Startlista Vinterspelen 2017

  MÄN 60 M 14.00
115 Linus Johansson -03 IK Wilske 7.35
116 Ludvig Brorsson -00 IK Wilske
125 Albin Melin-00 Katrineholms Friidrott
145 Simon Sharapo -01 KFUM Örebro

  MÄN 200 M 17.45
116 Ludvig Brorsson -00 IK Wilske
145 Simon Sharapo -01 KFUM Örebro

  MÄN 3000 M 18.35
270 Mathias Viktorsson -82 LK Gränslöst
301 Noha Olsson -02 Thoren Track and Field
304 Wilhelm Bergentz -02 Thoren Track and Field
320 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF
352 Jakob Nilsson -84 Örebro aik
358 Håkan Eriksson -61 Malungs Skid & Friidrott

  MÄN 60 M HÄCK

  MÄN HÖJD

  MÄN LÄNGD 16.05
116 Ludvig Brorsson -00 IK Wilske
125 Albin Melin-00 Katrineholms Friidrott
244 Kristoffer Kold Erlandsen -99 KFUM Örebro

  MÄN KULA 14.35
292 Oskar Hjelte -02 Stocksäters IF

  P15 60 M 13.50
41 Albin Lammgård -04 Glanshammars IF
53 Gustav Käll -04 Glanshammars IF
96 Aden Ibrahim -04 IFK Nora Friidrott
115 Linus Johansson -03 IK Wilske
246 Ludvig Molinder -03 KFUM Örebro
294 Viktor Stenberg Lilja -04 Thoren Track and Field
325 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF
330 Henrik Skoog -04 Västerås FK 8.87
331 Ivar Linder -04 Västerås FK

  P15 200 M 17.40
53 Gustav Käll -04 Glanshammars IF
96 Aden Ibrahim -04 IFK Nora Friidrott
161 Alvin Reinebo -04 KFUM Örebro 27.4
237 Erik Zetterlund -04 KFUM Örebro
293 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF
294 Viktor Stenberg Lilja -04 Thoren Track and Field
325 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF
331 Ivar Linder -04 Västerås FK

  P15 800 M 18.30
161 Alvin Reinebo -04 KFUM Örebro
284 Linus Jansson -04 SLK-Oxelösund
293 Viktor Sjökvist -03 Stocksäters IF
297 Henrik Franzen -03 Thoren Track and Field
332 Ludvig Jaasund -04 Västerås FK
334 Simon Öberg -03 Västerås FK
354 Fabian Olin -04 Hässelby SK

  P15 60 M HÄCK 11.35
325 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF
332 Ludvig Jaasund -04 Västerås FK

  P15 HÖJD 17.15
41 Albin Lammgård -04 Glanshammars IF
331 Ivar Linder -04 Västerås FK
332 Ludvig Jaasund -04 Västerås FK
333 Lukas Setthammar -04 Västerås FK

  P15 LÄNGD 16.05
115 Linus Johansson -03 IK Wilske
161 Alvin Reinebo -04 KFUM Örebro
246 Ludvig Molinder -03 KFUM Örebro
323 Markus Karlsson -04 Wedevågs IF
325 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF
330 Henrik Skoog -04 Västerås FK
332 Ludvig Jaasund -04 Västerås FK
333 Lukas Setthammar -04 Västerås FK

  P15 KULA 4,0 14.35
53 Gustav Käll -04 Glanshammars IF
96 Aden Ibrahim -04 IFK Nora Friidrott
127 Rasmus Andersen -03 Katrineholms Friidrott
323 Markus Karlsson -04 Wedevågs IF
325 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF
330 Henrik Skoog -04 Västerås FK
332 Ludvig Jaasund -04 Västerås FK
333 Lukas Setthammar -04 Västerås FK

  P13 60 M 13.55
11 Tim Wigh-Dahlgren -05 Filipstads friidrott 9.15
14 Johan Runesson -05 Fjugesta IF Friidrott
78 Wilhelm Österlund -05 Glanshammars IF
82 Daniel Forsman -05 IF Göta Karlstad 8.77
128 Alexander Stenmark-05 KFUM Örebro 9.58
150 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
165 Edvin Gyllander-05 KFUM Örebro
178 Filip Knochenhauer -05 KFUM Örebro
180 Hampus Wiborg-05 KFUM Örebro
195 Mio Sörling -05 KFUM Örebro
252 Noah Simonsson -05 KFUM Örebro
307 Erik Fogdeson -05 Tjalve IF Norrköping 8.88
336 Viktor Rahm -05 Västerås FK 8.67

  P13 200 M 17.20
78 Wilhelm Österlund -05 Glanshammars IF
82 Daniel Forsman -05 IF Göta Karlstad 30.84
165 Edvin Gyllander-05 KFUM Örebro
180 Hampus Wiborg-05 KFUM Örebro
252 Noah Simonsson -05 KFUM Örebro
255 Robin Ringström -05 KFUM Örebro
307 Erik Fogdeson -05 Tjalve IF Norrköping 29.3
336 Viktor Rahm -05 Västerås FK 29.34
348 Ludvig Sjöberg-05 Åsbro GoIF 30.77

  P13 600 M 18.15
195 Mio Sörling -05 KFUM Örebro
227 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
336 Viktor Rahm -05 Västerås FK
348 Ludvig Sjöberg-05 Åsbro GoIF

  P13 60 M HÄCK 11.20
11 Tim Wigh-Dahlgren -05 Filipstads friidrott
82 Daniel Forsman -05 IF Göta Karlstad
195 Mio Sörling-05 KFUM Örebro
227 Anton Eklind -05 KFUM Örebro

  P13 HÖJD 10.00
11 Tim Wigh-Dahlgren -05 Filipstads friidrott
128 Alexander Stenmark-05 KFUM Örebro
150 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
154 Alfons Elmgren Hallinger -05 KFUM Örebro
178 Filip Knochenhauer -05 KFUM Örebro

  P13 LÄNGD ZON 13.15
11 Tim Wigh-Dahlgren -05 Filipstads friidrott
78 Wilhelm Österlund -05 Glanshammars IF
82 Daniel Forsman -05 IF Göta Karlstad
150 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
154 Alfons Elmgren Hallinger -05 KFUM Örebro
165 Edvin Gyllander-05 KFUM Örebro
178 Filip Knochenhauer -05 KFUM Örebro
180 Hampus Wiborg-05 KFUM Örebro
336 Viktor Rahm -05 Västerås FK
348 Ludvig Sjöberg-05 Åsbro GoIF

  P13 KULA 3,0 14.35
14 Johan Runesson -05 Fjugesta IF Friidrott
82 Daniel Forsman -05 IF Göta Karlstad
128 Alexander Stenmark-05 KFUM Örebro
206 Robin Ringström -05 KFUM Örebro
227 Anton Eklind -05 KFUM Örebro

  P12 60 M 13.15
46 Edvin Lammgård -06 Glanshammars IF
58 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
70 Måns Kareliussén -06 Glanshammars IF 36.4
80 Elton Holmberg -06 IF Göta Karlstad 8.87
291 Olle Persson -06 Stocksäters IF
296 Folke Eriksson -06 Thoren Track and Field
302 Sigge Bergentz -06 Thoren Track and Field 8.56
319 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF
321 Liam Haili -06 Wedevågs IF

