axelsson -10 Glanshammars IF
137 Maliom Manele -10 IFK Märsta
180 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK Friidrott 9.61
212 Ebba Forslund Ekberg -10 KFUM Örebro Friidrott 9.96
238 Ida Daleryd -10 KFUM Örebro Friidrott 12.48
240 Isola Bleckert -10 KFUM Örebro Friidrott 11.35
253 Maja Lilja -10 KFUM Örebro Friidrott 9.87
278 Saga Widholm -10 KFUM Örebro Friidrott 11.5
304 Hilla Ytfeldt -10 Leksands FIK 9.74
346 Hedvig Elfström -10 LIS Lidköping
359 Maja Martini -10 Motala AIF
365 Nellie Hemmingsson -10 Motala AIF
386 Agnes Holm -10 Stocksäters IF
392 Linnéa Wellsén -10 Stocksäters IF
397 Roula Alhussen Alfares -10 Stocksäters IF
406 Julia Karlsson -10 Säffle FIK 9.98
407 Agnes Berg -10 Sälens IF
411 Rut Rydén -10 Sälens IF
422 Ella Strunke -10 Turebergs FK
452 Matilda Folkesson -10 Västerås FK
462 Elvira Lindén -10 Åsbro GoIF 9.57

  F10 200 M 16:25
3 Disa Mandorf -10 Bålsta IK
15 Clara Arvidsson-10 Falu IK
180 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK Friidrott 33.89
186 Agnes Egeryd -10 KFUM Örebro Friidrott
212 Ebba Forslund Ekberg -10 KFUM Örebro Friidrott
253 Maja Lilja -10 KFUM Örebro Friidrott
278 Saga Widholm -10 KFUM Örebro Friidrott
304 Hilla Ytfeldt -10 Leksands FIK 34.5
359 Maja Martini -10 Motala AIF
392 Linnéa Wellsén -10 Stocksäters IF
406 Julia Karlsson -10 Säffle FIK 36.22
407 Agnes Berg -10 Sälens IF
411 Rut Rydén -10 Sälens IF
422 Ella Strunke -10 Turebergs FK
452 Matilda Folkesson -10 Västerås FK 35.7

  F10 600 M 15:50
3 Disa Mandorf -10 Bålsta IK
15 Clara Arvidsson-10 Falu IK
186 Agnes Egeryd -10 KFUM Örebro Friidrott
359 Maja Martini -10 Motala AIF
407 Agnes Berg -10 Sälens IF
411 Rut Rydén -10 Sälens IF
456 Nellie Willer -10 Västerås FK

  F10 60 M HÄCK 10:05
3 Disa Mandorf -10 Bålsta IK
15 Clara Arvidsson-10 Falu IK
42 Ellen Eld -10 Glanshammars IF
180 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK Friidrott 11.91
212 Ebba Forslund Ekberg -10 KFUM Örebro Friidrott
304 Hilla Ytfeldt -10 Leksands FIK
346 Hedvig Elfström -10 LIS Lidköping
348 Signe Andersson -10 LIS Lidköping
359 Maja Martini -10 Motala AIF
386 Agnes Holm -10 Stocksäters IF
406 Julia Karlsson -10 Säffle FIK
407 Agnes Berg -10 Sälens IF
411 Rut Rydén -10 Sälens IF
422 Ella Strunke -10 Turebergs FK
456 Nellie Willer -10 Västerås FK

  F10 HÖJD 14:40
3 Disa Mandorf -10 Bålsta IK
180 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK Friidrott
212 Ebba Forslund Ekberg -10 KFUM Örebro Friidrott
240 Isola Bleckert -10 KFUM Örebro Friidrott
304 Hilla Ytfeldt -10 Leksands FIK
348 Signe Andersson -10 LIS Lidköping
359 Maja Martini -10 Motala AIF
386 Agnes Holm -10 Stocksäters IF
392 Linnéa Wellsén -10 Stocksäters IF
406 Julia Karlsson -10 Säffle FIK
422 Ella Strunke -10 Turebergs FK
452 Matilda Folkesson -10 Västerås FK
456 Nellie Willer -10 Västerås FK

