Startlista Vinterspelen 2018-11-17

  MÄN 60 M 14.05
60 Mattias Käll -76 Glanshammars IF
150 Albin Melin -00 Katrineholms SK Friidrott
151 Andreas Daun -80 Katrineholms SK Friidrott
233 Kalle Löfroth -80 KFUM Örebro 8:10
358 Oskar Hjelte -02 Stocksäters IF

  MÄN 200 M 18.00
130 Rodney Hundermark -69 IFK Nora
151 Andreas Daun -80 Katrineholms SK Friidrott
322 Robert Blomdahl -80 Lidköpings IS
327 Johan Börjeson -77 Lidköpings VSK
345 Daniel Eklund -84 Stockholm Snipers Friidro 26.25
352 Karl Johansson -01 Stocksäters IF
390 August Kallin -02 Västerås FK

  MÄN 3000 M 19.10
3 Axel Vang Christensen -04 FIF Hillerød Atletik
77 Martin Olesen -95 HMRC
90 Lars Olsson -70 IF Göta Karlstad
96 Lars Olsson -60 IF Hagen
102 Cimmie Wignell -87 IF Start
104 Johan Ingjald -87 IF Start
108 Mohamed Hassan -99 IF Start
130 Rodney Hundermark -69 IFK Nora
371 Noha Olsson -02 Thoren Track and Field
373 Wilhelm Bergentz -02 Thoren Track and Field
380 Anders Herrmann -76 Uppsala LK
400 Jakob Nilsson -84 Örebro AIK

  MÄN 60 M HÄCK

  MÄN HÖJD
344 Nils Havsmon-99 sok träff Karlsborg

  MÄN LÄNGD 15.25
150 Albin Melin -00 Katrineholms SK Friidrott
151 Andreas Daun -80 Katrineholms SK Friidrott
322 Robert Blomdahl -80 Lidköpings IS
327 Johan Börjeson -77 Lidköpings VSK

  MÄN KULA 14.35
60 Mattias Käll -76 Glanshammars IF
358 Oskar Hjelte -02 Stocksäters IF

  P17 60 M 14.05
384 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF

  P17 200 M 18.00
384 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF

  P17 3000 M

  P17 60 M HÄCK

  P17 HÖJD

  P17 LÄNGD 15.25
384 Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF

  P17 KULA
85 Samuel Olsson Hässelby SK

  P15 60 M 13.50
1 Erik Skoglund -04 Danderyds SK
2 Viktor Skoglund -04 Danderyds SK
8 Johan Runesson -05 Fjugesta IF 8.74
21 Albin Lammgård -04 Glanshammars IF
78 Anton Hermansson-04 Hulåns IF
95 Johan Hedenberg -05 IF Hagen 8.05
153 Douglas Goldén -04 Katrineholms SK Friidrott
177 Alexander Stenmark -05 KFUM Örebro
178 Alfons Elmgren Hallinger-05 KFUM Örebro
204 Edwin Ask-05 KFUM Örebro
205 Edwin Gyllander -05 KFUM Örebro
224 Hampus Wiborg-05 KFUM Örebro
239 Leo Steen -05 KFUM Örebro
246 Max Titus-05 KFUM Örebro
254 Noah Simonsson -05 KFUM Örebro
265 Robin Ringström -05 KFUM Örebro
293 Wilmer Daleskog-05 KFUM Örebro
377 Vifast Berglund-05 Tranås AIF-friidrott 9.19
386 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF

  P15 200 M 17.50
1 Erik Skoglund -04 Danderyds SK
2 Viktor Skoglund -04 Danderyds SK
21 Albin Lammgård -04 Glanshammars IF
44 Gustav Käll -04 Glanshammars IF
78 Anton Hermansson-04 Hulåns IF
153 Douglas Goldén -04 Katrineholms SK Friidrott
178 Alfons Elmgren Hallinger-05 KFUM Örebro
185 Alvin Reinebo -04 KFUM Örebro
205 Edwin Gyllander -05 KFUM Örebro
224 Hampus Wiborg-05 KFUM Örebro
246 Max Titus-05 KFUM Örebro
293 Wilmer Daleskog-05 KFUM Örebro
377 Vifast Berglund-05 Tranås AIF-friidrott 31.1
386 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF

  P15 800 M 18.50
1 Erik Skoglund -04 Danderyds SK
2 Viktor Skoglund -04 Danderyds SK
81 Fabian Olin-04 Hässelby SK
84 Linus Jansson -04 Hässelby SK
103 Hugo Örn -04 IF Start
185 Alvin Reinebo -04 KFUM Örebro
186 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
368 Henrik Franzen -03 Thoren Track and Field Utom tävla

  P15 60 M HÄCK 11.45
174 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro 10.58
186 Anton Eklind -05 KFUM Örebro
377 Vifast Berglund-05 Tranås AIF-friidrott 11.16

  P15 HÖJD 17.15
1 Erik Skoglund -04 Danderyds SK
2 Viktor Skoglund -04 Danderyds SK
78 Anton Hermansson-04 Hulåns IF
174 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
177 Alexander Stenmark -05 KFUM Örebro
178 Alfons Elmgren Hallinger-05 KFUM Örebro
239 Leo Steen -05 KFUM Örebro

  P15 LÄNGD 15.25
8 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
78 Anton Hermansson-04 Hulåns IF
153 Douglas Goldén -04 Katrineholms SK Friidrott
174 Albin Gyhlenius -05 KFUM Örebro
204 Edwin Ask-05 KFUM Örebro
205 Edwin Gyllander -05 KFUM Örebro
224 Hampus Wiborg-05 KFUM Örebro
246 Max Titus-05 KFUM Örebro
254 Noah Simonsson -05 KFUM Örebro
293 Wilmer Daleskog-05 KFUM Örebro
332 Lucas Pilemalm-05 Motala AIF
386 Patrik Pettersson -04 Wedevågs IF

  P15 KULA 14.35
8 Johan Runesson -05 Fjugesta IF
44 Gustav Käll -04 Glanshammars IF
239 Leo Steen -05 KFUM Örebro
265 Robin Ringström -05 KFUM Örebro

  P13 60 M 14.00
32 Edwin Lammgård-06 Glanshammars IF
48 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
157 Gustav Malmkvist -06 Katrineholms SK Friidrott
241 Lucas Lange -06 KFUM Örebro
369 Jon Joelsson-06 Thoren Track and Field
370 Lucas Asplund -06 Thoren Track and Field 9.35
375 Gösta Berglund-06 Tranås AIF-friidrott 8.87

  P13 200 M 17.25
48 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
88 Danilo Moberg -06 IF Göta Karlstad 28.95
372 Viggo Olsson-06 Thoren Track and Field
375 Gösta Berglund-06 Tranås AIF-friidrott 30.63

  P13 600 M 18.30
88 Danilo Moberg -06 IF Göta Karlstad
106 Malte Olsson -06 IF Start
370 Lucas Asplund -06 Thoren Track and Field

  P13 60 M HÄCK 11.15
157 Gustav Malmkvist -06 Katrineholms SK Friidrott
375 Gösta Berglund-06 Tranås AIF-friidrott 11.46

  P13 HÖJD 10.00
48 Jasper Norlander -06 Glanshammars IF
64 Måns Kareliussén -06 Glanshammars IF
157 Gustav Malmkvist -06 Katrineholms SK Friidrott
223 Hampus Hillding -06 KFUM Örebro
369 Jon Joelsson-06 Thoren Track and Field

  P13 LÄNGD 15.25
64 Måns Kareliussén -06 Glanshammars IF
131 Sebastian lindgren -06 IFK Nora
157 Gustav Malmkvist -06 Katrineholms SK Friidrott
223 Hampus Hillding -06 KFUM Örebro
369 Jon Joelsson-06 Thoren Track and Field
375 Gösta Berglund-06 Tranås AIF-friidrott
385 Liam Haili -06 Wedevågs IF

  P13 KULA 14.35
223 Hampus Hillding -06 KFUM Örebro
241 Lucas Lange -06 KFUM Örebro
385 Liam Haili -06 Wedevågs IF