  P12 200 M 17.15
80 Elton Holmberg -06 IF Göta Karlstad 30.71
296 Folke Eriksson -06 Thoren Track and Field
298 Jon Joelsson -06 Thoren Track and Field
299 Karl-Axel Athlin -06 Thoren Track and Field
300 Lucas Asplund -06 Thoren Track and Field
302 Sigge Bergentz -06 Thoren Track and Field 28.5
303 Viggo Olsson -06 Thoren Track and Field
319 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF

  P12 600 M 18.10
114 Julius Wiklund -06 IK Wilske
296 Folke Eriksson -06 Thoren Track and Field
299 Karl-Axel Athlin -06 Thoren Track and Field
300 Lucas Asplund -06 Thoren Track and Field

  P12 60 M HÄCK 11.20
80 Elton Holmberg -06 IF Göta Karlstad
300 Lucas Asplund -06 Thoren Track and Field

  P12 HÖJD 13.30
44 Assar Nordin -06 Glanshammars IF
58 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
70 Måns Kareliussén -06 Glanshammars IF
114 Julius Wiklund -06 IK Wilske
298 Jon Joelsson -06 Thoren Track and Field
319 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF

  P12 LÄNGD ZON 12.25
44 Assar Nordin -06 Glanshammars IF
46 Edvin Lammgård -06 Glanshammars IF
70 Måns Kareliussén -06 Glanshammars IF
79 William Runfeldt -06 Glanshammars IF
80 Elton Holmberg -06 IF Göta Karlstad
114 Julius Wiklund -06 IK Wilske
238 Hampus Hillding -06 KFUM Örebro
298 Jon Joelsson -06 Thoren Track and Field
303 Viggo Olsson -06 Thoren Track and Field
321 Liam Haili -06 Wedevågs IF

  P12 KULA 2,0 10.00
58 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
79 William Runfeldt -06 Glanshammars IF
238 Hampus Hillding -06 KFUM Örebro
299 Karl-Axel Athlin -06 Thoren Track and Field
319 Johan Lindkvist -06 Wedevågs IF
321 Liam Haili -06 Wedevågs IF

  P11 60 M 12.25
1 Oliver Persson -07 Danderyds SK Friidrottsfö 9.67
2 Philip Persson -07 Danderyds SK Friidrottsfö 9.49
4 Nils Stark-07 Falköpings FIK
40 Albin Bolin -07 Glanshammars IF
67 Ludvig Käll -07 Glanshammars IF
95 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
103 Simon Lindahl -07 IFK Nora Friidrott
120 Xanthos S -07 Karlskoga FIF 8.86
131 Danny Frykholm -07 KFUM Örebro 10.03
163 Bastian Widlund -07 KFUM Örebro
164 David Adolfsson -07 KFUM Örebro 10.79
187 Joel Hagvall -07 KFUM Örebro
204 Oskar Gyhlenius -07 KFUM Örebro
213 Svante Widlund-07 KFUM Örebro
223 Alfred Frank-07 KFUM Örebro
235 Emil Berlin -07 KFUM Örebro
248 Max Lann -07 KFUM Örebro 10.57
249 Mikael Dagernäs -07 KFUM Örebro 11.37
250 Måns Berlin -07 KFUM Örebro
254 Pelle Norgren-07 KFUM Örebro
257 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro 9.98
260 Ted Sörling-07 KFUM Örebro
263 Viktor Näslund -07 KFUM Örebro
264 Wilmer Hjelte-07 KFUM Örebro
281 Olle Liljegren -07 Mälarö SOK 9.49
313 Simon Lindström -07 Turebergs FK 9.12
337 Albin Wallgren-07 Åsbro GoIF 10.21

  P11 200 M 16.30
1 Oliver Persson -07 Danderyds SK Friidrottsfö 32.67
2 Philip Persson -07 Danderyds SK Friidrottsfö 32.12
4 Nils Stark-07 Falköpings FIK
40 Albin Bolin -07 Glanshammars IF
67 Ludvig Käll -07 Glanshammars IF
95 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
120 Xanthos S -07 Karlskoga FIF 30.21
131 Danny Frykholm -07 KFUM Örebro 35
163 Bastian Widlund -07 KFUM Örebro
164 David Adolfsson -07 KFUM Örebro
187 Joel Hagvall -07 KFUM Örebro
213 Svante Widlund-07 KFUM Örebro
260 Ted Sörling-07 KFUM Örebro
281 Olle Liljegren -07 Mälarö SOK
313 Simon Lindström -07 Turebergs FK 30.86
326 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
337 Albin Wallgren-07 Åsbro GoIF 34.96

  P11 600 M 18.05
1 Oliver Persson -07 Danderyds SK Friidrottsfö
2 Philip Persson -07 Danderyds SK Friidrottsfö
163 Bastian Widlund -07 KFUM Örebro
213 Svante Widlund-07 KFUM Örebro
281 Olle Liljegren -07 Mälarö SOK
313 Simon Lindström -07 Turebergs FK
337 Albin Wallgren-07 Åsbro GoIF

  P11 60 M HÄCK 10.40
1 Oliver Persson -07 Danderyds SK Friidrottsfö
2 Philip Persson -07 Danderyds SK Friidrottsfö
95 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
120 Xanthos S -07 Karlskoga FIF 12.64
223 Alfred Frank-07 KFUM Örebro
281 Olle Liljegren -07 Mälarö SOK
313 Simon Lindström -07 Turebergs FK 11.18
326 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
337 Albin Wallgren-07 Åsbro GoIF 13.38

  P11 HÖJD 14.40
95 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
120 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
204 Oskar Gyhlenius -07 KFUM Örebro
213 Svante Widlund-07 KFUM Örebro
257 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro
313 Simon Lindström -07 Turebergs FK
326 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF

  P11 LÄNGD ZON 16.45
1 Oliver Persson -07 Danderyds SK Friidrottsfö
2 Philip Persson -07 Danderyds SK Friidrottsfö
4 Nils Stark-07 Falköpings FIK
40 Albin Bolin -07 Glanshammars IF
67 Ludvig Käll -07 Glanshammars IF
77 Wilhelm Stenlund -07 Glanshammars IF
95 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
103 Simon Lindahl -07 IFK Nora Friidrott
120 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
131 Danny Frykholm -07 KFUM Örebro
164 David Adolfsson -07 KFUM Örebro
204 Oskar Gyhlenius -07 KFUM Örebro
213 Svante Widlund-07 KFUM Örebro
248 Max Lann -07 KFUM Örebro
249 Mikael Dagernäs -07 KFUM Örebro
254 Pelle Norgren-07 KFUM Örebro
257 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro
260 Ted Sörling-07 KFUM Örebro
263 Viktor Näslund -07 KFUM Örebro
264 Wilmer Hjelte-07 KFUM Örebro
281 Olle Liljegren -07 Mälarö SOK
313 Simon Lindström -07 Turebergs FK
326 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
337 Albin Wallgren-07 Åsbro GoIF

