Startlista Vinterspelen 2016-11-12

  MÄN 60 M 13:35
78 Thomas Jönsson -65 Gävle IF 7.71
87 Oliver Velde Bisset -00 IF Linnea 7.34
134 Albin Melin -00 Katrineholm SK
178 Karl Hällgren -01 KFUM Örebro
208 Rasmus Hugosson -01 KFUM Örebro
287 Viktor Karlsson -00 Wedevågs IF

  MÄN 200 M 16:55
78 Thomas Jönsson -65 Gävle IF 25.39
87 Oliver Velde Bisset -00 IF Linnea 25.12
111 Rodeny Hundermark -69 IFK Nora
134 Albin Melin -00 Katrineholm SK
174 Jack Tranderyd -00 KFUM Örebro
178 Karl Hällgren -01 KFUM Örebro

  MÄN 3000 M 18:00
84 Lars Lundegård -65 IF Göta Karlstad 10.04
89 Heshlu Andemariam -97 IF Start
91 Meles Jorjo -99 IF Start
111 Rodeny Hundermark -69 IFK Nora
253 Jonas Bergström -83 RunAcademy IF 9.11
289 Pontus Aldenstam -96 Väsby IK

  MÄN 60 M HÄCK

  MÄN HÖJD

  MÄN LÄNGD 15:45
79 Sture Holmberg -51 Huddinge AIS
87 Oliver Velde Bisset -00 IF Linnea
134 Albin Melin -00 Katrineholm SK
208 Rasmus Hugosson -01 KFUM Örebro

  MÄN KULA

  P15 60 M 13:30
103 Robin Isaksson -02 IFK Lidingö
189 Ludvig Molinder -03 KFUM Örebro
190 Lukas Bjuremar -03 KFUM Örebro
228 William Nilsson -03 KFUM Örebro
262 Markus Kamsties -03 Stocksäters IF
268 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF
282 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF

  P15 200 M 16:50
103 Robin Isaksson -02 IFK Lidingö
203 Noha Olsson -02 KFUM Örebro 29
228 William Nilsson -03 KFUM Örebro
268 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF
273 Wilhelm Bergentz -02 Thoren Track and Field
282 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF

  P15 800 M 17:50
268 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF

  P15 60 M HÄCK 11:10
203 Noha Olsson -02 KFUM Örebro

  P15 HÖJD

  P15 LÄNGD 15:45
189 Ludvig Molinder -03 KFUM Örebro
262 Markus Kamsties -03 Stocksäters IF
282 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF

  P15 KULA 4,0 14:15
103 Robin Isaksson -02 IFK Lidingö
190 Lukas Bjuremar -03 KFUM Örebro
228 William Nilsson -03 KFUM Örebro
278 Erik Lindkvist -02 Wedevågs IF
282 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF

  P13 60 M 13:25
17 Mehran Rostami -04 Fjugesta IF
133 Zakis -04 Karlskoga FIF 9.82
154 Emil Fredensborg -04 KFUM Örebro
226 Viktor Stenberg -04 KFUM Örebro 9.3
240 Jonathan Appel -04 Linköpings GIF 9.13
284 Markus Karlsson -04 Wedevågs IF
285 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF
316 Alexander Sundquist -04 KFUM Örebro

  P13 200 M 16:10
17 Mehran Rostami -04 Fjugesta IF
80 Linus Jonsson -04 Hässelby SK 29.74
133 Zakis -04 Karlskoga FIF 36.39
226 Viktor Stenberg -04 KFUM Örebro 31.81
240 Jonathan Appel -04 Linköpings GIF 30.26
284 Markus Karlsson -04 Wedevågs IF
285 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF

  P13 600 M 17:30
133 Zakis -04 Karlskoga FIF

  P13 60 M HÄCK 11:05
80 Linus Jonsson -04 Hässelby SK 10.23
133 Zakis -04 Karlskoga FIF
181 Leon Danielsson-Kindberg -04 KFUM Örebro
226 Viktor Stenberg -04 KFUM Örebro 12.87
240 Jonathan Appel -04 Linköpings GIF

  P13 HÖJD 13:30
133 Zakis -04 Karlskoga FIF
181 Leon Danielsson-Kindberg -04 KFUM Örebro
284 Markus Karlsson -04 Wedevågs IF

  P13 LÄNGD ZON 12:45
17 Mehran Rostami -04 Fjugesta IF
80 Linus Jonsson -04 Hässelby SK 4.94
133 Zakis -04 Karlskoga FIF
154 Emil Fredensborg -04 KFUM Örebro
181 Leon Danielsson-Kindberg -04 KFUM Örebro
200 Noah Brolin -04 KFUM Örebro
240 Jonathan Appel -04 Linköpings GIF
284 Markus Karlsson -04 Wedevågs IF

  P13 KULA 3,0 15:15
80 Linus Jonsson -04 Hässelby SK 9.32
133 Zakis -04 Karlskoga FIF
154 Emil Fredensborg -04 KFUM Örebro
316 Alexander Sundquist -04 KFUM Örebro

  P12 60 M 12:45
5 Tim Wigh-Dahlgren -05 Filipstads IF 9.48
10 Daniel Kindvall -05 Fjugesta IF
16 Leo Steen -05 Fjugesta IF
27 Max Titus -05 Frövi IK 9.29
116 Erik Fogdeson -05 IK Norrköping Friidrott 9.18
121 Linus Jönsson -05 IK Norrköping Friidrott 8.97
159 Felix Wilhelmsson -05 KFUM Örebro
166 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
202 Noah Simonsson -05 KFUM Örebro
209 Robin Ringström -05 KFUM Örebro
215 Spenser Bylander -05 KFUM Örebro
231 Wilmer Daleskog -05 KFUM Örebro
242 Vide Kjellgren -05 Linköpings GIF 9.11
292 Viktor Rahm -05 Västerås FK 9.1