  P12 60 M 13.15
123 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
149 Xanthos S -07 Karlskoga Friidrott 8.55
155 Elliot Satten -07 Katrineholms SK Friidrott
183 Alwe Widman -07 KFUM Örebro
196 Bastian Widlund -07 KFUM Örebro 9.63
199 Danny Frykholm -07 KFUM Örebro 9.8
200 Dante Stålberg -07 KFUM Örebro 9.71
245 Max Lann -07 KFUM Örebro 10.12
247 Mikael Dagernäs -07 KFUM Örebro 10.75
260 Olle Leonardsson -07 KFUM Örebro 8.96
271 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro 9.46
288 Viktor Näslund -07 KFUM Örebro 10
341 Theodor Yngström -07 Mälarö SOK
342 Isak Aren -07 Råby Rekarne 8.93
378 Simon Lindström -07 Turebergs FK 9.06
387 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
393 Albin Wallgren-07 Åsbro GoIF 10.02

  P12 200 M 17.15
123 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
149 Xanthos S -07 Karlskoga Friidrott 29.76
155 Elliot Satten -07 Katrineholms SK Friidrott
196 Bastian Widlund -07 KFUM Örebro 31.49
260 Olle Leonardsson -07 KFUM Örebro 29.83
263 Oskar Gyhlenius-07 KFUM Örebro
341 Theodor Yngström -07 Mälarö SOK
342 Isak Aren -07 Råby Rekarne 29.3
378 Simon Lindström -07 Turebergs FK 30.39
387 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
393 Albin Wallgren-07 Åsbro GoIF 33.41

  P12 600 M 18.30
155 Elliot Satten -07 Katrineholms SK Friidrott
196 Bastian Widlund -07 KFUM Örebro
393 Albin Wallgren-07 Åsbro GoIF

  P12 60 M HÄCK 11.00
123 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
149 Xanthos S -07 Karlskoga Friidrott 10.62
263 Oskar Gyhlenius-07 KFUM Örebro
378 Simon Lindström -07 Turebergs FK 11.14
387 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF

  P12 HÖJD 13.30
123 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
149 Xanthos S -07 Karlskoga Friidrott
245 Max Lann -07 KFUM Örebro
263 Oskar Gyhlenius-07 KFUM Örebro
268 Samuel Berglund -07 KFUM Örebro
271 Simon Svartengren -07 KFUM Örebro
288 Viktor Näslund -07 KFUM Örebro
342 Isak Aren -07 Råby Rekarne
378 Simon Lindström -07 Turebergs FK
387 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF

  P12 LÄNGD 12.15
55 Ludig Käll -07 Glanshammars IF
123 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
149 Xanthos S -07 Karlskoga Friidrott
155 Elliot Satten -07 Katrineholms SK Friidrott
183 Alwe Widman -07 KFUM Örebro
199 Danny Frykholm -07 KFUM Örebro
200 Dante Stålberg -07 KFUM Örebro
247 Mikael Dagernäs -07 KFUM Örebro
260 Olle Leonardsson -07 KFUM Örebro
288 Viktor Näslund -07 KFUM Örebro
341 Theodor Yngström -07 Mälarö SOK
342 Isak Aren -07 Råby Rekarne
378 Simon Lindström -07 Turebergs FK
387 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF
393 Albin Wallgren-07 Åsbro GoIF

  P12 KULA 10.00
6 Hannes Kindvall -07 Fjugesta IF
55 Ludig Käll -07 Glanshammars IF
123 Kevin Sjöström -07 IFK Märsta
245 Max Lann -07 KFUM Örebro
288 Viktor Näslund -07 KFUM Örebro
341 Theodor Yngström -07 Mälarö SOK
378 Simon Lindström -07 Turebergs FK
387 Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF

  P11 60 M 12.25
26 August Molin-08 Glanshammars IF
34 Elias Höijer-08 Glanshammars IF
47 Isak Olsson-08 Glanshammars IF
56 Ludwig Lunander-08 Glanshammars IF
57 Lukas Kellner-08 Glanshammars IF
65 Nils Nordgren -08 Glanshammars IF
94 Harald Wikstrand -08 IF Hagen
109 Jonas Bolin -08 IFK Göteborg
143 Oliwer Jalakas -08 Karlskoga Friidrott
201 David Elander -08 KFUM Örebro 9.59
206 Edvin Wallenberg -08 KFUM Örebro
210 Elliot Runestav -08 KFUM Örebro
262 Oscar Sjöström -08 KFUM Örebro
287 Viktor Carlring -08 KFUM Örebro
351 Joshua Harrington -08 Stocksäters IF

  P11 200 M 16.15
94 Harald Wikstrand -08 IF Hagen
201 David Elander -08 KFUM Örebro 31.5
206 Edvin Wallenberg -08 KFUM Örebro
234 Karl Löfberg -08 KFUM Örebro 33.4
278 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro 31.51
279 Svante jorstig -08 KFUM Örebro 34.22
351 Joshua Harrington -08 Stocksäters IF

  P11 600 M 18.25
101 Axel Örneland -08 IF Start
105 Love Bergström -08 IF Start
206 Edvin Wallenberg -08 KFUM Örebro
225 Hampus Östring -08 KFUM Örebro
234 Karl Löfberg -08 KFUM Örebro
278 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro
279 Svante jorstig -08 KFUM Örebro

  P11 60 M HÄCK 10.40
26 August Molin-08 Glanshammars IF
56 Ludwig Lunander-08 Glanshammars IF
65 Nils Nordgren -08 Glanshammars IF
201 David Elander -08 KFUM Örebro 11
225 Hampus Östring -08 KFUM Örebro
262 Oscar Sjöström -08 KFUM Örebro
351 Joshua Harrington -08 Stocksäters IF

  P11 HÖJD 10.00
34 Elias Höijer-08 Glanshammars IF
94 Harald Wikstrand -08 IF Hagen
109 Jonas Bolin -08 IFK Göteborg
225 Hampus Östring -08 KFUM Örebro
278 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro
351 Joshua Harrington -08 Stocksäters IF

  P11 LÄNGD 16.25
26 August Molin-08 Glanshammars IF
47 Isak Olsson-08 Glanshammars IF
143 Oliwer Jalakas -08 Karlskoga Friidrott
206 Edvin Wallenberg -08 KFUM Örebro
210 Elliot Runestav -08 KFUM Örebro
234 Karl Löfberg -08 KFUM Örebro
278 Svante Gustafsson -08 KFUM Örebro

  P11 KULA 10.45
47 Isak Olsson-08 Glanshammars IF
56 Ludwig Lunander-08 Glanshammars IF
57 Lukas Kellner-08 Glanshammars IF
94 Harald Wikstrand -08 IF Hagen
188 Arvid Melander-08 KFUM Örebro
201 David Elander -08 KFUM Örebro
253 Noah Karlsson Hjortborg -08 KFUM Örebro

  P10 60 M 12.40
15 Casper Appelgren -09 Frövi IK
40 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
68 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
75 Viktor Frost -09 Glanshammars IF
76 Vilgot Sjögren -09 Glanshammars IF
89 Isak Grenegård -09 IF Göta Karlstad 10.18
112 Anton Pranjic -09 IFK Kristinehamn
129 Ragnar Spännar -09 IFK Nora
160 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK Friidrott
171 William Daun -09 Katrineholms SK Friidrott
217 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro 9.8
236 Kirill Kiselev -09 KFUM Örebro
244 Malte Schöllin -09 KFUM Örebro
248 Milian Aitman -09 KFUM Örebro
252 Noa Windal -09 KFUM Örebro 10.37
259 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro 9.8
264 Oskar Rosenberg -09 KFUM Örebro
297 Elias Åman-09 Leksands Fik 10.58
300 Karl ytfeldt -09 Leksands Fik 9.57
340 Gustav Yngström -09 Mälarö SOK 9.18
359 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF
388 Ville Pettersson -09 Wedevågs IF