  P11 KULA 2,0 16.30
40 Albin Bolin -07 Glanshammars IF
67 Ludvig Käll -07 Glanshammars IF
77 Wilhelm Stenlund -07 Glanshammars IF
95 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
120 Xanthos S -07 Karlskoga FIF
248 Max Lann -07 KFUM Örebro
263 Viktor Näslund -07 KFUM Örebro
313 Simon Lindström -07 Turebergs FK

  P10 60 M 12.40
10 David Wigh-Dahlgren -08 Filipstads friidrott 10.32
31 Jakob Skoog -08 Glanshammars IF
47 Elias Höjer -08 Glanshammars IF
59 Jonas Bolin -08 Glanshammars IF
92 Oscar Karlsson -08 IFK Kristinehamn Friidrot
124 Victor Skoglund -08 Karlskoga FIF
140 William Nysten Edsmalm-08 KFUM Örebro
153 Alexander Eriksson -08 KFUM Örebro
166 Edvin Wallenberg -08 KFUM Örebro
174 Erik Bäckström -08 KFUM Örebro
177 Filip Andersson -08 KFUM Örebro
200 Noah Karlsson-Hjortborg -08 KFUM Örebro 9.48
341 Erik Eisler-08 Åsbro GoIF 10.36

  P10 200 M 16.45
92 Oscar Karlsson -08 IFK Kristinehamn Friidrot
130 Arvid Nordstedt -08 KFUM Örebro
147 Agaton Lindh -08 KFUM Örebro
153 Alexander Eriksson -08 KFUM Örebro
166 Edvin Wallenberg -08 KFUM Örebro
174 Erik Bäckström -08 KFUM Örebro
182 Hugo Anfält -08 KFUM Örebro
200 Noah Karlsson-Hjortborg -08 KFUM Örebro
205 Pontus Värnqvist -08 KFUM Örebro 34.64
212 Svante Gustafsson-08 KFUM Örebro 33.64
295 Adam Monten -08 Thoren Track and Field
341 Erik Eisler-08 Åsbro GoIF

  P10 600 M 17.50
92 Oscar Karlsson -08 IFK Kristinehamn Friidrot
130 Arvid Nordstedt -08 KFUM Örebro
153 Alexander Eriksson -08 KFUM Örebro
166 Edvin Wallenberg -08 KFUM Örebro
174 Erik Bäckström -08 KFUM Örebro
205 Pontus Värnqvist -08 KFUM Örebro
212 Svante Gustafsson-08 KFUM Örebro
251 Noah Juuska -08 KFUM Örebro
295 Adam Monten -08 Thoren Track and Field

  P10 60 M HÄCK 10.25
31 Jakob Skoog -08 Glanshammars IF
68 Ludvig Lunander -08 Glanshammars IF
71 Nils Nordgren -08 Glanshammars IF
92 Oscar Karlsson -08 IFK Kristinehamn Friidrot
212 Svante Gustafsson-08 KFUM Örebro 12

  P10 HÖJD 14.40
10 David Wigh-Dahlgren -08 Filipstads friidrott
31 Jakob Skoog -08 Glanshammars IF
71 Nils Nordgren -08 Glanshammars IF
92 Oscar Karlsson -08 IFK Kristinehamn Friidrot
124 Victor Skoglund -08 Karlskoga FIF
130 Arvid Nordstedt -08 KFUM Örebro
166 Edvin Wallenberg -08 KFUM Örebro
295 Adam Monten -08 Thoren Track and Field
341 Erik Eisler-08 Åsbro GoIF

  P10 LÄNGD ZON 11.50
10 David Wigh-Dahlgren -08 Filipstads friidrott
31 Jakob Skoog -08 Glanshammars IF
57 Isak Olsson -08 Glanshammars IF
59 Jonas Bolin -08 Glanshammars IF
68 Ludvig Lunander -08 Glanshammars IF
69 Lukas Keller -08 Glanshammars IF
92 Oscar Karlsson -08 IFK Kristinehamn Friidrot
124 Victor Skoglund -08 Karlskoga FIF
130 Arvid Nordstedt -08 KFUM Örebro
166 Edvin Wallenberg -08 KFUM Örebro
182 Hugo Anfält -08 KFUM Örebro
200 Noah Karlsson-Hjortborg -08 KFUM Örebro
207 Sam Ellis -08 KFUM Örebro
212 Svante Gustafsson-08 KFUM Örebro
341 Erik Eisler-08 Åsbro GoIF

  P10 KULA 2,0 10.45
10 David Wigh-Dahlgren -08 Filipstads friidrott
31 Jakob Skoog -08 Glanshammars IF
47 Elias Höjer -08 Glanshammars IF
57 Isak Olsson -08 Glanshammars IF
59 Jonas Bolin -08 Glanshammars IF
68 Ludvig Lunander -08 Glanshammars IF
69 Lukas Keller -08 Glanshammars IF
71 Nils Nordgren -08 Glanshammars IF
92 Oscar Karlsson -08 IFK Kristinehamn Friidrot
200 Noah Karlsson-Hjortborg -08 KFUM Örebro
341 Erik Eisler-08 Åsbro GoIF

  P9 60 M 11.45
6 Osman Hussein-09 Falköpings FIK
18 Casper Appelgren -09 Frövi IK
24 August Josefsson -09 Glanshammars IF
30 Felix Sjöstedt -09 Glanshammars IF
34 Lukas Lagerson -09 Glanshammars IF
36 Noel Seger -10 Glanshammars IF
37 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
123 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF 10.27
136 Noa Windal -09 KFUM Örebro
143 Walle Löfbom -09 KFUM Örebro
151 Alex Nordh -09 KFUM Örebro -
155 Algot Ekskär -09 KFUM Örebro
175 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro 11
176 Felix Widlund-10 KFUM Örebro
185 Ivar Steinbergs -11 KFUM Örebro NA
186 Jasper Karnholm -09 KFUM Örebro -
199 Nemo Rylander -09 KFUM Örebro
215 Tor Karlsson -09 KFUM Örebro
219 Viktor Ehrnström -09 KFUM Örebro 12.35
221 Zion Juuska -10 KFUM Örebro
226 Anton Bergsten -09 KFUM Örebro
228 Anton Lann -11 KFUM Örebro
230 Charlie Björsson -10 KFUM Örebro -
286 Arvid Lifgren -09 Stocksäters IF
340 Edvin Wallgren-09 Åsbro GoIF 10.85

  P9 400 M 15.45
29 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
36 Noel Seger -10 Glanshammars IF
123 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
134 Ludwig Olofsson -09 KFUM Örebro
151 Alex Nordh -09 KFUM Örebro
160 Alvin Arlebäck -11 KFUM Örebro
175 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro
176 Felix Widlund-10 KFUM Örebro
193 Malte Schöllin -09 KFUM Örebro
199 Nemo Rylander -09 KFUM Örebro
203 Oscar Adamsson-09 KFUM Örebro
215 Tor Karlsson -09 KFUM Örebro
226 Anton Bergsten -09 KFUM Örebro
230 Charlie Björsson -10 KFUM Örebro
340 Edvin Wallgren-09 Åsbro GoIF
355 Anton strandberg -11 KFUM Örebro