  P12 200 M 16:00
5 Tim Wigh-Dahlgren -05 Filipstads IF
27 Max Titus -05 Frövi IK 30.41
116 Erik Fogdeson -05 IK Norrköping Friidrott 31.36
143 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
166 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
215 Spenser Bylander -05 KFUM Örebro
242 Vide Kjellgren -05 Linköpings GIF 30.7
292 Viktor Rahm -05 Västerås FK 32.3
300 Ludvig Sjöberg -05 Åsbro GoIF 33.82

  P12 600 M 17:30
27 Max Titus -05 Frövi IK
116 Erik Fogdeson -05 IK Norrköping Friidrott
196 Mio Sörling -05 KFUM Örebro
242 Vide Kjellgren -05 Linköpings GIF 1.48
292 Viktor Rahm -05 Västerås FK 1.52.73
300 Ludvig Sjöberg -05 Åsbro GoIF 2.04.55

  P12 60 M HÄCK 11:00
5 Tim Wigh-Dahlgren -05 Filipstads IF
10 Daniel Kindvall -05 Fjugesta IF
121 Linus Jönsson -05 IK Norrköping Friidrott
136 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
137 Alfons Elmgren-Hallinger -05 KFUM Örebro
231 Wilmer Daleskog -05 KFUM Örebro
242 Vide Kjellgren -05 Linköpings GIF

  P12 HÖJD 13:30
5 Tim Wigh-Dahlgren -05 Filipstads IF
16 Leo Steen -05 Fjugesta IF
27 Max Titus -05 Frövi IK
136 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
137 Alfons Elmgren-Hallinger -05 KFUM Örebro

  P12 LÄNGD ZON 11:40
5 Tim Wigh-Dahlgren -05 Filipstads IF
10 Daniel Kindvall -05 Fjugesta IF
27 Max Titus -05 Frövi IK
121 Linus Jönsson -05 IK Norrköping Friidrott
136 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
143 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
159 Felix Wilhelmsson -05 KFUM Örebro
166 Hampus Wiborg -05 KFUM Örebro
202 Noah Simonsson -05 KFUM Örebro
209 Robin Ringström -05 KFUM Örebro
215 Spenser Bylander -05 KFUM Örebro
242 Vide Kjellgren -05 Linköpings GIF
292 Viktor Rahm -05 Västerås FK
300 Ludvig Sjöberg -05 Åsbro GoIF

  P12 KULA 3,0 10:00
14 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
16 Leo Steen -05 Fjugesta IF
116 Erik Fogdeson -05 IK Norrköping Friidrott
143 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
209 Robin Ringström -05 KFUM Örebro

  P11 60 M 12:25
12 Folke Eriksson -06 Fjugesta IF 9.63
29 William Runfeldt Glanshammars IF
65 Måns Kareliussén -06 Glanshammars IF
75 William Runfeldt -06 Glanshammars IF
114 Viktor Sundström -06 IFK Nora
126 Karl-Axel Athlin -06 IK Westmannia 11.5
175 Jon Joelsson -06 KFUM Örebro
265 Olle Persson -06 Stocksäters IF
272 Sigge Bergentz -06 Thoren Track and Field
275 Edvin Sidwall -06 Täby IS 8.84
281 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF

  P11 200 M 15:25
12 Folke Eriksson -06 Fjugesta IF 33.85
225 Viggo Olsson -06 KFUM Örebro
261 Jesper Lundgren -06 Stocksäters IF
272 Sigge Bergentz -06 Thoren Track and Field
275 Edvin Sidwall -06 Täby IS 32
281 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF

  P11 600 M 17:05
126 Karl-Axel Athlin -06 IK Westmannia
188 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro
261 Jesper Lundgren -06 Stocksäters IF
275 Edvin Sidwall -06 Täby IS 1.58.79

  P11 60 M HÄCK 10:25
12 Folke Eriksson -06 Fjugesta IF
119 Julian Stopperka -06 IK Norrköping Friidrott
175 Jon Joelsson -06 KFUM Örebro
188 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro
227 Ville Bjuremar -06 KFUM Örebro
275 Edvin Sidwall -06 Täby IS 13.85

  P11 HÖJD 14:15
52 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
119 Julian Stopperka -06 IK Norrköping Friidrott
259 Edvin Lerjestam -06 Stocksäters IF
275 Edvin Sidwall -06 Täby IS 1.24
281 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF

  P11 LÄNGD ZON 15:35
52 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
65 Måns Kareliussén -06 Glanshammars IF
75 William Runfeldt -06 Glanshammars IF
114 Viktor Sundström -06 IFK Nora
126 Karl-Axel Athlin -06 IK Westmannia
165 Hampus Hillding -06 KFUM Örebro
175 Jon Joelsson -06 KFUM Örebro
225 Viggo Olsson -06 KFUM Örebro
227 Ville Bjuremar -06 KFUM Örebro
259 Edvin Lerjestam -06 Stocksäters IF
270 Melker Klaar -06 Thoren Track and Field
275 Edvin Sidwall -06 Täby IS 4.14
281 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF

  P11 KULA 2,0 10:45
52 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
75 William Runfeldt -06 Glanshammars IF
188 Lucas Asplund -06 KFUM Örebro
227 Ville Bjuremar -06 KFUM Örebro
261 Jesper Lundgren -06 Stocksäters IF
265 Olle Persson -06 Stocksäters IF
275 Edvin Sidwall -06 Täby IS 7.46
281 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF

  P10 60 M 12:20
1 Oliver Persson -07 Danderyds SK 9.92
2 Philip Persson -07 Danderyds SK 9.73
106 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta 9.55
132 Xanthos -07 Karlskoga FIF 9.7
145 Danny Frykholm -07 KFUM Örebro
164 Hampus Fredman -07 KFUM Örebro
194 Mikael Dagernäs -07 KFUM Örebro
212 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro
286 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF

  P10 200 M 15:15
1 Oliver Persson -07 Danderyds SK 35.02
2 Philip Persson -07 Danderyds SK 33.82
106 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta 32.81
132 Xanthos -07 Karlskoga FIF 33.12
145 Danny Frykholm -07 KFUM Örebro
146 David Elander -08 KFUM Örebro
194 Mikael Dagernäs -07 KFUM Örebro
212 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro

  P10 600 M 17:05
1 Oliver Persson -07 Danderyds SK 2.09.13
2 Philip Persson -07 Danderyds SK 2.04.22
132 Xanthos -07 Karlskoga FIF
286 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF

  P10 60 M HÄCK 10:15
106 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
286 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF

  P10 HÖJD 14:15
13 Hannes Kindvall -07 Fjugesta IF
106 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
132 Xanthos -07 Karlskoga FIF
194 Mikael Dagernäs -07 KFUM Örebro
286 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF

  P10 LÄNGD ZON 11:45
1 Oliver Persson -07 Danderyds SK
2 Philip Persson -07 Danderyds SK
13 Hannes Kindvall -07 Fjugesta IF
34 Alwin Björk -07 Glanshammars IF
106 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
132 Xanthos -07 Karlskoga FIF
145 Danny Frykholm -07 KFUM Örebro
164 Hampus Fredman -07 KFUM Örebro
286 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF

  P10 KULA 2,0 10:45
1 Oliver Persson -07 Danderyds SK
2 Philip Persson -07 Danderyds SK
13 Hannes Kindvall -07 Fjugesta IF
34 Alwin Björk -07 Glanshammars IF
106 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
132 Xanthos -07 Karlskoga FIF
286 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF

  P9 60 M 11:50
3 David Wigh-Dahlgren -08 Filipstads IF 11.17
22 Casper Appelgren -09 Frövi IK
36 Edvin Samuelsson Glanshammars IF -
37 Elias Höijer -08 Glanshammars IF
47 Gustav Hilding -09 Glanshammars IF -
51 Jakob Skoog -08 Glanshammars IF -
55 Kalle Bratt Glanshammars IF -
66 Nils Backlund -10 Glanshammars IF -
67 Nils Nordgren -08 Glanshammars IF
70 Theo Eklund Glanshammars IF -
73 Viktor Frost -09 Glanshammars IF -
74 Vilgot Sjögren -09 Glanshammars IF -
146 David Elander -08 KFUM Örebro
150 Edvin Wallenberg -08 KFUM Örebro
195 Milo Åvall -08 KFUM Örebro
199 Nemo Rylander -09 KFUM Örebro
201 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro 9.78
206 Oskar Eriksson -08 KFUM Örebro 11.89
218 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro 10.71
267 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF
293 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF 10.76

  P9 400 M 14:55
3 David Wigh-Dahlgren -08 Filipstads IF
37 Elias Höijer -08 Glanshammars IF
104 Dante Meijer -08 IFK Mora
150 Edvin Wallenberg -08 KFUM Örebro
195 Milo Åvall -08 KFUM Örebro
206 Oskar Eriksson -08 KFUM Örebro 1.41.53
207 Pontus Värnqvist -08 KFUM Örebro
218 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro
267 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF

  P9 60 M HÄCK 10:00
3 David Wigh-Dahlgren -08 Filipstads IF
36 Edvin Samuelsson Glanshammars IF -
47 Gustav Hilding -09 Glanshammars IF -
51 Jakob Skoog -08 Glanshammars IF -
55 Kalle Bratt Glanshammars IF -
66 Nils Backlund -10 Glanshammars IF -
67 Nils Nordgren -08 Glanshammars IF
70 Theo Eklund Glanshammars IF -
73 Viktor Frost -09 Glanshammars IF -
74 Vilgot Sjögren -09 Glanshammars IF -
146 David Elander -08 KFUM Örebro
199 Nemo Rylander -09 KFUM Örebro
201 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro
267 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF

  P9 HÖJD 14:15
3 David Wigh-Dahlgren -08 Filipstads IF
195 Milo Åvall -08 KFUM Örebro
206 Oskar Eriksson -08 KFUM Örebro
267 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF

  P9 LÄNGD ZON 10:05
3 David Wigh-Dahlgren -08 Filipstads IF
36 Edvin Samuelsson Glanshammars IF -
47 Gustav Hilding -09 Glanshammars IF -
50 Isak Olsson -08 Glanshammars IF
51 Jakob Skoog -08 Glanshammars IF -
55 Kalle Bratt Glanshammars IF -
66 Nils Backlund -10 Glanshammars IF -
70 Theo Eklund Glanshammars IF -
73 Viktor Frost -09 Glanshammars IF -
74 Vilgot Sjögren -09 Glanshammars IF -
104 Dante Meijer -08 IFK Mora
146 David Elander -08 KFUM Örebro
150 Edvin Wallenberg -08 KFUM Örebro
199 Nemo Rylander -09 KFUM Örebro
201 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro
206 Oskar Eriksson -08 KFUM Örebro
218 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro
293 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF

  P9 KULA 2,0 10:50
3 David Wigh-Dahlgren -08 Filipstads IF
22 Casper Appelgren -09 Frövi IK
50 Isak Olsson -08 Glanshammars IF
142 Anton Bergsten -09 KFUM Örebro
201 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro
293 Erik Eisler -08 Åsbro GoIF

  KVINNOR 60 M 13:40
20 Felicia Kölvall -00 Flens FS 8.31
64 Moa Seger -99 Glanshammars IF 7.91

  KVINNOR 200 M 15:10
20 Felicia Kölvall -00 Flens FS 26.81
64 Moa Seger -99 Glanshammars IF 25.85

  KVINNOR 3000 M 18:00
90 Maria Eriksson -76 IF Start

  KVINNOR 60 M HÄCK

  KVINNOR HÖJD

  KVINNOR LÄNGD

  KVINNOR KULA 4,0 15:35
148 Ebba Löfholm -00 KFUM Örebro Kula 3,0
170 Ingrid Holmquist -00 KFUM Örebro Kula 3,0
182 Linnéa Bodin -00 KFUM Örebro Kula 3,0