  P10 200 M 16.25
68 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
75 Viktor Frost -09 Glanshammars IF
171 William Daun -09 Katrineholms SK Friidrott
217 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro 37.05
252 Noa Windal -09 KFUM Örebro
259 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro 32.98
264 Oskar Rosenberg -09 KFUM Örebro
297 Elias Åman-09 Leksands Fik
300 Karl ytfeldt -09 Leksands Fik
340 Gustav Yngström -09 Mälarö SOK 30.99
359 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF
395 Edvin Wallgren-09 Åsbro GoIF 0

  P10 600 M 18.10
13 Theodor Kallio -09 Fjugesta IF
171 William Daun -09 Katrineholms SK Friidrott
175 Alex Nordh -09 KFUM Örebro
217 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro
248 Milian Aitman -09 KFUM Örebro
259 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro
300 Karl ytfeldt -09 Leksands Fik
359 Sture Eriksson -09 Stocksäters IF
395 Edvin Wallgren-09 Åsbro GoIF

  P10 60 M HÄCK 10.25
40 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
89 Isak Grenegård -09 IF Göta Karlstad
112 Anton Pranjic -09 IFK Kristinehamn
160 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK Friidrott
171 William Daun -09 Katrineholms SK Friidrott
175 Alex Nordh -09 KFUM Örebro
217 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro 13.03
236 Kirill Kiselev -09 KFUM Örebro
242 Ludwig olofsson-09 KFUM Örebro
244 Malte Schöllin -09 KFUM Örebro
261 Oscar Adamsson -09 KFUM Örebro
300 Karl ytfeldt -09 Leksands Fik
388 Ville Pettersson -09 Wedevågs IF
395 Edvin Wallgren-09 Åsbro GoIF 12.32

  P10 HÖJD 14.35
13 Theodor Kallio -09 Fjugesta IF
40 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
112 Anton Pranjic -09 IFK Kristinehamn
160 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK Friidrott
171 William Daun -09 Katrineholms SK Friidrott
212 Emil Söderlund-09 KFUM Örebro
236 Kirill Kiselev -09 KFUM Örebro
244 Malte Schöllin -09 KFUM Örebro
252 Noa Windal -09 KFUM Örebro
259 Olle Jendeberg -09 KFUM Örebro
261 Oscar Adamsson -09 KFUM Örebro
300 Karl ytfeldt -09 Leksands Fik

  P10 LÄNGD 11.50
15 Casper Appelgren -09 Frövi IK
40 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
58 Lukas Lagerson -09 Glanshammars IF
68 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
75 Viktor Frost -09 Glanshammars IF
76 Vilgot Sjögren -09 Glanshammars IF
89 Isak Grenegård -09 IF Göta Karlstad
112 Anton Pranjic -09 IFK Kristinehamn
129 Ragnar Spännar -09 IFK Nora
160 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK Friidrott
171 William Daun -09 Katrineholms SK Friidrott
175 Alex Nordh -09 KFUM Örebro
217 Fabian Nordlund -09 KFUM Örebro
236 Kirill Kiselev -09 KFUM Örebro
252 Noa Windal -09 KFUM Örebro
261 Oscar Adamsson -09 KFUM Örebro
264 Oskar Rosenberg -09 KFUM Örebro
297 Elias Åman-09 Leksands Fik
300 Karl ytfeldt -09 Leksands Fik
340 Gustav Yngström -09 Mälarö SOK
388 Ville Pettersson -09 Wedevågs IF
395 Edvin Wallgren-09 Åsbro GoIF

  P10 KULA 10.45
40 Felix Bjurling -09 Glanshammars IF
58 Lukas Lagerson -09 Glanshammars IF
68 Rasmus Ahlström -09 Glanshammars IF
89 Isak Grenegård -09 IF Göta Karlstad
112 Anton Pranjic -09 IFK Kristinehamn
129 Ragnar Spännar -09 IFK Nora
160 Leon Lundborg -09 Katrineholms SK Friidrott
171 William Daun -09 Katrineholms SK Friidrott
236 Kirill Kiselev -09 KFUM Örebro
242 Ludwig olofsson-09 KFUM Örebro
264 Oskar Rosenberg -09 KFUM Örebro
300 Karl ytfeldt -09 Leksands Fik
340 Gustav Yngström -09 Mälarö SOK

  P9 60 M 12.00
11 Oscar Karlsson -10 Fjugesta IF 11.72
12 Oskar Sjöberg -10 Fjugesta IF 10.86
25 August Gunnarsson -11 Glanshammars IF
31 Edvin Karlsson -10 Glanshammars IF
33 Edvin Samuelsson -10 Glanshammars IF
36 Elis Adamsson -10 Glanshammars IF
41 Filip Rydén -11 Glanshammars IF
66 Noel Seger -10 Glanshammars IF
67 Pontus Lagerson -11 Glanshammars IF
72 Sixten Ilbäcks -10 Glanshammars IF
179 Alfred Olsson -10 KFUM Örebro -
187 Anton Lann -11 KFUM Örebro 11.43
192 August Adamsson -11 KFUM Örebro
193 August Grek -10 KFUM Örebro 10.32
194 Axel Krejby -10 KFUM Örebro
195 Axel Sjöholm -10 KFUM Örebro
197 Bruno Thuvander -11 KFUM Örebro
211 Emil Sjöholm -10 KFUM Örebro
218 Felix Widlund -10 KFUM Örebro
273 Sixten Didriksson -10 KFUM Örebro
280 Theo holm -11 KFUM Örebro 11.04
281 Theodor Orrvik -10 KFUM Örebro
289 William Berg -10 KFUM Örebro
303 Ytfeldt Pelle-10 Leksands Fik 9.7
360 William Wellsén -10 Stocksäters IF
364 Jason Jonasson -10 Södra Vi IF

  P9 400 M 15.35
36 Elis Adamsson -10 Glanshammars IF
66 Noel Seger -10 Glanshammars IF
72 Sixten Ilbäcks -10 Glanshammars IF
176 Alex Tagesson -10 KFUM Örebro
193 August Grek -10 KFUM Örebro
194 Axel Krejby -10 KFUM Örebro
197 Bruno Thuvander -11 KFUM Örebro
211 Emil Sjöholm -10 KFUM Örebro
218 Felix Widlund -10 KFUM Örebro
273 Sixten Didriksson -10 KFUM Örebro
274 Sixten jorstig -12 KFUM Örebro
280 Theo holm -11 KFUM Örebro
281 Theodor Orrvik -10 KFUM Örebro
289 William Berg -10 KFUM Örebro
294 Vinblad Karl-10 KFUM Örebro
303 Ytfeldt Pelle-10 Leksands Fik
360 William Wellsén -10 Stocksäters IF
364 Jason Jonasson -10 Södra Vi IF

  P9 60 M HÄCK 10.00
25 August Gunnarsson -11 Glanshammars IF
66 Noel Seger -10 Glanshammars IF
176 Alex Tagesson -10 KFUM Örebro
184 Alvin Bjuremar -10 KFUM Örebro
197 Bruno Thuvander -11 KFUM Örebro
280 Theo holm -11 KFUM Örebro
303 Ytfeldt Pelle-10 Leksands Fik

  P9 HÖJD 14.25
25 August Gunnarsson -11 Glanshammars IF
31 Edvin Karlsson -10 Glanshammars IF
41 Filip Rydén -11 Glanshammars IF
66 Noel Seger -10 Glanshammars IF
179 Alfred Olsson -10 KFUM Örebro
193 August Grek -10 KFUM Örebro
303 Ytfeldt Pelle-10 Leksands Fik
364 Jason Jonasson -10 Södra vi IF