  F10 LÄNGD 14:15
3 Disa Mandorf -10 Bålsta IK
15 Clara Arvidsson-10 Falu IK
37 Corinne Käll -10 Glanshammars IF
42 Ellen Eld -10 Glanshammars IF
55 Klara Axelsson -10 Glanshammars IF
130 Amanda Sjöström -10 IFK Märsta
137 Maliom Manele -10 IFK Märsta
180 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK Friidrott
186 Agnes Egeryd -10 KFUM Örebro Friidrott
212 Ebba Forslund Ekberg -10 KFUM Örebro Friidrott
238 Ida Daleryd -10 KFUM Örebro Friidrott
253 Maja Lilja -10 KFUM Örebro Friidrott
304 Hilla Ytfeldt -10 Leksands FIK
346 Hedvig Elfström -10 LIS Lidköping
348 Signe Andersson -10 LIS Lidköping
359 Maja Martini -10 Motala AIF
365 Nellie Hemmingsson -10 Motala AIF
386 Agnes Holm -10 Stocksäters IF
392 Linnéa Wellsén -10 Stocksäters IF
397 Roula Alhussen Alfares -10 Stocksäters IF
406 Julia Karlsson -10 Säffle FIK
407 Agnes Berg -10 Sälens IF
411 Rut Rydén -10 Sälens IF
422 Ella Strunke -10 Turebergs FK
452 Matilda Folkesson -10 Västerås FK
456 Nellie Willer -10 Västerås FK
462 Elvira Lindén -10 Åsbro GoIF

  F10 KULA 12:20
130 Amanda Sjöström -10 IFK Märsta
137 Maliom Manele -10 IFK Märsta
180 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK Friidrott
212 Ebba Forslund Ekberg -10 KFUM Örebro Friidrott
304 Hilla Ytfeldt -10 Leksands FIK
346 Hedvig Elfström -10 LIS Lidköping
348 Signe Andersson -10 LIS Lidköping
359 Maja Martini -10 Motala AIF
365 Nellie Hemmingsson -10 Motala AIF
392 Linnéa Wellsén -10 Stocksäters IF
422 Ella Strunke -10 Turebergs FK
456 Nellie Willer -10 Västerås FK

  F9 60 M 11:35
17 Lovisa Ninganza-11 Falu IK
87 Alicia Andersson Lernman -12 IF Göta Karlstad
98 Josephine Wäseby -11 IF Göta Karlstad 10.35
107 Selma Bäckman -14 IF Göta Karlstad
165 Josefine Thorin -11 Istrums SK
221 Elsa Gyhlenius -12 KFUM Örebro Friidrott 11.98
275 Ruth Thapper -11 KFUM Örebro Friidrott
277 Saga Liljeholm -11 KFUM Örebro Friidrott
288 Svea Nordlund -11 KFUM Örebro Friidrott
297 Wilma Höög- Duberg -11 KFUM Örebro Friidrott
303 Hilde Andersson -11 Leksands FIK
306 Julia Berggren Lebraud -11 Leksands FIK
343 Minna Moberg Madsen -11 Linköpings GIF
347 Molly Rickardsson -11 LIS Lidköping
349 Tove Freden -12 LIS Lidköping
351 Bodil Efraimsson -11 Motala AIF
354 Ellen Adolfsson -11 Motala AIF
369 Tilde Högberg -11 Motala AIF
388 Cornelia Svahn -11 Stocksäters IF
403 Vilma Claesson -12 Stocksäters IF
405 Elsa Leverström -11 Säffle FIK 10.13
409 Mimmi Åkerlund -11 Sälens IF
410 Mira Dahl -11 Sälens IF
455 Minya Öryd -11 Västerås FK

  F9 400 M 15:20
17 Lovisa Ninganza-11 Falu IK
90 Eira Granevald -11 IF Göta Karlstad
98 Josephine Wäseby -11 IF Göta Karlstad
107 Selma Bäckman -14 IF Göta Karlstad
187 Agnes Karlberg-11 KFUM Örebro Friidrott
275 Ruth Thapper -11 KFUM Örebro Friidrott
288 Svea Nordlund -11 KFUM Örebro Friidrott
303 Hilde Andersson -11 Leksands FIK
306 Julia Berggren Lebraud -11 Leksands FIK
343 Minna Moberg Madsen -11 Linköpings GIF
347 Molly Rickardsson -11 LIS Lidköping
354 Ellen Adolfsson -11 Motala AIF
388 Cornelia Svahn -11 Stocksäters IF
405 Elsa Leverström -11 Säffle FIK
409 Mimmi Åkerlund -11 Sälens IF
410 Mira Dahl -11 Sälens IF
447 Embla Allard -12 Västerås FK