  P9 60 M HÄCK 10.00
24 August Josefsson -09 Glanshammars IF
36 Noel Seger -10 Glanshammars IF
37 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
123 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
136 Noa Windal -09 KFUM Örebro
151 Alex Nordh -09 KFUM Örebro
152 Alex Tagesson -10 KFUM Örebro
175 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro 15
340 Edvin Wallgren-09 Åsbro GoIF 13.88

  P9 HÖJD 14.15
29 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
30 Felix Sjöstedt -09 Glanshammars IF
34 Lukas Lagerson -09 Glanshammars IF
36 Noel Seger -10 Glanshammars IF
37 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
172 Emil Söderlund-09 KFUM Örebro
175 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro
199 Nemo Rylander -09 KFUM Örebro
203 Oscar Adamsson-09 KFUM Örebro
239 Joel Hellström -09 KFUM Örebro

  P9 LÄNGD ZON 10.10
6 Osman Hussein-09 Falköpings FIK
24 August Josefsson -09 Glanshammars IF
29 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
30 Felix Sjöstedt -09 Glanshammars IF
34 Lukas Lagerson -09 Glanshammars IF
36 Noel Seger -10 Glanshammars IF
37 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
123 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
134 Ludwig Olofsson -09 KFUM Örebro
136 Noa Windal -09 KFUM Örebro
143 Walle Löfbom -09 KFUM Örebro
151 Alex Nordh -09 KFUM Örebro
152 Alex Tagesson -10 KFUM Örebro
155 Algot Ekskär -09 KFUM Örebro
172 Emil Söderlund-09 KFUM Örebro
175 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro
185 Ivar Steinbergs -11 KFUM Örebro
199 Nemo Rylander -09 KFUM Örebro
219 Viktor Ehrnström -09 KFUM Örebro
228 Anton Lann -11 KFUM Örebro
229 Arvid Vellet-09 KFUM Örebro
239 Joel Hellström -09 KFUM Örebro
286 Arvid Lifgren -09 Stocksäters IF
340 Edvin Wallgren-09 Åsbro GoIF
356 Peter Forslund -09 KFUM Örebro

  P9 KULA 2,0 11.00
24 August Josefsson -09 Glanshammars IF
29 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
30 Felix Sjöstedt -09 Glanshammars IF
34 Lukas Lagerson -09 Glanshammars IF
36 Noel Seger -10 Glanshammars IF
37 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
123 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
134 Ludwig Olofsson -09 KFUM Örebro
152 Alex Tagesson -10 KFUM Örebro
172 Emil Söderlund-09 KFUM Örebro
175 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro
176 Felix Widlund-10 KFUM Örebro
185 Ivar Steinbergs -11 KFUM Örebro
203 Oscar Adamsson-09 KFUM Örebro
226 Anton Bergsten -09 KFUM Örebro
239 Joel Hellström -09 KFUM Örebro
340 Edvin Wallgren-09 Åsbro GoIF

  KVINNOR 60 M 14.05
42 Alva Mossberg -01 Glanshammars IF
61 Julia Widen -02 Glanshammars IF
65 Lisa Kareliussén -02 Glanshammars IF
66 Lisa Ljung -02 Glanshammars IF
74 Therese Knutsson -00 Glanshammars IF 8.13
76 Wera Molin -02 Glanshammars IF 8.69
126 Ebba Melin-02 Katrineholms Friidrott
224 Alva Kojic -01 KFUM Örebro
289 Maja Persson -02 Stocksäters IF

  KVINNOR 200 M 16.05
17 Felicia Kölvall -00 Flens FS
61 Julia Widen -02 Glanshammars IF 25.5
76 Wera Molin -02 Glanshammars IF 29.32
87 Maria Ekström -77 IF Start
224 Alva Kojic -01 KFUM Örebro
289 Maja Persson -02 Stocksäters IF

  KVINNOR 3000 M 18.35
3 Johanna Mickels-02 Eskilstuna friidrott
50 Emelie Lindgren -02 Glanshammars IF
88 Maria Eriksson -76 IF Start
357 Annika Viilo -65 Kunto-Pirkat

  KVINNOR 60 M HÄCK

  KVINNOR HÖJD 17.15
126 Ebba Melin-02 Katrineholms Friidrott

  KVINNOR LÄNGD 14.10
65 Lisa Kareliussén -02 Glanshammars IF
66 Lisa Ljung -02 Glanshammars IF
74 Therese Knutsson -00 Glanshammars IF
126 Ebba Melin-02 Katrineholms Friidrott

  KVINNOR KULA 15.55
50 Emelie Lindgren -02 Glanshammars IF
87 Maria Ekström -77 IF Start
233 Ebba Löfholm -00 KFUM Örebro
245 Linnéa Bodin -00 KFUM Örebro

  F15 60 M 13.40
16 Melinda Qwarforth -04 Fjugesta IF Friidrott 8.62
38 Agnes Adamsson -04 Glanshammars IF 9.95
39 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF 8.57
49 Elin Wallin -03 Glanshammars IF 8.16
55 Iris Norlander -04 Glanshammars IF 9.52
62 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
64 Linnéa Bolin -04 Glanshammars IF 8.86
75 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
106 Bea Vold Johannesson -04 IFK SUNNE FRIIDROTT 8.36
232 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
242 Klara Johnsson -04 KFUM Örebro
261 Tilda Linden -04 KFUM Örebro
318 Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF
324 Nikita Karlsson -04 Wedevågs IF
335 Matilda Eriksson-04 Västerås FK 8.52
349 Nanna Frih-04 Åsbro GoIF 8.7
351 Wilma Gäverth-04 Åsbro GoIF 9.22

  F15 200 M 16.15
39 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
49 Elin Wallin -03 Glanshammars IF
64 Linnéa Bolin -04 Glanshammars IF
106 Bea Vold Johannesson -04 IFK SUNNE FRIIDROTT 28.12
117 Tova Gisslén -03 IK Wilske
232 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
242 Klara Johnsson -04 KFUM Örebro
269 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS 29.51
315 Moa Ringqvist -04 Tyresö fk
335 Matilda Eriksson-04 Västerås FK 28.7
349 Nanna Frih-04 Åsbro GoIF 29

  F15 800 M 18.30
268 Meja Kjellberg Larsson -04 Lidköpings IS
344 Jenna Mogren-Dowding-04 Åsbro GoIF

  F15 60 M HÄCK 11.35
16 Melinda Qwarforth -04 Fjugesta IF Friidrott
75 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF 9.76
117 Tova Gisslén -03 IK Wilske
268 Meja Kjellberg Larsson -04 Lidköpings IS 10.58
269 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS 10.02
290 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
315 Moa Ringqvist -04 Tyresö fk
318 Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF
343 Irma Kron-04 Åsbro GoIF 10.35
344 Jenna Mogren-Dowding-04 Åsbro GoIF 10.92

  F15 HÖJD 17.15
39 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
62 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
75 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
117 Tova Gisslén -03 IK Wilske
290 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
315 Moa Ringqvist -04 Tyresö fk
343 Irma Kron-04 Åsbro GoIF
344 Jenna Mogren-Dowding-04 Åsbro GoIF