  P9 LÄNGD 10.10
7 Isak Kindvall -10 Fjugesta IF
11 Oscar Karlsson -10 Fjugesta IF
25 August Gunnarsson -11 Glanshammars IF
33 Edvin Samuelsson -10 Glanshammars IF
36 Elis Adamsson -10 Glanshammars IF
41 Filip Rydén -11 Glanshammars IF
67 Pontus Lagerson -11 Glanshammars IF
72 Sixten Ilbäcks -10 Glanshammars IF
100 Tim Andersson -10 IF Hagen
142 Ludwig Jalakas -10 Karlskoga Friidrott
176 Alex Tagesson -10 KFUM Örebro
179 Alfred Olsson -10 KFUM Örebro
184 Alvin Bjuremar -10 KFUM Örebro
187 Anton Lann -11 KFUM Örebro
192 August Adamsson -11 KFUM Örebro
193 August Grek -10 KFUM Örebro
194 Axel Krejby -10 KFUM Örebro
197 Bruno Thuvander -11 KFUM Örebro
211 Emil Sjöholm -10 KFUM Örebro
273 Sixten Didriksson -10 KFUM Örebro
280 Theo holm -11 KFUM Örebro
281 Theodor Orrvik -10 KFUM Örebro
289 William Berg -10 KFUM Örebro
294 Vinblad Karl-10 KFUM Örebro
303 Ytfeldt Pelle-10 Leksands Fik
364 Jason Jonasson -10 Södra Vi IF

  P9 KULA 11.00
7 Isak Kindvall -10 Fjugesta IF
11 Oscar Karlsson -10 Fjugesta IF
31 Edvin Karlsson -10 Glanshammars IF
33 Edvin Samuelsson -10 Glanshammars IF
36 Elis Adamsson -10 Glanshammars IF
41 Filip Rydén -11 Glanshammars IF
100 Tim Andersson -10 IF Hagen
142 Ludwig Jalakas -10 Karlskoga Friidrott
184 Alvin Bjuremar -10 KFUM Örebro
187 Anton Lann -11 KFUM Örebro
192 August Adamsson -11 KFUM Örebro
218 Felix Widlund -10 KFUM Örebro
303 Ytfeldt Pelle-10 Leksands Fik
364 Jason Jonasson -10 Södra Vi IF

  KVINNOR 60 M 14.05
63 Moa Seger -99 Glanshammars IF

  KVINNOR 200 M 15.45
63 Moa Seger -99 Glanshammars IF

  KVINNOR 3000 M 18.55
107 Maria Eriksson -76 IF Start
379 Alexandra Annerklev Fahlström -90 Uppsala LK
401 Liduina van Sitteren -89 Örebro AIK

  KVINNOR 60 M HÄCK

  KVINNOR HÖJD

  KVINNOR LÄNGD 17.15
152 Camilla Sevelin -82 Katrineholms SK Friidrott

  KVINNOR KULA 16.15
126 Emelie lindgren -02 IFK Nora
128 Lindgren ulrika -76 IFK Nora
203 Ebba Löfholm -00 KFUM Örebro

  F17 60 M 14.10
4 Alessia Balla-03 Finspångs AIK
35 Elin Wallin -02 Glanshammars IF
49 Julia Widén -02 Glanshammars IF
50 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
74 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
154 Ebba Melin -02 Katrineholms SK Friidrott
355 Maja Persson -02 Stocksäters IF

  F17 200 M 15.45
49 Julia Widén -02 Glanshammars IF
50 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
74 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
80 Klara Andersson-02 Hulåns IF
163 Natalie Lindén -03 Katrineholms SK Friidrott
348 Emma Johansson -02 Stocksäters IF
355 Maja Persson -02 Stocksäters IF

  F17 3000 M 18.55
80 Klara Andersson-02 Hulåns IF
127 Kim Semstrand -07 IFK Nora
397 Klara Frih-02 Åsbro GoIF

  F17 60 M HÄCK 11.35
53 Lisa Ljung -02 Glanshammars IF
74 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
163 Natalie Lindén -03 Katrineholms SK Friidrott
357 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF
383 Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF

  F17 HÖJD 17.50
295 Cornelia Kennerstad-03 Kils AIK firidrott
357 Myra Eriksson -03 Stocksäters IF

  F17 LÄNGD 17.15
53 Lisa Ljung -02 Glanshammars IF
163 Natalie Lindén -03 Katrineholms SK Friidrott
317 Lovisa Pettersson-03 Lidköpings IS
383 Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF
397 Klara Frih-02 Åsbro GoIF

  F17 KULA 16.15
50 Klara Frykholm -03 Glanshammars IF
74 Tindra Frykholm -03 Glanshammars IF
126 Emelie lindgren -02 IFK Nora
164 Natalie Persson -03 Katrineholms SK Friidrott
317 Lovisa Pettersson-03 Lidköpings IS

  F15 60 M 13.30
16 Clara Sundqvist -05 Frövi IK
20 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
24 Alva Svensson -05 Glanshammars IF
45 Ilva Gunnarsson -05 Glanshammars IF
79 Edith Viklund-05 Hulåns IF 8.76
82 Ida Malmborg-05 Hässelby SK 8.93
83 Isabelle Malmborg-05 Hässelby SK 8.73
98 Nova Schwalbe -05 IF Hagen 8.83
99 Svea Wikstrand -05 IF Hagen 8.27
110 Linnéa Bolin -04 IFK Göteborg
111 Amelia Lundgren -05 IFK Kristinehamn
114 Emma Lloyd -05 IFK Kristinehamn
115 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn
118 Vendela Stridsberg -05 IFK Kristinehamn 8.85
119 Ängla Herhold -05 IFK Kristinehamn
120 Tyra Hedin -05 IFK Lidingö
121 Tyra Tunander Cedrenius -04 IFK Lidingö
202 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
207 Elin Jakobsson-05 KFUM Örebro
219 Filippa Bergdahl -05 KFUM Örebro 8.8
243 Maja Särnholm-05 KFUM Örebro
270 Sara Persson-05 KFUM Örebro 9.06
284 Tuwa Karlsson-05 KFUM Örebro
305 Ebba Elfström -05 Lidköpings IS 9.54
329 Emma Hjelm-05 Motala AIF
331 Lina Ånstad-05 Motala AIF
336 Nova Fogelkvist -04 Motala AIF
337 Svea Eklundh-05 Motala AIF
338 Thelma Gullberg-05 Motala AIF
339 Tilde Adolfsson-05 Motala AIF
389 Lykke Iacobaeus -04 Värmdö IF 8.23
398 Nanna Frih-04 Åsbro GoIF 8.62

  F15 200 M 15.55
20 Agnes Bjerke -04 Glanshammars IF
45 Ilva Gunnarsson -05 Glanshammars IF
82 Ida Malmborg-05 Hässelby SK 28.59
83 Isabelle Malmborg-05 Hässelby SK 29.63
98 Nova Schwalbe -05 IF Hagen 30.15
99 Svea Wikstrand -05 IF Hagen 28.4
110 Linnéa Bolin -04 IFK Göteborg
118 Vendela Stridsberg -05 IFK Kristinehamn
119 Ängla Herhold -05 IFK Kristinehamn
121 Tyra Tunander Cedrenius -04 IFK Lidingö
202 Ebba Asp -04 KFUM Örebro
207 Elin Jakobsson-05 KFUM Örebro
219 Filippa Bergdahl -05 KFUM Örebro 30
249 Molly Eriksson-05 KFUM Örebro
270 Sara Persson-05 KFUM Örebro 30.55
284 Tuwa Karlsson-05 KFUM Örebro
305 Ebba Elfström -05 Lidköpings IS 33.36
319 Meja Thörn -05 Lidköpings IS
329 Emma Hjelm-05 Motala AIF
331 Lina Ånstad-05 Motala AIF
336 Nova Fogelkvist -04 Motala AIF
338 Thelma Gullberg-05 Motala AIF
339 Tilde Adolfsson-05 Motala AIF
389 Lykke Iacobaeus -04 Värmdö IF 27.56

  F15 800 M 18.45
19 Agnes Adamsson -04 Glanshammars IF
120 Tyra Hedin -05 IFK Lidingö
335 Nora Malmgren-05 Motala AIF
337 Svea Eklundh-05 Motala AIF
338 Thelma Gullberg-05 Motala AIF
339 Tilde Adolfsson-05 Motala AIF
389 Lykke Iacobaeus -04 Värmdö IF

  F15 60 M HÄCK 11.25
16 Clara Sundqvist -05 Frövi IK
91 Ebba Eklund -05 IF Hagen
115 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn
249 Molly Eriksson-05 KFUM Örebro
319 Meja Thörn -05 Lidköpings IS
321 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS
329 Emma Hjelm-05 Motala AIF
337 Svea Eklundh-05 Motala AIF
338 Thelma Gullberg-05 Motala AIF