  F15 60 M 13:15
6 Anna Fagerström -02 Finspångs AIK
7 Hanna Zakrisson -02 Finspångs AIK 8.36
38 Elin Wallin -03 Glanshammars IF 8.41
54 Julia Widén -02 Glanshammars IF 8.66
56 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
71 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
72 Wera Molin -02 Glanshammars IF 9.31
85 Disa Chin Nygårds -02 IF Linnea
138 Alva Kujic -01 KFUM Örebro utom tävlan
144 Cornelia Fernsten -02 KFUM Örebro
169 Ida Pettersson -02 KFUM Örebro 8.42
191 Maja Bjurman -02 KFUM Örebro
193 Matilda Eklind -02 KFUM Örebro
210 Sanna Pernerdal -03 KFUM Örebro
276 Emma Karlsson -02 Wedevågs IF
298 Klara Frih -02 Åsbro GoIF 8.3

  F15 200 M 15:10
6 Anna Fagerström -02 Finspångs AIK
38 Elin Wallin -03 Glanshammars IF 28.94
54 Julia Widén -02 Glanshammars IF 29.32
56 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
72 Wera Molin -02 Glanshammars IF 32.69
85 Disa Chin Nygårds -02 IF Linnea
138 Alva Kujic -01 KFUM Örebro utom tävlan
144 Cornelia Fernsten -02 KFUM Örebro
167 Hannah Eriksson -02 KFUM Örebro
191 Maja Bjurman -02 KFUM Örebro
193 Matilda Eklind -02 KFUM Örebro
210 Sanna Pernerdal -03 KFUM Örebro
214 Sofie Franzén -02 KFUM Örebro
276 Emma Karlsson -02 Wedevågs IF
298 Klara Frih -02 Åsbro GoIF 26.84

  F15 800 M 17:50
40 Emelie Lindgren -02 Glanshammars IF
167 Hannah Eriksson -02 KFUM Örebro
252 Elin Ekengren -02 Nyköpings BIS 2.27.52

  F15 60 M HÄCK 11:10
7 Hanna Zakrisson -02 Finspångs AIK 9.61
71 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
120 Linn Andersson -03 IK Norrköping Friidrott
191 Maja Bjurman -02 KFUM Örebro
264 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
280 Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF

  F15 HÖJD 16:55
6 Anna Fagerström -02 Finspångs AIK
56 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
60 Lisa Ljung -02 Glanshammars IF
71 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
120 Linn Andersson -03 IK Norrköping Friidrott
157 Emma Stenman -02 KFUM Örebro
169 Ida Pettersson -02 KFUM Örebro
264 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
294 Helena Kuksa -02 Åsbro GoIF

  F15 LÄNGD 14:15
6 Anna Fagerström -02 Finspångs AIK
38 Elin Wallin -03 Glanshammars IF
40 Emelie Lindgren -02 Glanshammars IF
56 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
59 Lisa Kareliussén -02 Glanshammars IF
60 Lisa Ljung -02 Glanshammars IF
71 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
167 Hannah Eriksson -02 KFUM Örebro
169 Ida Pettersson -02 KFUM Örebro
193 Matilda Eklind -02 KFUM Örebro
264 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
276 Emma Karlsson -02 Wedevågs IF
280 Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF
298 Klara Frih -02 Åsbro GoIF

  F15 KULA 3,0 15:35
40 Emelie Lindgren -02 Glanshammars IF
191 Maja Bjurman -02 KFUM Örebro
210 Sanna Pernerdal -03 KFUM Örebro

  F13 60 M 13:05
30 Agnes Adamsson -04 Glanshammars IF 10.92
31 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
48 Iris Norlander -04 Glanshammars IF 9.62
81 Klara Lindholm -04 IF Göta 8.73
86 Edda Chin Nygårds -04 IF Linnea
88 Saga Hermundstad -04 IF Linnea 8.73
102 Nike Isaksson -04 IFK Lidingö
147 Ebba Asp -04 KFUM Örebro 8.42
173 Isabell Lundholm -04 KFUM Örebro
179 Klara Johnsson -04 KFUM Örebro 9.2
186 Lova Andersson -04 KFUM Örebro
243 Aurora Zune -04 Motala AIF
247 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
251 Ida Sjöberg -04 Mölndals AIK 8.51
274 Elvira Tanderud -04 Trollhättans Friidrottskl 8.37
288 Lykke Iacobaeus -04 Värmdö IF 8.96
308 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF 9.12
318 Stella Stenman -04 KFUM Örebro

  F13 200 M 16:35
81 Klara Lindholm -04 IF Göta 29.21
86 Edda Chin Nygårds -04 IF Linnea
88 Saga Hermundstad -04 IF Linnea 29.54
102 Nike Isaksson -04 IFK Lidingö
105 Julia Meijer -04 IFK Mora
147 Ebba Asp -04 KFUM Örebro 29.08
179 Klara Johnsson -04 KFUM Örebro 31.02
186 Lova Andersson -04 KFUM Örebro
237 Meja Kjellberg-Larsson -04 Lidköpings IS 30.74
238 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS 30.36
243 Aurora Zune -04 Motala AIF
247 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
251 Ida Sjöberg -04 Mölndals AIK 27.49
274 Elvira Tanderud -04 Trollhättans Friidrottskl 27.33
288 Lykke Iacobaeus -04 Värmdö IF 30.03
296 Irma Kron -04 Åsbro GoIF 30.99
308 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF 31.01

  F13 600 M 17:45
102 Nike Isaksson -04 IFK Lidingö
105 Julia Meijer -04 IFK Mora
179 Klara Johnsson -04 KFUM Örebro 1.59.04
237 Meja Kjellberg-Larsson -04 Lidköpings IS 1.52.38
288 Lykke Iacobaeus -04 Värmdö IF