  F15 LÄNGD 14.10
38 Agnes Adamsson -04 Glanshammars IF
39 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
55 Iris Norlander -04 Glanshammars IF
62 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
64 Linnéa Bolin -04 Glanshammars IF
75 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
106 Bea Vold Johannesson -04 IFK SUNNE FRIIDROTT
232 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
242 Klara Johnsson -04 KFUM Örebro
268 Meja Kjellberg Larsson -04 Lidköpings IS
269 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS
315 Moa Ringqvist -04 Tyresö fk
318 Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF
324 Nikita Karlsson -04 Wedevågs IF
343 Irma Kron-04 Åsbro GoIF
349 Nanna Frih-04 Åsbro GoIF
351 Wilma Gäverth-04 Åsbro GoIF

  F15 KULA 3,0 15.55
38 Agnes Adamsson -04 Glanshammars IF
55 Iris Norlander -04 Glanshammars IF
106 Bea Vold Johannesson -04 IFK SUNNE FRIIDROTT
117 Tova Gisslén -03 IK Wilske
269 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS
306 Isabell Lundholm -04 Thoren Track and Field
324 Nikita Karlsson -04 Wedevågs IF
335 Matilda Eriksson-04 Västerås FK
351 Wilma Gäverth-04 Åsbro GoIF

  F13 60 M 13.25
21 Ebba Wessman -05 Frövi IK
43 Alva Svensson -05 Glanshammars IF
54 Ilva Gunnarsson -05 Glanshammars IF
72 Rebecka Stensson -05 Glanshammars IF
86 Svea Wikstrand -05 IF Hagen
90 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn Friidrot
94 Ida Egnell -05 IFK Lidingö 8.52
121 Ida Mattsson född -05 Karlskoga FIF
189 Klara Pettersson -05 KFUM Örebro
191 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro
197 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro
216 Tuwa Karlsson -05 KFUM Örebro
225 Amilia Eriksson -05 KFUM Örebro
231 Cornelia Djudic -05 KFUM Örebro
234 Elina Stageklint -05 KFUM Örebro Saknas
236 Emma Rosmark -05 KFUM Örebro
256 Saga Gillberg -05 KFUM Örebro 10.83
262 Tilda Pettersson -05 KFUM Örebro
272 Emma Hjelm-05 Motala AIF
273 Lina Ånstad-05 Motala AIF
274 Malva Axen-05 Motala AIF
275 Nora Malmgren-05 Motala AIF
276 Svea Eklundh-05 Motala AIF
277 Thelma Gullberg-05 Motala AIF
278 Tilde Adolfsson-05 Motala AIF
279 Anna Liljegren -05 Mälarö SOK
316 Vilma Djurfeldt -05 Upsala IF 8.94
353 Astrid Krusemo -05 Uppsala IF

  F13 200 M 17.35
21 Ebba Wessman -05 Frövi IK
54 Ilva Gunnarsson -05 Glanshammars IF
60 Julia Eriksson -05 Glanshammars IF
72 Rebecka Stensson -05 Glanshammars IF
94 Ida Egnell -05 IFK Lidingö 28.23
121 Ida Mattsson född -05 Karlskoga FIF
197 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro
208 Sara Persson -05 KFUM Örebro
216 Tuwa Karlsson -05 KFUM Örebro
265 Alice Löfgren -05 Lidköpings IS 31.6
273 Lina Ånstad-05 Motala AIF
274 Malva Axen-05 Motala AIF
275 Nora Malmgren-05 Motala AIF
276 Svea Eklundh-05 Motala AIF
277 Thelma Gullberg-05 Motala AIF
278 Tilde Adolfsson-05 Motala AIF
279 Anna Liljegren -05 Mälarö SOK
287 Hanna Sjökvist -05 Stocksäters IF
316 Vilma Djurfeldt -05 Upsala IF 30.55
353 Astrid Krusemo -05 Uppsala IF

  F13 600 M 18.25
60 Julia Eriksson -05 Glanshammars IF
94 Ida Egnell -05 IFK Lidingö
173 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
256 Saga Gillberg -05 KFUM Örebro
273 Lina Ånstad-05 Motala AIF
274 Malva Axen-05 Motala AIF
275 Nora Malmgren-05 Motala AIF
276 Svea Eklundh-05 Motala AIF
277 Thelma Gullberg-05 Motala AIF
278 Tilde Adolfsson-05 Motala AIF
282 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
353 Astrid Krusemo -05 Uppsala IF

  F13 60 M HÄCK 11.10
94 Ida Egnell -05 IFK Lidingö 10.17
168 Elin Jakobson -05 KFUM Örebro
197 Molly Eriksson -05 KFUM Örebro
265 Alice Löfgren -05 Lidköpings IS 10.46
272 Emma Hjelm-05 Motala AIF
273 Lina Ånstad-05 Motala AIF
274 Malva Axen-05 Motala AIF
275 Nora Malmgren-05 Motala AIF
276 Svea Eklundh-05 Motala AIF
277 Thelma Gullberg-05 Motala AIF
278 Tilde Adolfsson-05 Motala AIF
282 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
308 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF Norrköping 10.5
316 Vilma Djurfeldt -05 Upsala IF 10.94
338 Angelina Mogren-Dowding-05 Åsbro GoIF 12.06
353 Astrid Krusemo -05 Uppsala IF

  F13 HÖJD 10.00
90 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn Friidrot
208 Sara Persson -05 KFUM Örebro
265 Alice Löfgren -05 Lidköpings IS
272 Emma Hjelm-05 Motala AIF
274 Malva Axen-05 Motala AIF
275 Nora Malmgren-05 Motala AIF
276 Svea Eklundh-05 Motala AIF
282 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
316 Vilma Djurfeldt -05 Upsala IF
338 Angelina Mogren-Dowding-05 Åsbro GoIF

  F13 LÄNGD ZON 11.20
21 Ebba Wessman -05 Frövi IK
43 Alva Svensson -05 Glanshammars IF
54 Ilva Gunnarsson -05 Glanshammars IF
72 Rebecka Stensson -05 Glanshammars IF
86 Svea Wikstrand -05 IF Hagen
90 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn Friidrot
121 Ida Mattsson född -05 Karlskoga FIF
168 Elin Jakobson -05 KFUM Örebro
189 Klara Pettersson -05 KFUM Örebro
191 Maja Särnholm -05 KFUM Örebro
216 Tuwa Karlsson -05 KFUM Örebro
225 Amilia Eriksson -05 KFUM Örebro
234 Elina Stageklint -05 KFUM Örebro
236 Emma Rosmark -05 KFUM Örebro
262 Tilda Pettersson -05 KFUM Örebro
272 Emma Hjelm-05 Motala AIF
273 Lina Ånstad-05 Motala AIF
274 Malva Axen-05 Motala AIF
275 Nora Malmgren-05 Motala AIF
276 Svea Eklundh-05 Motala AIF
277 Thelma Gullberg-05 Motala AIF
278 Tilde Adolfsson-05 Motala AIF
282 Ida Kindbom -05 Skeninge IK
287 Hanna Sjökvist -05 Stocksäters IF
316 Vilma Djurfeldt -05 Upsala IF
353 Astrid Krusemo -05 Uppsala IF