  F15 HÖJD 17.50
79 Edith Viklund-05 Hulåns IF
91 Ebba Eklund -05 IF Hagen
115 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn
118 Vendela Stridsberg -05 IFK Kristinehamn
119 Ängla Herhold -05 IFK Kristinehamn
120 Tyra Hedin -05 IFK Lidingö
270 Sara Persson-05 KFUM Örebro
305 Ebba Elfström -05 Lidköpings IS
321 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS
329 Emma Hjelm-05 Motala AIF
335 Nora Malmgren-05 Motala AIF
337 Svea Eklundh-05 Motala AIF

  F15 LÄNGD 13.50
16 Clara Sundqvist -05 Frövi IK
19 Agnes Adamsson -04 Glanshammars IF
79 Edith Viklund-05 Hulåns IF
82 Ida Malmborg-05 Hässelby SK
83 Isabelle Malmborg-05 Hässelby SK
98 Nova Schwalbe -05 IF Hagen
111 Amelia Lundgren -05 IFK Kristinehamn
114 Emma Lloyd -05 IFK Kristinehamn
115 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn
118 Vendela Stridsberg -05 IFK Kristinehamn
119 Ängla Herhold -05 IFK Kristinehamn
120 Tyra Hedin -05 IFK Lidingö
121 Tyra Tunander Cedrenius -04 IFK Lidingö
181 Alma Sandberg -05 KFUM Örebro
182 Alma Waller -05 KFUM Örebro
207 Elin Jakobsson-05 KFUM Örebro
213 EmiliaÖster-05 KFUM Örebro
214 Emma Rosmark -05 KFUM Örebro
243 Maja Särnholm-05 KFUM Örebro
284 Tuwa Karlsson-05 KFUM Örebro
305 Ebba Elfström -05 Lidköpings IS
321 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS
329 Emma Hjelm-05 Motala AIF
331 Lina Ånstad-05 Motala AIF
335 Nora Malmgren-05 Motala AIF
336 Nova Fogelkvist -04 Motala AIF
337 Svea Eklundh-05 Motala AIF
338 Thelma Gullberg-05 Motala AIF
339 Tilde Adolfsson-05 Motala AIF
398 Nanna Frih-04 Åsbro GoIF

  F15 KULA 16.15
16 Clara Sundqvist -05 Frövi IK
45 Ilva Gunnarsson -05 Glanshammars IF
111 Amelia Lundgren -05 IFK Kristinehamn
114 Emma Lloyd -05 IFK Kristinehamn
115 Gabriella Pranjic -05 IFK Kristinehamn
181 Alma Sandberg -05 KFUM Örebro
182 Alma Waller -05 KFUM Örebro
213 EmiliaÖster-05 KFUM Örebro
307 Ebba Zackrisson -05 Lidköpings IS
312 Hilda Rapp -05 Lidköpings IS
319 Meja Thörn -05 Lidköpings IS
321 Nora Jolbäck -04 Lidköpings IS
335 Nora Malmgren-05 Motala AIF
337 Svea Eklundh-05 Motala AIF
338 Thelma Gullberg-05 Motala AIF

  F13 60 M 13.25
10 Maja Söderquist -06 Fjugesta IF 9.25
52 Linn von Hofsten -06 Glanshammars IF
69 Rebecka Stensson -06 Glanshammars IF
86 Joline Jonsson-06 Högbo GIF 8.85
87 Märta Hedström -06 Högbo GIF
92 Filippa Strandberg -06 IF Hagen
116 Thilda Lipkin -06 IFK Kristinehamn
117 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
208 Elin Simonsson-Rodefors -06 KFUM Örebro 8.81
226 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
240 Linnea Nevry -06 KFUM Örebro
302 Vilma Lyck -06 Leksands Fik 8.76
381 Clara Knutsson -06 Upsala IF 8.75

  F13 200 M 17.40
10 Maja Söderquist -06 Fjugesta IF
87 Märta Hedström -06 Högbo GIF
116 Thilda Lipkin -06 IFK Kristinehamn
137 Johanna Fernberg -06 Ik Westmannia
208 Elin Simonsson-Rodefors -06 KFUM Örebro 30
226 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
240 Linnea Nevry -06 KFUM Örebro
282 Tilde Söberg Lager-06 KFUM Örebro 30.89
286 Vera Lech -06 KFUM Örebro 35
302 Vilma Lyck -06 Leksands Fik 31.96
324 Sara Persson -06 Lidköpings IS
381 Clara Knutsson -06 Upsala IF 29.26

  F13 600 M 18.40
86 Joline Jonsson-06 Högbo GIF
117 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
135 Emma Eriksson -06 Ik Westmannia
170 Tyra Skoog -06 Katrineholms SK Friidrott
286 Vera Lech -06 KFUM Örebro
324 Sara Persson -06 Lidköpings IS
333 Matilda Martini-06 Motala AIF
381 Clara Knutsson -06 Upsala IF

  F13 60 M HÄCK 11.10
86 Joline Jonsson-06 Högbo GIF 11.25
87 Märta Hedström -06 Högbo GIF
116 Thilda Lipkin -06 IFK Kristinehamn
117 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
276 Stella Holmquist -06 KFUM Örebro
277 Stella Önander -06 KFUM Örebro 12.11
381 Clara Knutsson -06 Upsala IF 10.7

  F13 HÖJD 10.00
10 Maja Söderquist -06 Fjugesta IF
86 Joline Jonsson-06 Högbo GIF
117 Tilde Andersson -06 IFK Kristinehamn
135 Emma Eriksson -06 Ik Westmannia
137 Johanna Fernberg -06 Ik Westmannia
282 Tilde Söberg Lager-06 KFUM Örebro
302 Vilma Lyck -06 Leksands Fik
333 Matilda Martini-06 Motala AIF
381 Clara Knutsson -06 Upsala IF

  F13 LÄNGD 11.15
10 Maja Söderquist -06 Fjugesta IF
86 Joline Jonsson-06 Högbo GIF
87 Märta Hedström -06 Högbo GIF
92 Filippa Strandberg -06 IF Hagen
93 Hanna Schnitzler -06 IF Hagen
116 Thilda Lipkin -06 IFK Kristinehamn
135 Emma Eriksson -06 Ik Westmannia
137 Johanna Fernberg -06 Ik Westmannia
208 Elin Simonsson-Rodefors -06 KFUM Örebro
276 Stella Holmquist -06 KFUM Örebro
277 Stella Önander -06 KFUM Örebro
286 Vera Lech -06 KFUM Örebro
302 Vilma Lyck -06 Leksands Fik
324 Sara Persson -06 Lidköpings IS
333 Matilda Martini-06 Motala AIF
381 Clara Knutsson -06 Upsala IF

  F13 KULA 12.25
86 Joline Jonsson-06 Högbo GIF
87 Märta Hedström -06 Högbo GIF
92 Filippa Strandberg -06 IF Hagen
93 Hanna Schnitzler -06 IF Hagen
137 Johanna Fernberg -06 Ik Westmannia
138 Tove Holmberg Nerman -06 Ik Westmannia
156 Felicia Persson -06 Katrineholms SK Friidrott
226 Ida Larsson -06 KFUM Örebro
276 Stella Holmquist -06 KFUM Örebro
277 Stella Önander -06 KFUM Örebro
324 Sara Persson -06 Lidköpings IS
333 Matilda Martini-06 Motala AIF
381 Clara Knutsson -06 Upsala IF