  F13 60 M HÄCK 10:55
88 Saga Hermundstad -04 IF Linnea
128 Stina Larsson -04 IK Wilske
173 Isabell Lundholm -04 KFUM Örebro
237 Meja Kjellberg-Larsson -04 Lidköpings IS 10.82
238 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS 10.32
247 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
288 Lykke Iacobaeus -04 Värmdö IF
296 Irma Kron -04 Åsbro GoIF 10.61
318 Stella Stenman -04 KFUM Örebro

  F13 HÖJD 10:00
31 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
81 Klara Lindholm -04 IF Göta
105 Julia Meijer -04 IFK Mora
128 Stina Larsson -04 IK Wilske
238 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS 1.37
288 Lykke Iacobaeus -04 Värmdö IF
296 Irma Kron -04 Åsbro GoIF

  F13 LÄNGD ZON 11:00
30 Agnes Adamsson -04 Glanshammars IF
31 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
48 Iris Norlander -04 Glanshammars IF
86 Edda Chin Nygårds -04 IF Linnea
88 Saga Hermundstad -04 IF Linnea 5.06
102 Nike Isaksson -04 IFK Lidingö
105 Julia Meijer -04 IFK Mora
147 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
237 Meja Kjellberg-Larsson -04 Lidköpings IS 4.28
238 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS 4.85
243 Aurora Zune -04 Motala AIF
247 Nova Fogelqvist -04 Motala AIF
274 Elvira Tanderud -04 Trollhättans Friidrottskl
288 Lykke Iacobaeus -04 Värmdö IF
308 Nanna Frih -04 Åsbro GoIF

  F13 KULA 2,0 12:10
30 Agnes Adamsson -04 Glanshammars IF
48 Iris Norlander -04 Glanshammars IF
102 Nike Isaksson -04 IFK Lidingö
173 Isabell Lundholm -04 KFUM Örebro
220 Tilda Bernhult -04 KFUM Örebro
243 Aurora Zune -04 Motala AIF

  F12 60 M 12:55
23 Clara Sundqvist -05 Frövi IK
25 Ebba Wessman -05 Frövi IK 9.45
53 Julia Eriksson -05 Glanshammars IF
76 Livia Tibbling -05 GoIF Tjalve
96 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn FI
112 Samra Mehanovic -05 IFK Nora
123 Saga Andreassen -05 IK Norrköping Friidrott
129 Ida Mattsson -05 Karlskoga FIF
130 Josefine Sjöholm -05 Karlskoga FIF
139 Alva Lindmark -05 KFUM Örebro 8.93
141 Amilia Eriksson -05 KFUM Örebro
156 Emma Rosmark -05 KFUM Örebro
184 Linnea Lind -05 KFUM Örebro
192 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro
197 Mira Danielsson-Kindberg -05 KFUM Örebro
198 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro
232 Alice Löfgren -05 Lidköpings IS 9.45
234 Ebba Elfström -05 Lidköpings IS
241 Lina Ånstads -05 Linköpings GIF 8.8
245 Malva Axén -05 Motala AIF
246 Nora Malmgren -05 Motala AIF
248 Svea Eklundh -05 Motala AIF
249 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
250 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
260 Hanna Sjökvist -05 Stocksäters IF
277 Eowyn Swahn -05 Wedevågs IF
290 Astrid Nyquist -05 Västerås FK 9.78
291 Tuva Andersson -05 Västerås FK 10.24

  F12 200 M 16:15
25 Ebba Wessman -05 Frövi IK
53 Julia Eriksson -05 Glanshammars IF
76 Livia Tibbling -05 GoIF Tjalve
122 Nova Renåker -05 IK Norrköping Friidrott
123 Saga Andreassen -05 IK Norrköping Friidrott
129 Ida Mattsson -05 Karlskoga FIF
130 Josefine Sjöholm -05 Karlskoga FIF
139 Alva Lindmark -05 KFUM Örebro 30.87
222 Tuva Karlsson -05 KFUM Örebro
232 Alice Löfgren -05 Lidköpings IS
234 Ebba Elfström -05 Lidköpings IS
241 Lina Ånstads -05 Linköpings GIF 30.5
245 Malva Axén -05 Motala AIF
246 Nora Malmgren -05 Motala AIF
248 Svea Eklundh -05 Motala AIF
249 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
250 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF

  F12 600 M 17:35
23 Clara Sundqvist -05 Frövi IK
129 Ida Mattsson -05 Karlskoga FIF
130 Josefine Sjöholm -05 Karlskoga FIF
139 Alva Lindmark -05 KFUM Örebro 1.55.68
155 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
172 Irma Värnqvist -05 KFUM Örebro
245 Malva Axén -05 Motala AIF
246 Nora Malmgren -05 Motala AIF
248 Svea Eklundh -05 Motala AIF
249 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
250 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
254 Ida Kindbom -05 Skeninge IK 2.03
290 Astrid Nyquist -05 Västerås FK 1.55

  F12 60 M HÄCK 10:45
122 Nova Renåker -05 IK Norrköping Friidrott
129 Ida Mattsson -05 Karlskoga FIF
130 Josefine Sjöholm -05 Karlskoga FIF
139 Alva Lindmark -05 KFUM Örebro 11.82
151 Elin Jakobsson -05 KFUM Örebro
180 Klara Pettersson -05 KFUM Örebro
184 Linnea Lind -05 KFUM Örebro
192 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro
197 Mira Danielsson-Kindberg -05 KFUM Örebro
198 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro
232 Alice Löfgren -05 Lidköpings IS
241 Lina Ånstads -05 Linköpings GIF
245 Malva Axén -05 Motala AIF
246 Nora Malmgren -05 Motala AIF
248 Svea Eklundh -05 Motala AIF
249 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
250 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
254 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
290 Astrid Nyquist -05 Västerås FK 11.7