  F9 60 M HÄCK 09:40
98 Josephine Wäseby -11 IF Göta Karlstad
187 Agnes Karlberg-11 KFUM Örebro Friidrott
279 Sandelia Tränk -11 KFUM Örebro Friidrott 16.34
303 Hilde Andersson -11 Leksands FIK
306 Julia Berggren Lebraud -11 Leksands FIK
309 Signe Zackrisson -11 Leksands FIK 12
343 Minna Moberg Madsen -11 Linköpings GIF
347 Molly Rickardsson -11 LIS Lidköping
349 Tove Freden -12 LIS Lidköping
351 Bodil Efraimsson -11 Motala AIF
354 Ellen Adolfsson -11 Motala AIF
369 Tilde Högberg -11 Motala AIF
388 Cornelia Svahn -11 Stocksäters IF

  F9 HÖJD 14:40
98 Josephine Wäseby -11 IF Göta Karlstad
349 Tove Freden -12 LIS Lidköping
351 Bodil Efraimsson -11 Motala AIF
369 Tilde Högberg -11 Motala AIF
405 Elsa Leverström -11 Säffle FIK
447 Embla Allard -12 Västerås FK
455 Minya Öryd -11 Västerås FK

  F9 LÄNGD 10:45
17 Lovisa Ninganza-11 Falu IK
31 Alva Hultgren -11 Glanshammars IF
43 Ellinor Sjögren -11 Glanshammars IF
52 Isabella Runfeldt -11 Glanshammars IF
87 Alicia Andersson Lernman -12 IF Göta Karlstad
98 Josephine Wäseby -11 IF Göta Karlstad
107 Selma Bäckman -14 IF Göta Karlstad
187 Agnes Karlberg-11 KFUM Örebro Friidrott
218 Ella Granlund-11 KFUM Örebro Friidrott
221 Elsa Gyhlenius -12 KFUM Örebro Friidrott
263 Märta Olofsson-12 KFUM Örebro Friidrott
279 Sandelia Tränk -11 KFUM Örebro Friidrott
297 Wilma Höög- Duberg -11 KFUM Örebro Friidrott
303 Hilde Andersson -11 Leksands FIK
306 Julia Berggren Lebraud -11 Leksands FIK
309 Signe Zackrisson -11 Leksands FIK
343 Minna Moberg Madsen -11 Linköpings GIF
347 Molly Rickardsson -11 LIS Lidköping
349 Tove Freden -12 LIS Lidköping
351 Bodil Efraimsson -11 Motala AIF
354 Ellen Adolfsson -11 Motala AIF
369 Tilde Högberg -11 Motala AIF
388 Cornelia Svahn -11 Stocksäters IF
403 Vilma Claesson -12 Stocksäters IF
405 Elsa Leverström -11 Säffle FIK
409 Mimmi Åkerlund -11 Sälens IF
410 Mira Dahl -11 Sälens IF
455 Minya Öryd -11 Västerås FK

  F9 KULA 11:50
52 Isabella Runfeldt -11 Glanshammars IF
87 Alicia Andersson Lernman -12 IF Göta Karlstad
98 Josephine Wäseby -11 IF Göta Karlstad
165 Josefine Thorin -11 Istrums SK
221 Elsa Gyhlenius -12 KFUM Örebro Friidrott
263 Märta Olofsson-12 KFUM Örebro Friidrott
303 Hilde Andersson -11 Leksands FIK
306 Julia Berggren Lebraud -11 Leksands FIK
309 Signe Zackrisson -11 Leksands FIK
343 Minna Moberg Madsen -11 Linköpings GIF
351 Bodil Efraimsson -11 Motala AIF
354 Ellen Adolfsson -11 Motala AIF
369 Tilde Högberg -11 Motala AIF
409 Mimmi Åkerlund -11 Sälens IF
410 Mira Dahl -11 Sälens IF
447 Embla Allard -12 Västerås FK