  F12 60 M 13.00
5 Amanda Sjöberg -07 Fjugesta IF
9 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
17 CorneliaAppelgren-07 Frövi IK
46 Iris Svensson-07 Glanshammars IF
97 Nova Andersson -07 IF Hagen 9.91
124 Cecilia Eriksson -07 IFK Nora
125 Elin Lundqvist -07 IFK Nora
132 Signe Spännar -07 IFK Nora
136 Isolde Väinölä -07 Ik Westmannia 9.05
167 Tilde Seger -07 Katrineholms SK Friidrott
209 Ella Lindgren -07 KFUM Örebro 9.86
221 Filippa Mäkinen -07 KFUM Örebro
227 Isabella Rosenberg -07 KFUM Örebro
230 Jonna Häggström -07 KFUM Örebro
231 Josefin Eriksson -07 KFUM Örebro 10.31
235 Kerstin Ivarsson -07 KFUM Örebro 10.36
238 Klara Sandberg -07 KFUM Örebro 10.3
251 Nellie Wreth -07 KFUM Örebro
255 Nova Samuelsson -07 KFUM Örebro 9.85
257 Olivia Okara -07 KFUM Örebro 9.61
258 Olivia Sjöholm -07 KFUM Örebro 10.12
291 Wilma Larsson -07 KFUM Örebro 9.84
306 Ebba Rickardsson -07 Lidköpings IS
309 Emilia Blomdahl -07 Lidköpings IS
316 Klara Rickardsson -07 Lidköpings IS
325 Therese Pettersson -07 Lidköpings IS
347 Alice Lundström -07 Stocksäters IF
349 Felicia Ehlin -07 Stocksäters IF
396 Kayla Collin-07 Åsbro GoIF 8.69

  F12 200 M 17.30
17 CorneliaAppelgren-07 Frövi IK
97 Nova Andersson -07 IF Hagen 31.17
124 Cecilia Eriksson -07 IFK Nora
136 Isolde Väinölä -07 Ik Westmannia 31.29
167 Tilde Seger -07 Katrineholms SK Friidrott
209 Ella Lindgren -07 KFUM Örebro 40.78
238 Klara Sandberg -07 KFUM Örebro 35.69
291 Wilma Larsson -07 KFUM Örebro 33.96
306 Ebba Rickardsson -07 Lidköpings IS
308 Ella Friberg -07 Lidköpings IS
316 Klara Rickardsson -07 Lidköpings IS
347 Alice Lundström -07 Stocksäters IF
349 Felicia Ehlin -07 Stocksäters IF
396 Kayla Collin-07 Åsbro GoIF 28.91

  F12 600 M 18.35
257 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
306 Ebba Rickardsson -07 Lidköpings IS
316 Klara Rickardsson -07 Lidköpings IS
334 Moa Kindbom-07 Motala AIF
347 Alice Lundström -07 Stocksäters IF
399 Tuva Frih-07 Åsbro GoIF

  F12 60 M HÄCK 10.55
46 Iris Svensson-07 Glanshammars IF
71 Sigrid Söderholm-07 Glanshammars IF
146 Ryen Jern -07 Karlskoga Friidrott
209 Ella Lindgren -07 KFUM Örebro
235 Kerstin Ivarsson -07 KFUM Örebro
304 Alma Jolbäck -07 Lidköpings IS
308 Ella Friberg -07 Lidköpings IS
309 Emilia Blomdahl -07 Lidköpings IS
311 Hedda Rapp -07 Lidköpings IS
334 Moa Kindbom-07 Motala AIF
399 Tuva Frih-07 Åsbro GoIF 10.66

  F12 HÖJD 11.55
71 Sigrid Söderholm-07 Glanshammars IF
97 Nova Andersson -07 IF Hagen
124 Cecilia Eriksson -07 IFK Nora
146 Ryen Jern -07 Karlskoga Friidrott
158 Hilma Sevelin -07 Katrineholms SK Friidrott
167 Tilde Seger -07 Katrineholms SK Friidrott
258 Olivia Sjöholm -07 KFUM Örebro
304 Alma Jolbäck -07 Lidköpings IS
308 Ella Friberg -07 Lidköpings IS
309 Emilia Blomdahl -07 Lidköpings IS
311 Hedda Rapp -07 Lidköpings IS
334 Moa Kindbom-07 Motala AIF
396 Kayla Collin-07 Åsbro GoIF

  F12 LÄNGD 10.00
9 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
43 Greta Andrinsson-07 Glanshammars IF
46 Iris Svensson-07 Glanshammars IF
124 Cecilia Eriksson -07 IFK Nora
127 Kim Semstrand -07 IFK Nora
132 Signe Spännar -07 IFK Nora
146 Ryen Jern -07 Karlskoga Friidrott
158 Hilma Sevelin -07 Katrineholms SK Friidrott
167 Tilde Seger -07 Katrineholms SK Friidrott
221 Filippa Mäkinen -07 KFUM Örebro
227 Isabella Rosenberg -07 KFUM Örebro
230 Jonna Häggström -07 KFUM Örebro
235 Kerstin Ivarsson -07 KFUM Örebro
238 Klara Sandberg -07 KFUM Örebro
257 Olivia Okara -07 KFUM Örebro
267 Saga Larsson -07 KFUM Örebro
291 Wilma Larsson -07 KFUM Örebro
308 Ella Friberg -07 Lidköpings IS
309 Emilia Blomdahl -07 Lidköpings IS
311 Hedda Rapp -07 Lidköpings IS
316 Klara Rickardsson -07 Lidköpings IS
325 Therese Pettersson -07 Lidköpings IS
334 Moa Kindbom-07 Motala AIF
349 Felicia Ehlin -07 Stocksäters IF
396 Kayla Collin-07 Åsbro GoIF
399 Tuva Frih-07 Åsbro GoIF

  F12 KULA 13.30
5 Amanda Sjöberg -07 Fjugesta IF
9 Julia Karlsson -07 Fjugesta IF
125 Elin Lundqvist -07 IFK Nora
132 Signe Spännar -07 IFK Nora
136 Isolde Väinölä -07 Ik Westmannia
158 Hilma Sevelin -07 Katrineholms SK Friidrott
167 Tilde Seger -07 Katrineholms SK Friidrott
221 Filippa Mäkinen -07 KFUM Örebro
227 Isabella Rosenberg -07 KFUM Örebro
255 Nova Samuelsson -07 KFUM Örebro
275 Sofia Berndt -07 KFUM Örebro
304 Alma Jolbäck -07 Lidköpings IS
309 Emilia Blomdahl -07 Lidköpings IS
311 Hedda Rapp -07 Lidköpings IS
334 Moa Kindbom-07 Motala AIF

  F11 60 M 12.50
14 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
18 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
27 Axekina Lyly-08 Glanshammars IF
113 Elsa Lipkin -08 IFK Kristinehamn
133 Ida Gustafsson-08 IK Hakarpspojkarna
147 Stella Lambertsson -08 Karlskoga Friidrott
216 Evi Larsson -08 KFUM Örebro
296 Emelie Lundqvist -08 Kungsängen FK
301 Tove Andersson -08 Leksands Fik
313 Ida Carlsson -08 Lidköpings IS
346 Agnes Claesson -08 Stocksäters IF
356 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
365 Jenna Jonasson -08 Södra Vi IF
366 Matilda Isaksson -08 Södra Vi IF
392 Midea Allard-08 Västerås FK

  F11 200 M 17.00
18 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
113 Elsa Lipkin -08 IFK Kristinehamn
133 Ida Gustafsson-08 IK Hakarpspojkarna
147 Stella Lambertsson -08 Karlskoga Friidrott
216 Evi Larsson -08 KFUM Örebro
292 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
296 Emelie Lundqvist -08 Kungsängen FK
301 Tove Andersson -08 Leksands Fik
310 Hannia Börjeson -08 Lidköpings IS
356 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
366 Matilda Isaksson -08 Södra Vi IF
374 evenilla Berglund-08 Tranås AIF-friidrott
382 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF
394 Doris Blomqvist-Blom-08 Åsbro GoIF 36.69

  F11 600 M 18.20
310 Hannia Börjeson -08 Lidköpings IS
313 Ida Carlsson -08 Lidköpings IS
318 Maja Persson -08 Lidköpings IS
356 Miranda Koubek -08 Stocksäters IF
365 Jenna Jonasson -08 Södra Vi IF
366 Matilda Isaksson -08 Södra Vi IF
374 evenilla Berglund-08 Tranås AIF-friidrott
382 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF
394 Doris Blomqvist-Blom-08 Åsbro GoIF