  F13 KULA 2,0 12.25
19 Clara Sundqvist -05 Frövi IK
21 Ebba Wessman -05 Frövi IK
90 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn Friidrot
173 Emilia Öster -05 KFUM Örebro
189 Klara Pettersson -05 KFUM Örebro
231 Cornelia Djudic -05 KFUM Örebro
267 Hilda Rapp -05 Lidköpings IS
272 Emma Hjelm-05 Motala AIF
273 Lina Ånstad-05 Motala AIF
274 Malva Axen-05 Motala AIF
275 Nora Malmgren-05 Motala AIF
276 Svea Eklundh-05 Motala AIF
277 Thelma Gullberg-05 Motala AIF
278 Tilde Adolfsson-05 Motala AIF
282 Ida Kindbom -05 Skeninge IK

  F12 60 M 13.05
5 Nora Samhan-06 Falköpings FIK
7 Suheyr Hussein-06 Falköpings FIK
8 Tilda eriksson -06 Filipstads friidrott
15 Maja Söderqvist -06 Fjugesta IF Friidrott 9.45
63 Linn vonHofsten -06 Glanshammars IF
81 Hannah Hedström -06 IF Göta Karlstad 9.13
93 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn Friidrot 8.86
105 Sigrid Elfgren -06 IFK SUNNE FRIIDROTT 9
107 Ebba Vold Johannesson -06 IFK SUNNE FRIIDROTT 8.41
122 Linnéa Skoglund -06 Karlskoga FIF
142 Clara Löfbom -06 KFUM Örebro
167 Elin Björdin -06 KFUM Örebro
169 Elin Rodefors-Simonsson -06 KFUM Örebro
183 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
211 Stella Önander -06 KFUM Örebro
308 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF Norrköping 9.07
310 Ella Fallope-06 Turebergs FK 8.98
311 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK 9.1

  F12 200 M 17.30
8 Tilda eriksson -06 Filipstads friidrott
15 Maja Söderqvist -06 Fjugesta IF Friidrott 32.72
63 Linn vonHofsten -06 Glanshammars IF
81 Hannah Hedström -06 IF Göta Karlstad 31.23
93 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn Friidrot
105 Sigrid Elfgren -06 IFK SUNNE FRIIDROTT 31
112 Johanna Fernberg -06 Ik westmannia
113 Tove Holmberg-Nerman-06 Ik westmannia
142 Clara Löfbom -06 KFUM Örebro
167 Elin Björdin -06 KFUM Örebro
183 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
214 Tilde Söberg-Lager -06 KFUM Örebro
308 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF Norrköping
310 Ella Fallope-06 Turebergs FK 30.62
311 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK 31.3

  F12 600 M 18.20
48 Elin Freed -06 Glanshammars IF
81 Hannah Hedström -06 IF Göta Karlstad
109 Emma Eriksson -06 Ik westmannia
214 Tilde Söberg-Lager -06 KFUM Örebro
218 Wera Falk -06 KFUM Örebro
271 Elsa Wiik-06 Motala AIF
310 Ella Fallope-06 Turebergs FK
311 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK

  F12 60 M HÄCK 11.00
8 Tilda eriksson -06 Filipstads friidrott
15 Maja Söderqvist -06 Fjugesta IF Friidrott
93 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn Friidrot
105 Sigrid Elfgren -06 IFK SUNNE FRIIDROTT 11.17
122 Linnéa Skoglund -06 Karlskoga FIF
148 Agnes Edfeldt -06 KFUM Örebro
211 Stella Önander -06 KFUM Örebro
271 Elsa Wiik-06 Motala AIF
308 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF Norrköping 10.5
310 Ella Fallope-06 Turebergs FK 10.42
311 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK 11.04

  F12 HÖJD 11.55
15 Maja Söderqvist -06 Fjugesta IF Friidrott
105 Sigrid Elfgren -06 IFK SUNNE FRIIDROTT
107 Ebba Vold Johannesson -06 IFK SUNNE FRIIDROTT
109 Emma Eriksson -06 Ik westmannia
112 Johanna Fernberg -06 Ik westmannia
113 Tove Holmberg-Nerman-06 Ik westmannia
122 Linnéa Skoglund -06 Karlskoga FIF
218 Wera Falk -06 KFUM Örebro
271 Elsa Wiik-06 Motala AIF
310 Ella Fallope-06 Turebergs FK
311 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK

  F12 LÄNGD ZON 10.00
5 Nora Samhan-06 Falköpings FIK
7 Suheyr Hussein-06 Falköpings FIK
8 Tilda eriksson -06 Filipstads friidrott
15 Maja Söderqvist -06 Fjugesta IF Friidrott
63 Linn vonHofsten -06 Glanshammars IF
81 Hannah Hedström -06 IF Göta Karlstad
93 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn Friidrot
105 Sigrid Elfgren -06 IFK SUNNE FRIIDROTT
107 Ebba Vold Johannesson -06 IFK SUNNE FRIIDROTT
109 Emma Eriksson -06 Ik westmannia
112 Johanna Fernberg -06 Ik westmannia
113 Tove Holmberg-Nerman-06 Ik westmannia
142 Clara Löfbom -06 KFUM Örebro
148 Agnes Edfeldt -06 KFUM Örebro
169 Elin Rodefors-Simonsson -06 KFUM Örebro
211 Stella Önander -06 KFUM Örebro
308 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF Norrköping
310 Ella Fallope-06 Turebergs FK
311 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK

  F12 KULA 2,0 13.30
5 Nora Samhan-06 Falköpings FIK
7 Suheyr Hussein-06 Falköpings FIK
8 Tilda eriksson -06 Filipstads friidrott
105 Sigrid Elfgren -06 IFK SUNNE FRIIDROTT
112 Johanna Fernberg -06 Ik westmannia
113 Tove Holmberg-Nerman-06 Ik westmannia
183 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
271 Elsa Wiik-06 Motala AIF
308 Ida Fogdeson -06 Tjalve IF Norrköping
310 Ella Fallope-06 Turebergs FK
311 Elsa Kagevik -06 Turebergs FK

  F11 60 M 12.50
20 Cornelia Appelgren -07 Frövi IK
56 Iris Svensson -07 Glanshammars IF
89 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn Friidrot
91 Julia Bohlin -07 IFK Kristinehamn Friidrot
97 Cecilia Eriksson -07 IFK Nora Friidrott
99 Hilda Granbom Svedbro -07 IFK Nora Friidrott
111 Isolde Nilsson -07 Ik westmannia
132 Klara Sandberg -07 KFUM Örebro
184 Ingrid Steinberga -07 KFUM Örebro 10.9
190 Lova Rodesten -07 KFUM Örebro
201 Olivia Okara -07 KFUM Örebro 9.67
222 Sophie Stafström -07 KFUM Örebro
240 Jonna Berlin -07 KFUM Örebro 10.53
241 Josefin Eriksson Boo -07 KFUM Örebro 10.93
243 Klara Karlsson -07 KFUM Örebro
247 Luna Åhlgren-07 KFUM Örebro
253 Nova Eriksson -07 KFUM Örebro 10.18
258 Solveig Forsberg-07 KFUM Örebro
266 Hedda Rapp -07 Lidköpings IS 9.91
285 Alice Lundström -07 Stocksäters IF
288 Jenny Hoas Jacobson -07 Stocksäters IF
309 Frida Westberg -07 Turebergs FK 9.41
314 Hanna Symes -07 Turebergs FK 10.17
327 Tindra Karlsson -07 Wedevågs IF
346 Kayla Collin-07 Åsbro GoIF 9.21
350 Tuva Frih-07 Åsbro GoIF 9.49