  F12 HÖJD 10:55
82 Lova Wilde -05 IF Göta
96 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn FI
122 Nova Renåker -05 IK Norrköping Friidrott
129 Ida Mattsson -05 Karlskoga FIF
130 Josefine Sjöholm -05 Karlskoga FIF
197 Mira Danielsson-Kindberg -05 KFUM Örebro
232 Alice Löfgren -05 Lidköpings IS 1.23
234 Ebba Elfström -05 Lidköpings IS 1.27
235 Ebba Zachrisson -05 Lidköpings IS 1.26
246 Nora Malmgren -05 Motala AIF
248 Svea Eklundh -05 Motala AIF
254 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
290 Astrid Nyquist -05 Västerås FK
291 Tuva Andersson -05 Västerås FK

  F12 LÄNGD ZON 10:00
25 Ebba Wessman -05 Frövi IK
39 Elsa Söder -05 Glanshammars IF
76 Livia Tibbling -05 GoIF Tjalve
96 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn FI
112 Samra Mehanovic -05 IFK Nora
122 Nova Renåker -05 IK Norrköping Friidrott
129 Ida Mattsson -05 Karlskoga FIF
130 Josefine Sjöholm -05 Karlskoga FIF
139 Alva Lindmark -05 KFUM Örebro
141 Amilia Eriksson -05 KFUM Örebro
151 Elin Jakobsson -05 KFUM Örebro
155 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
156 Emma Rosmark -05 KFUM Örebro
172 Irma Värnqvist -05 KFUM Örebro
180 Klara Pettersson -05 KFUM Örebro
184 Linnea Lind -05 KFUM Örebro
192 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro
198 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro
222 Tuva Karlsson -05 KFUM Örebro
232 Alice Löfgren -05 Lidköpings IS 3.81
234 Ebba Elfström -05 Lidköpings IS 3.52
235 Ebba Zachrisson -05 Lidköpings IS 4.07
241 Lina Ånstads -05 Linköpings GIF
245 Malva Axén -05 Motala AIF
246 Nora Malmgren -05 Motala AIF
248 Svea Eklundh -05 Motala AIF
249 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
250 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
254 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
260 Hanna Sjökvist -05 Stocksäters IF
277 Eowyn Swahn -05 Wedevågs IF
291 Tuva Andersson -05 Västerås FK

  F12 KULA 2,0 13:15
23 Clara Sundqvist -05 Frövi IK
39 Elsa Söder -05 Glanshammars IF
96 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn FI
112 Samra Mehanovic -05 IFK Nora
122 Nova Renåker -05 IK Norrköping Friidrott
129 Ida Mattsson -05 Karlskoga FIF
130 Josefine Sjöholm -05 Karlskoga FIF
155 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
180 Klara Pettersson -05 KFUM Örebro
222 Tuva Karlsson -05 KFUM Örebro
235 Ebba Zachrisson -05 Lidköpings IS 6.68
241 Lina Ånstads -05 Linköpings GIF
245 Malva Axén -05 Motala AIF
246 Nora Malmgren -05 Motala AIF
248 Svea Eklundh -05 Motala AIF
249 Thelma Gullberg -05 Motala AIF
250 Tilde Adolfsson -05 Motala AIF
254 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
266 Runa Eriksson -05 Stocksäters IF
290 Astrid Nyquist -05 Västerås FK
291 Tuva Andersson -05 Västerås FK

  F11 60 M 12:35
4 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
44 Fanny Engström -06 Glanshammars IF
58 Linn von Hofsten -06 Glanshammars IF 9.49
97 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn FI
100 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn FI 9.15
117 Filippa Enström -06 IK Norrköping Friidrott
118 Ida Fogdeson -06 IK Norrköping Friidrott 9.44
131 Linnéa Skoglund -06 Karlskoga FIF
168 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
171 Ingrid Krusell -06 KFUM Örebro
216 Stella Holmqvist -06 KFUM Örebro
217 Stella Önander -06 KFUM Örebro
219 Thea Aversjö -06 KFUM Örebro
229 Wilma Davidsson -06 KFUM Örebro 10.53
256 Matilda Martini -06 Skeninge IK

  F11 200 M 15:45
4 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
58 Linn von Hofsten -06 Glanshammars IF
62 Lova Knutsson -06 Glanshammars IF
97 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn FI
100 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn FI 31.98
117 Filippa Enström -06 IK Norrköping Friidrott
118 Ida Fogdeson -06 IK Norrköping Friidrott 31.69
125 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
131 Linnéa Skoglund -06 Karlskoga FIF
168 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
171 Ingrid Krusell -06 KFUM Örebro
224 Vera Lech -06 KFUM Örebro
229 Wilma Davidsson -06 KFUM Örebro
256 Matilda Martini -06 Skeninge IK

  F11 600 M 17:20
4 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
97 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn FI
100 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn FI
117 Filippa Enström -06 IK Norrköping Friidrott
221 Tilde Sjöberg Lager -06 KFUM Örebro
223 Wera Falk -06 KFUM Örebro
256 Matilda Martini -06 Skeninge IK

  F11 60 M HÄCK 10:40
97 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn FI
100 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn FI
118 Ida Fogdeson -06 IK Norrköping Friidrott
127 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
135 Agnes Edefeldt -06 KFUM Örebro
171 Ingrid Krusell -06 KFUM Örebro
216 Stella Holmqvist -06 KFUM Örebro
217 Stella Önander -06 KFUM Örebro
219 Thea Aversjö -06 KFUM Örebro
229 Wilma Davidsson -06 KFUM Örebro
256 Matilda Martini -06 Skeninge IK

  F11 HÖJD 12:00
97 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn FI
100 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn FI
118 Ida Fogdeson -06 IK Norrköping Friidrott
125 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
127 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
135 Agnes Edefeldt -06 KFUM Örebro
160 Filippa Börjeskog -06 KFUM Örebro
216 Stella Holmqvist -06 KFUM Örebro
223 Wera Falk -06 KFUM Örebro
256 Matilda Martini -06 Skeninge IK