  F11 60 M HÄCK 10.45
14 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
18 Emelie Blomqvist -08 Frövi IK
27 Axekina Lyly-08 Glanshammars IF
133 Ida Gustafsson-08 IK Hakarpspojkarna
134 Alexandra Fernberg-08 Ik Westmannia
147 Stella Lambertsson -08 Karlskoga Friidrott
292 Wilma Tagesson -08 KFUM Örebro
296 Emelie Lundqvist -08 Kungsängen FK
301 Tove Andersson -08 Leksands Fik
310 Hannia Börjeson -08 Lidköpings IS
346 Agnes Claesson -08 Stocksäters IF
365 Jenna Jonasson -08 Södra Vi IF
374 evenilla Berglund-08 Tranås AIF-friidrott 13.4
382 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF
392 Midea Allard-08 Västerås FK

  F11 HÖJD 11.00
14 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
113 Elsa Lipkin -08 IFK Kristinehamn
133 Ida Gustafsson-08 IK Hakarpspojkarna
134 Alexandra Fernberg-08 Ik Westmannia
147 Stella Lambertsson -08 Karlskoga Friidrott
310 Hannia Börjeson -08 Lidköpings IS
313 Ida Carlsson -08 Lidköpings IS
318 Maja Persson -08 Lidköpings IS
374 evenilla Berglund-08 Tranås AIF-friidrott
392 Midea Allard-08 Västerås FK

  F11 LÄNGD 13.55
14 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
113 Elsa Lipkin -08 IFK Kristinehamn
133 Ida Gustafsson-08 IK Hakarpspojkarna
134 Alexandra Fernberg-08 Ik Westmannia
147 Stella Lambertsson -08 Karlskoga Friidrott
216 Evi Larsson -08 KFUM Örebro
301 Tove Andersson -08 Leksands Fik
313 Ida Carlsson -08 Lidköpings IS
318 Maja Persson -08 Lidköpings IS
346 Agnes Claesson -08 Stocksäters IF
365 Jenna Jonasson -08 Södra Vi IF
366 Matilda Isaksson -08 Södra Vi IF
374 evenilla Berglund-08 Tranås AIF-friidrott
382 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF
394 Doris Blomqvist-Blom-08 Åsbro GoIF

  F11 KULA 13.05
14 Alva Sundqvist -08 Frövi IK
27 Axekina Lyly-08 Glanshammars IF
133 Ida Gustafsson-08 IK Hakarpspojkarna
301 Tove Andersson -08 Leksands Fik
318 Maja Persson -08 Lidköpings IS
346 Agnes Claesson -08 Stocksäters IF
365 Jenna Jonasson -08 Södra Vi IF
382 Frida Arenvang -08 Wedevågs IF
392 Midea Allard-08 Västerås FK
394 Doris Blomqvist-Blom-08 Åsbro GoIF

  F10 60 M 12.15
22 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
29 Ebba Niemela -09 Glanshammars IF
51 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
54 Lovisa Edlund -09 Glanshammars IF
59 Manda Forsén -09 Glanshammars IF
61 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
70 Sara Flinck -09 Glanshammars IF
141 Joudi Resho -09 Karlskoga Friidrott
144 Rebecca Carlsson -09 Karlskoga Friidrott
145 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga Friidrott 9.8
148 Thalea S -09 Karlskoga Friidrott 10
159 Juni Westerdahl -09 Katrineholms SK Friidrott
165 Nellie Garmland -09 Katrineholms SK Friidrott
173 Agnes Lidström -09 KFUM Örebro
189 Astrid Lindén -09 KFUM Örebro 10.97
198 Chanelle Falck-09 KFUM Örebro
220 Filippa Hedlund -09 KFUM Örebro
222 Freja Wilen -09 KFUM Örebro
229 Jonna Berndt -09 KFUM Örebro
232 Josefine Strand -09 KFUM Örebro
315 Isabelle Blomdahl -09 Lidköpings IS
323 Sara Carlsson -09 Lidköpings IS
326 Tilde Jason -09 Lidköpings IS
353 Klara Johansson -09 Stocksäters IF
367 Signe Isaksson -09 Södra Vi IF

  F10 200 M 16.40
22 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
51 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
54 Lovisa Edlund -09 Glanshammars IF
144 Rebecca Carlsson -09 Karlskoga Friidrott
145 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga Friidrott 33.95
148 Thalea S -09 Karlskoga Friidrott
159 Juni Westerdahl -09 Katrineholms SK Friidrott
165 Nellie Garmland -09 Katrineholms SK Friidrott
189 Astrid Lindén -09 KFUM Örebro
190 Astrid Olofsson-09 KFUM Örebro
285 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
323 Sara Carlsson -09 Lidköpings IS
330 Emma Pilemalm -09 Motala AIF
353 Klara Johansson -09 Stocksäters IF
367 Signe Isaksson -09 Södra Vi IF

  F10 600 M 18.15
51 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
141 Joudi Resho -09 Karlskoga Friidrott
145 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga Friidrott
314 Ilse Jason -09 Lidköpings IS
330 Emma Pilemalm -09 Motala AIF
367 Signe Isaksson -09 Södra Vi IF

  F10 60 M HÄCK 10.30
29 Ebba Niemela -09 Glanshammars IF
51 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
54 Lovisa Edlund -09 Glanshammars IF
140 Ella Ryen Jern -09 Karlskoga Friidrott
144 Rebecca Carlsson -09 Karlskoga Friidrott
145 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga Friidrott 12.98
148 Thalea S -09 Karlskoga Friidrott
189 Astrid Lindén -09 KFUM Örebro
190 Astrid Olofsson-09 KFUM Örebro
229 Jonna Berndt -09 KFUM Örebro
232 Josefine Strand -09 KFUM Örebro
285 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
315 Isabelle Blomdahl -09 Lidköpings IS
323 Sara Carlsson -09 Lidköpings IS
330 Emma Pilemalm -09 Motala AIF
353 Klara Johansson -09 Stocksäters IF

  F10 HÖJD 15.10
29 Ebba Niemela -09 Glanshammars IF
51 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
54 Lovisa Edlund -09 Glanshammars IF
59 Manda Forsén -09 Glanshammars IF
61 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
145 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga Friidrott
148 Thalea S -09 Karlskoga Friidrott
159 Juni Westerdahl -09 Katrineholms SK Friidrott
165 Nellie Garmland -09 Katrineholms SK Friidrott
190 Astrid Olofsson-09 KFUM Örebro
222 Freja Wilen -09 KFUM Örebro
237 Klara Rönnbäck-09 KFUM Örebro
314 Ilse Jason -09 Lidköpings IS
330 Emma Pilemalm -09 Motala AIF
353 Klara Johansson -09 Stocksäters IF

  F10 LÄNGD 12.50
22 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
29 Ebba Niemela -09 Glanshammars IF
51 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
54 Lovisa Edlund -09 Glanshammars IF
59 Manda Forsén -09 Glanshammars IF
61 Milla Svensson -09 Glanshammars IF
70 Sara Flinck -09 Glanshammars IF
140 Ella Ryen Jern -09 Karlskoga Friidrott
141 Joudi Resho -09 Karlskoga Friidrott
144 Rebecca Carlsson -09 Karlskoga Friidrott
145 Rebecka Albinsson -09 Karlskoga Friidrott
148 Thalea S -09 Karlskoga Friidrott
159 Juni Westerdahl -09 Katrineholms SK Friidrott
165 Nellie Garmland -09 Katrineholms SK Friidrott
173 Agnes Lidström -09 KFUM Örebro
190 Astrid Olofsson-09 KFUM Örebro
220 Filippa Hedlund -09 KFUM Örebro
222 Freja Wilen -09 KFUM Örebro
229 Jonna Berndt -09 KFUM Örebro
232 Josefine Strand -09 KFUM Örebro
237 Klara Rönnbäck-09 KFUM Örebro
285 Tuvalie Medberg -09 KFUM Örebro
314 Ilse Jason -09 Lidköpings IS
323 Sara Carlsson -09 Lidköpings IS
326 Tilde Jason -09 Lidköpings IS
330 Emma Pilemalm -09 Motala AIF
353 Klara Johansson -09 Stocksäters IF
367 Signe Isaksson -09 Södra Vi IF