  F11 200 M 17.05
20 Cornelia Appelgren -07 Frövi IK
51 Frida Sävenstrand -07 Glanshammars IF
89 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn Friidrot
91 Julia Bohlin -07 IFK Kristinehamn Friidrot
97 Cecilia Eriksson -07 IFK Nora Friidrott
99 Hilda Granbom Svedbro -07 IFK Nora Friidrott
102 Noomi Ericsson -07 IFK Nora Friidrott
111 Isolde Nilsson -07 Ik westmannia
132 Klara Sandberg -07 KFUM Örebro
184 Ingrid Steinberga -07 KFUM Örebro 38.35
190 Lova Rodesten -07 KFUM Örebro
201 Olivia Okara -07 KFUM Örebro 32.34
243 Klara Karlsson -07 KFUM Örebro
285 Alice Lundström -07 Stocksäters IF
288 Jenny Hoas Jacobson -07 Stocksäters IF
309 Frida Westberg -07 Turebergs FK 32.3
314 Hanna Symes -07 Turebergs FK
346 Kayla Collin-07 Åsbro GoIF 30.76

  F11 600 M 18.00
97 Cecilia Eriksson -07 IFK Nora Friidrott
101 Kim Semstrand -07 IFK Nora Friidrott
111 Isolde Nilsson -07 Ik westmannia
201 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
283 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
285 Alice Lundström -07 Stocksäters IF
350 Tuva Frih-07 Åsbro GoIF

  F11 60 M HÄCK 10.50
56 Iris Svensson -07 Glanshammars IF
89 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn Friidrot
102 Noomi Ericsson -07 IFK Nora Friidrott
146 Sofia Berndt -07 KFUM Örebro
184 Ingrid Steinberga -07 KFUM Örebro
222 Sophie Stafström -07 KFUM Örebro
266 Hedda Rapp -07 Lidköpings IS
283 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
309 Frida Westberg -07 Turebergs FK 12.75
314 Hanna Symes -07 Turebergs FK
327 Tindra Karlsson -07 Wedevågs IF
350 Tuva Frih-07 Åsbro GoIF 11.53

  F11 HÖJD 11.00
51 Frida Sävenstrand -07 Glanshammars IF
52 Greta Andrinsson -07 Glanshammars IF
56 Iris Svensson -07 Glanshammars IF
73 Sigrid Söderholm-Borg -07 Glanshammars IF
102 Noomi Ericsson -07 IFK Nora Friidrott
184 Ingrid Steinberga -07 KFUM Örebro
222 Sophie Stafström -07 KFUM Örebro
283 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
309 Frida Westberg -07 Turebergs FK
314 Hanna Symes -07 Turebergs FK
347 Lillie Kron-07 Åsbro GoIF

  F11 LÄNGD ZON 13.55
73 Sigrid Söderholm-Borg -07 Glanshammars IF
89 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn Friidrot
91 Julia Bohlin -07 IFK Kristinehamn Friidrot
97 Cecilia Eriksson -07 IFK Nora Friidrott
101 Kim Semstrand -07 IFK Nora Friidrott
102 Noomi Ericsson -07 IFK Nora Friidrott
132 Klara Sandberg -07 KFUM Örebro
146 Sofia Berndt -07 KFUM Örebro
184 Ingrid Steinberga -07 KFUM Örebro
190 Lova Rodesten -07 KFUM Örebro
201 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
243 Klara Karlsson -07 KFUM Örebro
247 Luna Åhlgren-07 KFUM Örebro
253 Nova Eriksson -07 KFUM Örebro
258 Solveig Forsberg-07 KFUM Örebro
266 Hedda Rapp -07 Lidköpings IS
283 Moa Kindbom -07 Skeninge IK
309 Frida Westberg -07 Turebergs FK
314 Hanna Symes -07 Turebergs FK
345 Kayla Collin -07 Åsbro GoIF
350 Tuva Frih-07 Åsbro GoIF

  F11 KULA 2,0 13.00
51 Frida Sävenstrand -07 Glanshammars IF
52 Greta Andrinsson -07 Glanshammars IF
56 Iris Svensson -07 Glanshammars IF
73 Sigrid Söderholm-Borg -07 Glanshammars IF
89 Elin Rubertsson -07 IFK Kristinehamn Friidrot
91 Julia Bohlin -07 IFK Kristinehamn Friidrot
102 Noomi Ericsson -07 IFK Nora Friidrott
146 Sofia Berndt -07 KFUM Örebro
184 Ingrid Steinberga -07 KFUM Örebro
266 Hedda Rapp -07 Lidköpings IS
347 Lillie Kron-07 Åsbro GoIF

  F10 60 M 12.15
13 Elnah Wennström -08 Fjugesta IF Friidrott
22 Wilma Wessman -08 Frövi IK
84 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad 8.91
98 Freja Sundström -08 IFK Nora Friidrott
100 Jonna Erlandsson -08 IFK Nora Friidrott
108 Ida Gustafsson -08 IK Hakarpspojkanarna
133 Linnea Friström -08 KFUM Örebro 10.54
137 Pudic -08 KFUM Örebro
139 Selma Bark -08 KFUM Örebro
170 Ellen Adolfsson -08 KFUM Örebro 11.45
181 Hannah Stenfelt -08 KFUM Örebro
192 Maja Östby -08 KFUM Örebro 10.69
202 Olivia Persson-08 KFUM Örebro
305 Paulina Sjöselius -08 Thoren Track and Field
317 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF
322 Linnea Ekström -08 Wedevågs IF

  F10 200 M 17.05
13 Elnah Wennström -08 Fjugesta IF Friidrott
22 Wilma Wessman -08 Frövi IK
85 Tilda Granevald -08 IF Göta Karlstad 32.83
100 Jonna Erlandsson -08 IFK Nora Friidrott
108 Ida Gustafsson -08 IK Hakarpspojkanarna
181 Hannah Stenfelt -08 KFUM Örebro
192 Maja Östby -08 KFUM Örebro
220 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
305 Paulina Sjöselius -08 Thoren Track and Field
312 Freja Kagevik -09 Turebergs FK 39.37
317 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF
339 Doris Blomqvist-08 Åsbro GoIF

  F10 600 M 17.55
85 Tilda Granevald -08 IF Göta Karlstad
137 Pudic -08 KFUM Örebro
181 Hannah Stenfelt -08 KFUM Örebro
317 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF
329 Ellen Jaasund -08 Västerås FK
339 Doris Blomqvist-08 Åsbro GoIF

  F10 60 M HÄCK 10.30
13 Elnah Wennström -08 Fjugesta IF Friidrott
22 Wilma Wessman -08 Frövi IK
84 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
108 Ida Gustafsson -08 IK Hakarpspojkanarna
110 Alexandra Fernberg -08 Ik westmannia
220 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
317 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF
322 Linnea Ekström -08 Wedevågs IF
329 Ellen Jaasund -08 Västerås FK
339 Doris Blomqvist-08 Åsbro GoIF