  F11 LÄNGD ZON 14:15
4 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
44 Fanny Engström -06 Glanshammars IF
62 Lova Knutsson -06 Glanshammars IF
97 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn FI
100 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn FI
117 Filippa Enström -06 IK Norrköping Friidrott
118 Ida Fogdeson -06 IK Norrköping Friidrott
125 Johanna Fernberg -06 IK Westmannia
131 Linnéa Skoglund -06 Karlskoga FIF
135 Agnes Edefeldt -06 KFUM Örebro
160 Filippa Börjeskog -06 KFUM Örebro
219 Thea Aversjö -06 KFUM Örebro
224 Vera Lech -06 KFUM Örebro
256 Matilda Martini -06 Skeninge IK

  F11 KULA 2,0 13:00
4 Tilda Eriksson -06 Filipstads IF
97 Iselin Karlsson -06 IFK Kristinehamn FI
100 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn FI
117 Filippa Enström -06 IK Norrköping Friidrott
118 Ida Fogdeson -06 IK Norrköping Friidrott
127 Tove Holmberg-Nerman -06 IK Westmannia
131 Linnéa Skoglund -06 Karlskoga FIF
160 Filippa Börjeskog -06 KFUM Örebro
168 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
217 Stella Önander -06 KFUM Örebro

  F10 60 M 12:10
8 Amanda Sjöberg -07 Fjugesta IF
15 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
24 Cornelia Appelgren -07 Frövi IK
92 Agnes Kjellgren -07 IFK Kristinehamn
93 Agnes Petersson -07 IFK Kristinehamn FI
94 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn FI
95 Filippa Thelin -07 IFK Kristinehamn FI 11.04
98 Julia Bohlin -07 IFK Kristinehamn FI
99 Klara Thelin -07 IFK Kristinehamn FI
107 Alva Brunström -07 IFK Nora
113 Signe Spännar -07 IFK Nora
115 Denise Kuivanen-Johnson -07 IK Norrköping Friidrott
152 Ella Gagnert -07 KFUM Örebro
158 Ewelina Ask -07 KFUM Örebro
162 Flora Bergqvist -07 KFUM Örebro
187 Lova Rodesten -07 KFUM Örebro
204 Olivia Okara -07 KFUM Örebro 10.27
244 Isa Zune -07 Motala AIF
257 Moa Kindbom -07 Skeninge IK 10.02
269 Levina Åkerberg -07 Storådalens SK 9.77
297 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF 9.52

  F10 200 M 15:35
15 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
92 Agnes Kjellgren -07 IFK Kristinehamn
94 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn FI
99 Klara Thelin -07 IFK Kristinehamn FI
108 Iben Widén -07 IFK Nora
109 Kim Semstrand -07 IFK Nora
115 Denise Kuivanen-Johnson -07 IK Norrköping Friidrott
204 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
213 Sofia Berndt -07 KFUM Örebro
233 Alma Jolbäck -07 Lidköpings IS 42.66
269 Levina Åkerberg -07 Storådalens SK
297 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
311 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF

  F10 600 M 17:15
108 Iben Widén -07 IFK Nora
109 Kim Semstrand -07 IFK Nora
152 Ella Gagnert -07 KFUM Örebro
204 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
257 Moa Kindbom -07 Skeninge IK 2.03
269 Levina Åkerberg -07 Storådalens SK
311 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF 2.11.20

  F10 60 M HÄCK 10:30
8 Amanda Sjöberg -07 Fjugesta IF
45 Frida Sävenstrand -07 Glanshammars IF
92 Agnes Kjellgren -07 IFK Kristinehamn
98 Julia Bohlin -07 IFK Kristinehamn FI
99 Klara Thelin -07 IFK Kristinehamn FI
108 Iben Widén -07 IFK Nora
109 Kim Semstrand -07 IFK Nora
205 Olivia Sjöholm -07 KFUM Örebro
233 Alma Jolbäck -07 Lidköpings IS
239 Evelina Appel -07 Linköpings GIF
257 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
269 Levina Åkerberg -07 Storådalens SK
299 Lillie Kron -07 Åsbro GoIF
311 Tuva Frih -07 Åsbro GoIF 12.6

  F10 HÖJD 15:15
45 Frida Sävenstrand -07 Glanshammars IF
92 Agnes Kjellgren -07 IFK Kristinehamn
93 Agnes Petersson -07 IFK Kristinehamn FI
94 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn FI
95 Filippa Thelin -07 IFK Kristinehamn FI
98 Julia Bohlin -07 IFK Kristinehamn FI
99 Klara Thelin -07 IFK Kristinehamn FI
107 Alva Brunström -07 IFK Nora
108 Iben Widén -07 IFK Nora
205 Olivia Sjöholm -07 KFUM Örebro
233 Alma Jolbäck -07 Lidköpings IS 1.07

  F10 LÄNGD ZON 12:20
15 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
92 Agnes Kjellgren -07 IFK Kristinehamn
93 Agnes Petersson -07 IFK Kristinehamn FI
94 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn FI
95 Filippa Thelin -07 IFK Kristinehamn FI
98 Julia Bohlin -07 IFK Kristinehamn FI
99 Klara Thelin -07 IFK Kristinehamn FI
107 Alva Brunström -07 IFK Nora
113 Signe Spännar -07 IFK Nora
115 Denise Kuivanen-Johnson -07 IK Norrköping Friidrott
153 Ella Lindgren -07 KFUM Örebro
187 Lova Rodesten -07 KFUM Örebro
213 Sofia Berndt -07 KFUM Örebro
239 Evelina Appel -07 Linköpings GIF
244 Isa Zune -07 Motala AIF
257 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
269 Levina Åkerberg -07 Storådalens SK
297 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
299 Lillie Kron -07 Åsbro GoIF

  F10 KULA 2,0 11:35
24 Cornelia Appelgren -07 Frövi IK
46 Greta Andrinsson -07 Glanshammars IF
95 Filippa Thelin -07 IFK Kristinehamn FI
99 Klara Thelin -07 IFK Kristinehamn FI
158 Ewelina Ask -07 KFUM Örebro
161 Filippa Mäkinen -07 KFUM Örebro
162 Flora Bergqvist -07 KFUM Örebro
233 Alma Jolbäck -07 Lidköpings IS 5.85
239 Evelina Appel -07 Linköpings GIF
244 Isa Zune -07 Motala AIF
258 Daga Eriksson -07 Stocksäters IF
299 Lillie Kron -07 Åsbro GoIF