  F10 KULA 11.35
22 Alva Lilja -09 Glanshammars IF
29 Ebba Niemela -09 Glanshammars IF
51 Leonie Käll -09 Glanshammars IF
54 Lovisa Edlund -09 Glanshammars IF
141 Joudi Resho -09 Karlskoga Friidrott
144 Rebecca Carlsson -09 Karlskoga Friidrott
148 Thalea S -09 Karlskoga Friidrott
159 Juni Westerdahl -09 Katrineholms SK Friidrott
165 Nellie Garmland -09 Katrineholms SK Friidrott
173 Agnes Lidström -09 KFUM Örebro
180 Alma Pantzar-09 KFUM Örebro
198 Chanelle Falck-09 KFUM Örebro
237 Klara Rönnbäck-09 KFUM Örebro
314 Ilse Jason -09 Lidköpings IS
315 Isabelle Blomdahl -09 Lidköpings IS
326 Tilde Jason -09 Lidköpings IS

  F9 60 M 11.50
38 Ellinor Sjögren -11 Glanshammars IF
39 Ester Niemela -11 Glanshammars IF
42 Freja Dahm -11 Glanshammars IF
139 Elisa Östin -10 Karlskoga Friidrott
161 Lovisa Daun -11 Katrineholms SK Friidrott
162 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK Friidrott 10.12
166 Rakel Goldén -10 Katrineholms SK Friidrott
168 Tuva Arvidsson -11 Katrineholms SK Friidrott
215 Enya Kojic -10 KFUM Örebro Bana 1
228 Isola Bleckert -10 KFUM Örebro 12.52
250 Märta Olofsson -12 KFUM Örebro
256 Olivia Blomkvist -10 KFUM Örebro
266 Rut Carlson Nyman -10 KFUM Örebro
269 Sara Athlin-10 KFUM Örebro
272 siri Löfberg -10 KFUM Örebro
283 Tuva Berg -10 KFUM Örebro
290 Wilma Höög- Duberg -11 KFUM Örebro
298 Hilde Andersson -11 Leksands Fik
299 Hilla ytfeldt -10 Leksands Fik
320 Molly Rickardsson -11 Lidköpings IS
328 Ellen Adolfsson-11 Motala AIF
343 Maja Martini -10 Skeninge IK 10.81
350 Freja Dalesjö -11 Stocksäters IF
354 Linnéa Wellsén -10 Stocksäters IF
361 Viola Liljemark -10 Stocksäters IF
362 Julia Karlsson -10 Säffle FIK
363 Rut Rydén -10 Sälens IF 10.82
376 Signagärd Berglund-10 Tranås AIF-friidrott

  F9 400 M 15.25
30 Edith Lunander -10 Glanshammars IF
139 Elisa Östin -10 Karlskoga Friidrott
161 Lovisa Daun -11 Katrineholms SK Friidrott
162 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK Friidrott
166 Rakel Goldén -10 Katrineholms SK Friidrott
168 Tuva Arvidsson -11 Katrineholms SK Friidrott
172 Agnes Egeryd -10 KFUM Örebro
191 Astrid Sutter Beime -10 KFUM Örebro
290 Wilma Höög- Duberg -11 KFUM Örebro
298 Hilde Andersson -11 Leksands Fik
299 Hilla ytfeldt -10 Leksands Fik
320 Molly Rickardsson -11 Lidköpings IS
328 Ellen Adolfsson-11 Motala AIF
343 Maja Martini -10 Skeninge IK
350 Freja Dalesjö -11 Stocksäters IF
354 Linnéa Wellsén -10 Stocksäters IF
361 Viola Liljemark -10 Stocksäters IF
363 Rut Rydén -10 Sälens IF
376 Signagärd Berglund-10 Tranås AIF-friidrott
391 Embla Allard -12 Västerås FK

  F9 60 M HÄCK 10.10
23 Alva Lindström -10 Glanshammars IF
30 Edith Lunander -10 Glanshammars IF
122 Amanda Sjöström -10 IFK Märsta
139 Elisa Östin -10 Karlskoga Friidrott
161 Lovisa Daun -11 Katrineholms SK Friidrott
162 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK Friidrott
169 Tyra Eriksson Hartman -10 Katrineholms SK Friidrott
272 siri Löfberg -10 KFUM Örebro
298 Hilde Andersson -11 Leksands Fik
299 Hilla ytfeldt -10 Leksands Fik
320 Molly Rickardsson -11 Lidköpings IS
343 Maja Martini -10 Skeninge IK
354 Linnéa Wellsén -10 Stocksäters IF
362 Julia Karlsson -10 Säffle FIK
363 Rut Rydén -10 Sälens IF
376 Signagärd Berglund-10 Tranås AIF-friidrott

  F9 HÖJD 15.35
30 Edith Lunander -10 Glanshammars IF
62 Mireya Calmbro -10 Glanshammars IF
139 Elisa Östin -10 Karlskoga Friidrott
161 Lovisa Daun -11 Katrineholms SK Friidrott
162 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK Friidrott
169 Tyra Eriksson Hartman -10 Katrineholms SK Friidrott
299 Hilla ytfeldt -10 Leksands Fik
343 Maja Martini -10 Skeninge IK
391 Embla Allard -12 Västerås FK

  F9 LÄNGD 10.55
23 Alva Lindström -10 Glanshammars IF
28 Corinne Käll -10 Glanshammars IF
30 Edith Lunander -10 Glanshammars IF
37 Ellen Eld -10 Glanshammars IF
38 Ellinor Sjögren -11 Glanshammars IF
39 Ester Niemela -11 Glanshammars IF
42 Freja Dahm -11 Glanshammars IF
62 Mireya Calmbro -10 Glanshammars IF
73 Stina Andrinsson -10 Glanshammars IF
122 Amanda Sjöström -10 IFK Märsta
139 Elisa Östin -10 Karlskoga Friidrott
161 Lovisa Daun -11 Katrineholms SK Friidrott
162 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK Friidrott
166 Rakel Goldén -10 Katrineholms SK Friidrott
168 Tuva Arvidsson -11 Katrineholms SK Friidrott
169 Tyra Eriksson Hartman -10 Katrineholms SK Friidrott
172 Agnes Egeryd -10 KFUM Örebro
215 Enya Kojic -10 KFUM Örebro
228 Isola Bleckert -10 KFUM Örebro
250 Märta Olofsson -12 KFUM Örebro
266 Rut Carlson Nyman -10 KFUM Örebro
269 Sara Athlin-10 KFUM Örebro
272 siri Löfberg -10 KFUM Örebro
283 Tuva Berg -10 KFUM Örebro
290 Wilma Höög- Duberg -11 KFUM Örebro
298 Hilde Andersson -11 Leksands Fik
299 Hilla ytfeldt -10 Leksands Fik
320 Molly Rickardsson -11 Lidköpings IS
328 Ellen Adolfsson-11 Motala AIF
343 Maja Martini -10 Skeninge IK
350 Freja Dalesjö -11 Stocksäters IF
362 Julia Karlsson -10 Säffle FIK
363 Rut Rydén -10 Sälens IF
376 Signagärd Berglund-10 Tranås AIF-friidrott

  F9 KULA 12.10
28 Corinne Käll -10 Glanshammars IF
30 Edith Lunander -10 Glanshammars IF
39 Ester Niemela -11 Glanshammars IF
122 Amanda Sjöström -10 IFK Märsta
139 Elisa Östin -10 Karlskoga Friidrott
161 Lovisa Daun -11 Katrineholms SK Friidrott
162 Maja Sevelin -10 Katrineholms SK Friidrott
215 Enya Kojic -10 KFUM Örebro
256 Olivia Blomkvist -10 KFUM Örebro
266 Rut Carlson Nyman -10 KFUM Örebro
269 Sara Athlin-10 KFUM Örebro
299 Hilla ytfeldt -10 Leksands Fik
343 Maja Martini -10 Skeninge IK
362 Julia Karlsson -10 Säffle FIK
363 Rut Rydén -10 Sälens IF
391 Embla Allard -12 Västerås FK