  F10 HÖJD 15.35
13 Elnah Wennström -08 Fjugesta IF Friidrott
22 Wilma Wessman -08 Frövi IK
84 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
108 Ida Gustafsson -08 IK Hakarpspojkanarna
110 Alexandra Fernberg -08 Ik westmannia
135 Maya Isa -08 KFUM Örebro
139 Selma Bark -08 KFUM Örebro

  F10 LÄNGD ZON 12.50
22 Wilma Wessman -08 Frövi IK
84 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
85 Tilda Granevald -08 IF Göta Karlstad
104 Hildur Elfgren -08 IFK SUNNE FRIIDROTT
108 Ida Gustafsson -08 IK Hakarpspojkanarna
110 Alexandra Fernberg -08 Ik westmannia
133 Linnea Friström -08 KFUM Örebro
139 Selma Bark -08 KFUM Örebro
170 Ellen Adolfsson -08 KFUM Örebro
194 Maya Isa -08 KFUM Örebro
202 Olivia Persson-08 KFUM Örebro
220 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
305 Paulina Sjöselius -08 Thoren Track and Field
322 Linnea Ekström -08 Wedevågs IF

  F10 KULA 2,0 11.35
22 Wilma Wessman -08 Frövi IK
45 Axelina Lyly -08 Glanshammars IF
84 Nathalie Wiman Ahlstedt -08 IF Göta Karlstad
108 Ida Gustafsson -08 IK Hakarpspojkanarna
110 Alexandra Fernberg -08 Ik westmannia
170 Ellen Adolfsson -08 KFUM Örebro
220 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
317 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF
322 Linnea Ekström -08 Wedevågs IF
329 Ellen Jaasund -08 Västerås FK

  F9 60 M 12.00
9 Vera eriksson -10 Filipstads friidrott
23 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
27 Edith Lunander -10 Glanshammars IF
28 Emma Sandberg -09 Glanshammars IF
32 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
33 Lovisa Edlund -09 Glanshammars IF
35 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
83 My Olsson -09 IF Göta Karlstad 9.5
118 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
119 Thalea S -09 Karlskoga FIF 10.54
129 Alicia Ståhlberg -09 KFUM Örebro
141 Astrid Rodesten -10 KFUM Örebro
144 Jonna Berndt -09 KFUM Örebro
149 Agnes Steinberga -09 KFUM Örebro 11.06
156 Alice Andershed -09 KFUM Örebro
157 Alicia Chliha -09 KFUM Örebro
171 Ellen Brikell -09 KFUM Örebro ET
179 Freja Wilen -09 KFUM Örebro
198 Molly Persson-09 KFUM Örebro
209 Signe Estarp -09 KFUM Örebro
210 Signe Malmqvist -10 KFUM Örebro
217 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
280 Lisa Liljegren -09 Mälarö SOK
312 Freja Kagevik -09 Turebergs FK 11.04
328 Molly Eriksson -09 Västerås FK 10.46

  F9 400 M 15.55
12 Astrid Wennström -09 Fjugesta IF Friidrott
32 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
33 Lovisa Edlund -09 Glanshammars IF
35 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
83 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
118 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
119 Thalea S -09 Karlskoga FIF
159 Alva Gustafsson-09 KFUM Örebro
162 Astrid Olofsson-09 KFUM Örebro
209 Signe Estarp -09 KFUM Örebro
280 Lisa Liljegren -09 Mälarö SOK
312 Freja Kagevik -09 Turebergs FK

  F9 60 M HÄCK 10.10
12 Astrid Wennström -09 Fjugesta IF Friidrott
23 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
26 Ebba Niemela -09 Glanshammars IF
32 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
33 Lovisa Edlund -09 Glanshammars IF
35 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
83 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
118 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
119 Thalea S -09 Karlskoga FIF
129 Alicia Ståhlberg -09 KFUM Örebro
138 Sara jakobsson -09 KFUM Örebro
144 Jonna Berndt -09 KFUM Örebro
162 Astrid Olofsson-09 KFUM Örebro
171 Ellen Brikell -09 KFUM Örebro
188 Josefine Strand född -09 KFUM Örebro
210 Signe Malmqvist -10 KFUM Örebro
312 Freja Kagevik -09 Turebergs FK 14.51
328 Molly Eriksson -09 Västerås FK 13.75
342 Ingrid Kron-09 Åsbro GoIF 14.78

  F9 HÖJD 15.55
26 Ebba Niemela -09 Glanshammars IF
28 Emma Sandberg -09 Glanshammars IF
32 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
33 Lovisa Edlund -09 Glanshammars IF
35 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
83 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
119 Thalea S -09 Karlskoga FIF
149 Agnes Steinberga -09 KFUM Örebro
156 Alice Andershed -09 KFUM Örebro
157 Alicia Chliha -09 KFUM Örebro
162 Astrid Olofsson-09 KFUM Örebro
179 Freja Wilen -09 KFUM Örebro
209 Signe Estarp -09 KFUM Örebro
312 Freja Kagevik -09 Turebergs FK
328 Molly Eriksson -09 Västerås FK

  F9 LÄNGD ZON 10.55
9 Vera eriksson -10 Filipstads friidrott
23 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
25 Corinne Käll -10 Glanshammars IF
27 Edith Lunander -10 Glanshammars IF
28 Emma Sandberg -09 Glanshammars IF
32 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
33 Lovisa Edlund -09 Glanshammars IF
35 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
83 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
118 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
119 Thalea S -09 Karlskoga FIF
141 Astrid Rodesten -10 KFUM Örebro
144 Jonna Berndt -09 KFUM Örebro
149 Agnes Steinberga -09 KFUM Örebro
157 Alicia Chliha -09 KFUM Örebro
158 Alma Pantzar -09 KFUM Örebro
179 Freja Wilen -09 KFUM Örebro
188 Josefine Strand född -09 KFUM Örebro
209 Signe Estarp -09 KFUM Örebro
217 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
280 Lisa Liljegren -09 Mälarö SOK
312 Freja Kagevik -09 Turebergs FK
342 Ingrid Kron-09 Åsbro GoIF

  F9 KULA 2,0 12.10
9 Vera eriksson -10 Filipstads friidrott
12 Astrid Wennström -09 Fjugesta IF Friidrott
23 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
25 Corinne Käll -10 Glanshammars IF
26 Ebba Niemela -09 Glanshammars IF
27 Edith Lunander -10 Glanshammars IF
28 Emma Sandberg -09 Glanshammars IF
32 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
33 Lovisa Edlund -09 Glanshammars IF
35 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
83 My Olsson -09 IF Göta Karlstad
118 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga FIF
119 Thalea S -09 Karlskoga FIF
149 Agnes Steinberga -09 KFUM Örebro
157 Alicia Chliha -09 KFUM Örebro
158 Alma Pantzar -09 KFUM Örebro
188 Josefine Strand född -09 KFUM Örebro
198 Molly Persson-09 KFUM Örebro
280 Lisa Liljegren -09 Mälarö SOK
312 Freja Kagevik -09 Turebergs FK
328 Molly Eriksson -09 Västerås FK
342 Ingrid Kron-09 Åsbro GoIF