  F9 60 M 12:00
11 Elnah Wennström -08 Fjugesta IF
18 Molly Östlin -08 Fjugesta IF
21 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
26 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
28 Wilma Wessman -08 Frövi IK 10.33
32 Agnes Gustavsson -09 Glanshammars IF -
33 Alva Thorén -08 Glanshammars IF
35 Edith Lunander -10 Glanshammars IF -
41 Emilia Pettersson -09 Glanshammars IF -
42 Emma Sandberg -09 Glanshammars IF -
43 Engla Sjöström -09 Glanshammars IF -
49 Isabell Eklund Glanshammars IF -
57 Leonie Käll -09 Glanshammars IF -
61 Lova Bard Glanshammars IF -
63 Manda Forsén -09 Glanshammars IF -
68 Sofia Dahlström -10 Glanshammars IF -
69 Stina Stenbäck -10 Glanshammars IF -
77 Nike Tibbling -08 GoIF Tjalve
101 Wilma Boholm -08 IFK Kristinehamn FI
110 Lovis Brunström -09 IFK Nora
140 Amelie Widegren -08 KFUM Örebro
149 Edith Evertson Thuvander -08 KFUM Örebro
176 Jonna Berndt -09 KFUM Örebro
177 Josefine Strand -09 KFUM Örebro
183 Linnea Börjeskog -09 KFUM Örebro
185 Liv Nordmark -09 KFUM Örebro
236 Hedvig Elfström -10 Lidköpings IS
263 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
271 Paulina Sjöselius -08 Thoren Track and Field
279 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF
283 Linnea Ekström -08 Wedevågs IF

  F9 400 M 15:00
9 Astrid Wennström -09 Fjugesta IF
11 Elnah Wennström -08 Fjugesta IF
19 Tea Andersson -08 Fjugesta IF
21 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
28 Wilma Wessman -08 Frövi IK 1.32
83 Tilda Granevald -08 IF Göta 1.30.10
101 Wilma Boholm -08 IFK Kristinehamn FI
140 Amelie Widegren -08 KFUM Örebro
211 Signe Estarp -09 KFUM Örebro
255 Maja Martini -10 Skeninge IK
263 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
271 Paulina Sjöselius -08 Thoren Track and Field
279 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF

  F9 60 M HÄCK 10:05
26 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
32 Agnes Gustavsson -09 Glanshammars IF -
35 Edith Lunander -10 Glanshammars IF -
41 Emilia Pettersson -09 Glanshammars IF -
42 Emma Sandberg -09 Glanshammars IF -
43 Engla Sjöström -09 Glanshammars IF -
49 Isabell Eklund Glanshammars IF -
57 Leonie Käll -09 Glanshammars IF -
61 Lova Bard Glanshammars IF -
63 Manda Forsén -09 Glanshammars IF -
68 Sofia Dahlström -10 Glanshammars IF -
69 Stina Stenbäck -10 Glanshammars IF -
77 Nike Tibbling -08 GoIF Tjalve
124 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
140 Amelie Widegren -08 KFUM Örebro
230 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
279 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF
283 Linnea Ekström -08 Wedevågs IF
295 Ingrid Kron -09 Åsbro GoIF

  F9 HÖJD 15:15
83 Tilda Granevald -08 IF Göta
230 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro

  F9 LÄNGD ZON 10:45
18 Molly Östlin -08 Fjugesta IF
19 Tea Andersson -08 Fjugesta IF
21 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
26 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
28 Wilma Wessman -08 Frövi IK
32 Agnes Gustavsson -09 Glanshammars IF -
35 Edith Lunander -10 Glanshammars IF -
41 Emilia Pettersson -09 Glanshammars IF -
42 Emma Sandberg -09 Glanshammars IF -
43 Engla Sjöström -09 Glanshammars IF -
49 Isabell Eklund Glanshammars IF -
57 Leonie Käll -09 Glanshammars IF -
61 Lova Bard Glanshammars IF -
63 Manda Forsén -09 Glanshammars IF -
68 Sofia Dahlström -10 Glanshammars IF -
69 Stina Stenbäck -10 Glanshammars IF -
77 Nike Tibbling -08 GoIF Tjalve
83 Tilda Granevald -08 IF Göta
101 Wilma Boholm -08 IFK Kristinehamn FI
110 Lovis Brunström -09 IFK Nora
124 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
140 Amelie Widegren -08 KFUM Örebro
149 Edith Evertson Thuvander -08 KFUM Örebro
163 Freja Wilén -09 KFUM Örebro
176 Jonna Berndt -09 KFUM Örebro
177 Josefine Strand -09 KFUM Örebro
183 Linnea Börjeskog -09 KFUM Örebro
185 Liv Nordmark -09 KFUM Örebro
230 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
236 Hedvig Elfström -10 Lidköpings IS
255 Maja Martini -10 Skeninge IK
271 Paulina Sjöselius -08 Thoren Track and Field
283 Linnea Ekström -08 Wedevågs IF
295 Ingrid Kron -09 Åsbro GoIF

  F9 KULA 2,0 11:45
9 Astrid Wennström -09 Fjugesta IF
11 Elnah Wennström -08 Fjugesta IF
18 Molly Östlin -08 Fjugesta IF
26 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
33 Alva Thorén -08 Glanshammars IF
77 Nike Tibbling -08 GoIF Tjalve
124 Alexandra Fernberg -08 IK Westmannia
183 Linnea Börjeskog -09 KFUM Örebro
185 Liv Nordmark -09 KFUM Örebro
230 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
255 Maja Martini -10 Skeninge IK
279 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF
283 Linnea Ekström -08 Wedevågs IF